XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bezva flirtík

Bezva flirtík

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Flirt je akvarel lásky *18* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 30 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 

first-1. Muž first-1. ... 17.02.2016 17:39:48 ... (144/294)
Re: Moudro
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.02.2016 17:12:51:

A ty mi dej taky pokoj, ty moudro *3*
first-1. Muž first-1. ... 17.02.2016 17:38:53 ... (143/294)
Re: Stížnost Essox 2
Odpověď na příspěvek od Simon_Panev z 17.02.2016 17:35:54:

http://fotoalba.cz/fotky/26922503 Nemáš smysl po poezii a nechápeš srandu styď se *3*
first-1. Muž first-1. ... 17.02.2016 17:37:12 ... (142/294)
Re (5): Stížnost
Odpověď na příspěvek od Simon_Panev z 17.02.2016 17:12:54:

essox->Prober se ty inženýre...
Ty->Nezmiňuj tady moje vzdělání, já tady taky nikde nepíšu, že máš jen základku.
Já->O tvém vzdělání se tady píše běžně, takže je to veřejná informace...
Ty->Ano, píše, je nemám potřebu tajit to, že jsem promovaný inženýr, dokonce mám pocit že to mám i v profilu napsané.

Ty->Ne nepsal jsem nic o tom, že je někdo gay. // On tady někdo psal o nějakém gayovi?

Nevím co jsem měl kopírovat, do tohoto příspěvku jsem žádnou větu nezkopíroval.

Účel dělat si srandu v jakém smyslu? Že jsi inženýr? No v tvém případě mi to přijde spíš k pláči.

Ano mám vůči tobě averzi tím jak se chováš, tady i na skle. Máš potřebu furt urážet. Překrucuješ co někdo napíše, nebo si rovnou vymyslíš něco jiného... Píšeš na sklo informace, který o někom zjistíš. Nedivím se že už nejsi certifikátor (někomu takovému jako ty bych občanku nikdy neukázal...). Například to, že jsem se někoho psal na tvoje zaměstnání a číslo, což jsou věci, které mám u zadní části těla. Ale ty prostě nedokážeš pochopit, že jsem měl zájem o pandu, akorát jsem nechtěl mít nic společnýho s holkou, kterou jsi měl ty, tak jsem si jen ověřoval, jestli ten její starší "borec", za kterým jezdila jsi ty. To sis nikdy nevšimnul, že jsem se s ní hádat nechtěl? To jsi fakt tak natvrdlej, když si myslíš, že se všechno točí jen kolem tebe?... Jo a číslo kdybych chtěl, tak jsem si dávno zjistil od někoho jiného, jenže jsem říkal, že ho nepotřebuju, tak mi ho nedala, ale sám jsi tvrdil, že se objevilo na skle, a že já jsem dělal, že si toho nevšímám, tak pokud to teda bylo tvoje, tak jsem si ho mohl opsat, a v tom případě bych ho ani nikde shánět nemusel *18*.
Tímto jsem s tebou skončil, protože jestli to nepochopíš teď, tak už nikdy...
guest Muž Simon_Panev ... 17.02.2016 17:35:54 ... (141/294)
Stížnost Essox 2
Dávám další stížnost na uživatele Essox za reklamu na skle. Pokud chtěl někoho informovat, mohl to poslat šeptem. Tenhle postup je popsán i v pravidlech. Viz přiložené screeny. http://fotoalba.cz/fotky/26922501 http://fotoalba.cz/fotky/26922502 http://fotoalba.cz/fotky/26922504

Dále přikládám takovou perličku o této osobě, která si mě dovoluje nazývat podvraťákem, křivákem atd http://fotoalba.cz/fotky/26922503
Hlavně tady Essoxi nezkoušej tu svoji otřepanou frázi, že to není vyhrožování, ale informování.

P.S. Žádný admin nereagoval. A pokud byl v místnosti SS, měl si toho všimnout sám. Od toho je SS a měl by na tyhle záležitosti dohlížet.
guest Muž Simon_Panev ... 17.02.2016 17:12:54 ... (140/294)
Re (4): Stížnost
Odpověď na příspěvek od first-1. z 17.02.2016 15:46:41:

Tu větu co jsi zkopíroval, nemá s další částí tvého příspěvku...vzdělání... nic společného. Nechápu tedy, proč tu používáš moje slova. Ano, píše, je nemám potřebu tajit to, že jsem promovaný inženýr, dokonce mám pocit že to mám i v profilu napsané. To byl účel, udělat legraci. Samozřejmě vše co jsem napsal je pravda. Že ty nemáš absolutně žádný smysl pro humor, za to já nemůžu.

Já nekonkrétní příspěvky na sklo píšu často, to ví všichni, ti chytřejší i ví co to je. A je úplně jedno kdo v té místnosti je. Ty jsi ale krásný případ toho, jakou osobní averzi vůči mě máš.. stačilo bohatě, když jsi potvrdil to, co se ke mě doneslo, že si o mě sháníš informace- bydliště, zaměstnání, telefonní číslo.

Takže tím chceš říct, že souhlasíš se vším jak mě nazval Essox?
Ebisek Muž Ebisek ... 17.02.2016 17:12:51 ... (139/294)
Moudro
Drama vždy vyžaduje alespoň dva herce. Nebuď jedním z nich.

-- Neznámý XChatař
guest Muž Simon_Panev ... 17.02.2016 17:07:30 ... (138/294)
Re (4): Stížnost
Odpověď na příspěvek od EssoX ( mailto:oseks@centrum.cz ) z 17.02.2016 12:26:47:

Vzhledem k tvému chování bych to viděl jinak, kdo tu je strůjcem zla...a nejen ty. Ne nepsal jsem nic o tom, že je někdo gay. To nemám zapotřebí abych tady z někoho dělal, jak ty píšeš, teplouše. Nežeru ti nic, pouze jsem napsal co jsi sám veřejně sdělil. Ale evidentně jsi v tom lhal, tudíž jsi za lháře. Pak se nedá věřit tomu, co ty tady tvrdíš.
first-1. Muž first-1. ... 17.02.2016 15:46:41 ... (137/294)
Re (3): Stížnost
Odpověď na příspěvek od Simon_Panev z 17.02.2016 12:07:54:

"Já ani nikdo jiný nic takového nepsal, to si vymýšlíš.. A ikdyby to byla pravda,..."

O tvém vzdělání se tady píše běžně, takže je to veřejná informace, jestli jsi to nenapsal dokonce přímo ty v té památné větě, Uspořádal jsem několik srazů, mám stovky cetrifikovaných uživatelů... Z toho také pár uživatelů mělo záchvat smíchu...

Zajímavý, že ty nekonkrétní úrážky píšeš, jen když tam ti konkrétní uživatelé jsou , nikdy nemá na nikoho averzi jen tak sám od sebe.

A podvraťák v tvém případě, není urážka, ale pouhá definice...
EssoX Muž EssoX (oseks@centrum.cz) ... 17.02.2016 12:26:47 ... (136/294)
Re (3): Stížnost
Odpověď na příspěvek od Simon_Panev z 17.02.2016 12:07:54:
Jsi král komiků, děláš ze sebe strašně ublíženého a přitom jsi všeho zla strůjcem. Nelži tu o tom, že jsi nic nepsal, že neděláš z nikoho teplouše. A je fajn, jak mi žereš ten vtip o základce, klidně se v tom můžeš vykoupat *3617*
guest Muž Simon_Panev ... 17.02.2016 12:07:54 ... (135/294)
Re (2): Stížnost
Odpověď na příspěvek od EssoX ( mailto:oseks@centrum.cz ) z 17.02.2016 10:26:52:

Je tam maximum toho co jsem mohl mít, jelikož jsi mě vyhodil, víc historie nemám. Já ani nikdo jiný nic takového nepsal, to si vymýšlíš.. A ikdyby to byla pravda, tak jsi mě začal urážet...tady děláš úplně to stejný, kdy mě nazýváš podvraťákem atd. Tenhle tvůj příspěvek ukazuje co jsi zač. Pokud tam něco píšu, cokoliv, a není tam nick, není to nikomu určeno. Že se toho někdo chytá a vztahuje na sebe, není můj problém, ale těch lidí, že se v tom vidí. Zajímavé je, že se toho chytají jen ti co vůči mě mají osobní averzi... a to jsou tři lidi.

Nechápu proč do toho taháš justtynne, když se toho nijak nezúčastnila. Jediné co bylo, tak se ptala proč jsi mě vyhodil. Pak jsi vrátil správce a odešel. Takže moje stížnost je opodstatněná.

P.S. Nezmiňuj tady moje vzdělání, já tady taky nikde nepíšu, že máš jen základku.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 30 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: