XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Seznámení a flirt / Doupě neřesti

 

Doupě neřesti

Doupě neřesti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Přestaň se nudit a přijď prudit *3* 
Zdravím všechny přispěvatele Bude to super   *88*

Tři nejnebezpečnější lidé
1. Programátor, který drží v ruce pájku.
2. Technik, který dělá změnu v programu.
3. Uživatel, který dostal nápad.

Vítáme nápady šílených a nebezpečných uživatelů Anoanoano, to je ono   *47*
Jednou se začne psát historie...Koukám na tebe   *18*

Moderátor tohoto fóra je bezpáteřní KRISAAnoanoano, to je ono   *47*Smůla což?Škodolibý   *559*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 z 255 | » | Poslední

 

guest Muž blue-star (zmrzinka05@centrum.cz) ... 14.07.2006 16:37:28 ... (2/2542)
rozloučení s domovem ........teda s doupátkem
nazdárek lidišky jdu se rozloučit,moc jsem vás tu dneska nepotkala tak vám píšu sem,mějte s etu krásně aza týden naschle, jedu se učit chytat ryby a uvidim a honzika(skysurfer)tak ho budu pozdravovat ju?mámvás moooooooooc ráda,papa*45**45**45**45*
guest Muž BeER.a.gRAciE ... 12.07.2006 19:48:55 ... (1/2542)
Pozdrav :-)
Já jen posílám pozdrav ze zámoří:-) .....teď se se prospim ,jsem ospalá:-) a pak se jedem mrknout na místo kde střelili kennedyho :-)....sice nevim proč,ale asi si tu myslej že to je pro Evropany děsně zajímavý:-)....pak se stěhujem do hotelu a na net nebudu moct,takže se tu neukážu...noo...nevim co dál,moment*3**3*........................ ..
joo....ta svatba bude asi v Las Vegas,a ne tady,takže bude dobrej vejlet:-)...pak sem dám link na blog,kterej zprovoznim až přiletim domu,budou tam fotky v Vegas*1*...a jinak,jak už jsem řikala,moc se neuvidíme...David u sebe inet nemá a nějak ho neplánuje...já se stěhuju po příletu k němu...má ve dvoupatrový vile jedno patro pro sebe..je to jako byt (3+1) takže to vyhovuje:-) ....rodiče přispějou penězma na výbavu základní -...nooo...mám pocit že se ze mě stává ženská hele*3*...už asi píšu moc...*3*...tak všichni papa*6*...
(jak moc píšu tady,co teprv budu psát na tom blogu kde omezení nemám*3**3**3*)
Pápaa

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 z 255 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: