XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Seznámení a flirt / Doupě neřesti

 

Doupě neřesti

Doupě neřesti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Přestaň se nudit a přijď prudit *3* 
Zdravím všechny přispěvatele Bude to super   *88*

Tři nejnebezpečnější lidé
1. Programátor, který drží v ruce pájku.
2. Technik, který dělá změnu v programu.
3. Uživatel, který dostal nápad.

Vítáme nápady šílených a nebezpečných uživatelů Anoanoano, to je ono   *47*
Jednou se začne psát historie...Koukám na tebe   *18*

Moderátor tohoto fóra je bezpáteřní KRISAAnoanoano, to je ono   *47*Smůla což?Škodolibý   *559*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 z 255 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | » | Poslední

 

guest Muž Lost.girl (Lost.girl@seznam.cz) ... 02.08.2006 17:44:34 ... (62/2542)
dotazník...
ehm mno tak srdceryvné projevy už sou snad za námi tak se to tady musí trochu rozhejbat......páč sem to tu posrala já tak to jdu zas napravit a přichystala sem si takový malý dotazník *40* a byla bych ráda kdybyste na něho odpověděli.....*2* a popravdě *610* tááákže jdeme na toooooo.....
1:Bez čeho byste nepřežili ani jeden den???(xchat je samozřejmostí *40*)
2:Kam odkládáte použité žvýkačky???(pokud teda vůbec žvýkáte žeo)
3:Co si myslíte o ponožkách v sandálech???(je to hnus já wiiim)
4: Jak často si čistíte zuby???
5:Blondýny nebo brunetky???
6:Jíte černý chleba???(lol *3*)
7:Co byste nikdy v životě neudělali???
8:Radši jahodová nebo broskvová přesnídávka???
9:Čeho nejvíc litujete???
10:Snědli byste radši psa nebo kočku???
bonusová otázka: Chcete mě??? *1772*

tak to bude ode mě asi vše a vyplňujte vyplňujte *610* fakt mi uděláte radost.....
papíííííííííííííííííííík vaše Lostinkaaaaaa *2009*
guest Muž SkySuRFer006 (skysurfer009@post.cz) ... 02.08.2006 08:59:29 ... (61/2542)
Re (3): vzpoura ///// NA VZOURU SE VYKASLETE A KOUKEJTE VYMYSLET ZASE NAKEJ SRAZEK :))))) jinak budu sekat hlavy :-)))) *66*
@lll zdravím všechny.......známé i neznámé *88* *40* *261* ale hlavně ty známéé a milované *1009* *983* *88* jako taky sem čet fora...a docela síla jako :-))) Jen sem chtel za sebe říct....že vetšina vecí už tu proběhla....prostě staré česy už se nevrátí.....bylo to fááájn *32*.....člověk si zda našel mraky fajn lidí s kerejma ta období byla prostě super....každému ty časy jistě utkvěly hodně natrvalo v paměti.....nezapomínejme na to *52* stojí to za to si pěkné chvíle a hlavně lidi uchovat na horší časy...*3* Ale veci jdou prostě stále kupředu *44* a vývoj nikdo z nás nezastaví....vše se neustále mění a utváří....a jde sběsilým krokem vpřed :-)) Jde asi o to najít si to "SVE" místo ve svém stylu a mezi v poho lidma....a uvedomovat si hodnoty o které nám tu všem společně jde. A to že x lidí nechodí už tak často preci nevadí....vždycky zde bude nekdo , s kým se dá fajn pokecat.....a halvněě podotýkááám......SRAZKY to proste vzdycky dožeenoooou *1009* *141* *1631* *66* není přeci fáájn , videt se s tak super lidmi , které zná človek z chatu osobně *88* na náke sqelé akci at už je to chata u nekoho a nebo společné zdolávání vrcholků Kilimanjára *261*....mno taky nejsem moc na divoké proslovy *66* ale snad sem zde napsal to podstatné , o co mi šlo a snad to bude pro mnohé :-) Co čtou toto forum přínos....a příspěvěk mi nikdo nesmaže *610*
Díky všem za vaši učást a že i tak do doupěte občas zajdete *40* podobně jako já....kde nechodím už tak často.....ale když jsou ti správní lidi....vždycky si najdu špetka času *1009* *22*

Mějte se *1581* a nezlobte *40* *66* *261* Sky
guest Muž MurtaghIII (zewlman@seznam.cz) ... 01.08.2006 23:15:18 ... (60/2542)
Re (2): vzpoura
Odpověď na příspěvek od Lost.girl ( mailto:Lost.girl@seznam.cz ) z 01.08.2006 18:29:48:
Chtěl by sem jen zareagovat na to co si tu napsala: Pořád píšeš jak to už nechceš řešit... tak to prostě neřeš. Navíc, nikdo po tobě nechce aby si něco zahazovala. Choď si sem dál. A pokud tu není nikdo z tý tvý "starý party" tak to není naše vina. Ty by tu nebyly i kdyby sme tam nebyly ani my. Občas se stane že prostě nemaj čas. A já si od tebe nenechám sypat popel na hlavu. Trochu se nad sebou zamysli než příště zase něco napíšeš. A taky by mě zajímalo co myslíš tim našim "vyváděním" . A navíc fakt nesnášim, když se přede mnou někdo přetvařuje. Eště včera si byla v pohodě a kecala si se mnou jako by nic. A dneska tohle. Nemluvim jenom k tobě ale třeba i k tejinceee.
PS.: doufám, že se nad tim opravdu zamyslíš a přestaneš to rozviřovat na skle. Reaguj rači tady!
guest Muž Barathrum (L.VL@seznam.cz) ... 01.08.2006 20:58:43 ... (59/2542)
prostě jen reakce
Ahojky zdravím.
Dneska na večer jsem se logl na doupě a starhaven mě hned doporučila abych se jukl do foora.Tak jsem to udělal a celkem žals prej ste se i hádali a škoda jen že jsem u toho nebyl asi bych se tu řezal smíchy.Ne vážně to co jsem viděl na forku jako některé důvody je celkem směšné.Víte jsem asi pro některé 'staro usedlíky' příliš novej a mám své vlastní způsoby vyjadřování a jednání tak možná jako někteří další nezapadám rovnou do staré party a víte co mě nikdo nedonutí se vyjadřovat jinak i kdyby ste mě přijali.Je mi jedno co si kdo o mě myslí já si sem rád zajdu pokecat a poznal jsem tu tu nejúžasnější dámu co znám.
Ale ať se mě nikdo nikdo neodváží říct že tu nemám co dělat že jsem příliš nováček nebo že se nechovám tak jak je zvyklé se chovat v kolektivu starousedlíků nejsem ovce abych chodil se stádem.A řeči některých členů co jsem koukal v tom stylu že je tu moc novo tak přestanou chodit mi připadají jen jako kecy malejch dětiček co kecaj ale nekonaj pokud to někomu v doupěti nesedí tak ať teda nechodí mě je to fuk a nic to nemění.Ale neotravujte s tim zbytečně mě to připadá jako vydírání buď oni nebo já.Hmm jako váš názor vám neberu ale je to dětinské.Mnjo a konzultoval jsem to i s awoxem má stejnej názor.
guest Muž xxxhonzikaxxx ... 01.08.2006 20:25:19 ... (58/2542)
..
Ja bych to rek ale ono by se to nelibilo *3**3**3**3**3**3*
guest Muž Starhaven (starhaven@centrum.cz) ... 01.08.2006 19:23:54 ... (57/2542)
Re: Nadpis
Odpověď na příspěvek od COLEKGTI ( mailto:SHORTY7000@seznam.cz ) z 01.08.2006 19:11:03:
zlaticko a kdo rika,ze po spasovani jsi hned povinej jit do chomoutu?*3*
guest Muž COLEKGTI (SHORTY7000@seznam.cz) ... 01.08.2006 19:11:03 ... (56/2542)
Nadpis
heej Starhaven s nikym spasovat nebudu ....Jsem zamilovaneeej...*3**3**3**3**3**3**3**3* *3*
guest Muž adla.com (adla.com@seznam.cz) ... 01.08.2006 18:42:12 ... (55/2542)
*8*
Takze ahojky lidicky... Zase jsem sem jednou zavitala... Byly casy, kdy jsem sem chodila fakt dost casu... Taky to vsichni vite, travila sem tady podstatnou sveho ´´drahocenného´´ casu..*1*... ted v poslednu dobe jsem sem chodila fakt malo... a duvod byl takovy, jaky ste tady psali vsici..*8* proste ted kdyz jsem tam prisla byla tam mozna Star a to bylo vse..:( Ja sem mela rada kdyz tam chodilo fakt hodne lidi.. Beruveru, Star, Brunete, honzik, Colek, danlop, tejinka, byvaly casy kdy sem chodil i awox a tweete.. proste to nase stary doupatko..:( a ted tady neny nikdo..:( Ted me to tam prestava bavit... Pac a pusu vase ADLA....*45**45**45*
guest Muž Lost.girl (Lost.girl@seznam.cz) ... 01.08.2006 18:29:48 ... (54/2542)
Re: vzpoura
Odpověď na příspěvek od danlop1 ( mailto:mysak.david@centrum.cz ) z 01.08.2006 18:17:35:
mno říkáš to co předvádíme je děs.....ale asi nevidíš co předvádějí třeba ti noví *2054*.......mno a něco ti powiiim.....tebe sem taky přijímala s nelibostí ale prostě přijala a je to v poho.......ne že bys byl něco míň *4*....ale prostě sem se těžko smiřovala s tím že někdo narušuje naši partu.....ale co....ty jsi super....ale někdo ne.....*2049*
hej prostě newiiim.....já už to řešit nebudu......fakt nechci zahodit rok života a všechny zážitky, radosti i strasti tady v Doupěti.....pořád sou tady někteří lidi které mám ráda a kvůli kterým bych asi nepřestala chodit......*15*
to je asi všechno co sem k tomu chtěla říct a taky asi poslední......klidně si mě nenáviďte...nevadí mi to.....je to jenom chat a ten můžu kdykoliv vypnout cheche.....tak nazdar....
jo ps: jsem strašně sobecká a myslím jenom na sebe.....dávejte si na mě bacha *610*
guest Muž Starhaven (starhaven@centrum.cz) ... 01.08.2006 18:21:46 ... (53/2542)
Nadpis
Ahojky Doupetari,
zda se mi,ze si situace zada,abych taky prispela svou spetkou do mlyna *8* Problem NOVÁČCI & STARÉ JÁDRO.
Podle me se to vsechno tady nakupilo kvuli tomu,ze nasi stari dobri zavislaci SN nemaj tolik casu tady vysedavat a tak se jim logicka castecna obnova osazenstva v Doupeti zda nahla,necekana a asi nezadouci. Chtela bych vas pozadat,abyste nehazeli flintu do zita a takove ty vyroky typu "nikoho tady neznam,odchazim a uz sem nikdy neprijdu" si nechte od cesty! Tim vazne nic nevyresite,copak jste zapomneli,jake byly vase zacatky v Doupatku? Je nutny poznavat novy lidi a dat jim sanci se nekam zaclenit,tak proc ne k nam? Berem spravny lidi s dobrou naladou *4* Seznamte se,zaspasujte,... Snad vam to nemusim pripominat. Proc to vzdycky fungovalo a ted ne? Neco je bud ve vzduchu anebo na tom taky velkou merou maji vliv prazdniny,zhe? nEmyslite? Vsichni se rozkutaleli na dovolenky,tabory,cundry a akce a taky zacali makat (*3*). Nebojte se,doufejme,ze ubyvajici stupne na teplomeru zase vsechny nase milovany zavislaky Doupetare zazenOU domu k pocitacum (ne,to neni navadeni k 12 hodinam na netu *3* ).
A POKUD JSTE ZAPOMNELI,MAM VLAK STALE JESTE ZADARA,TAKZE JAKMILE SE TADY NA TO NEKDO Z VAS LÁSENKY MOJE VYKASLE,TAK S KLIDEM DOJEDU A SEKEC MAZEC NA HOLOU JE JASNEJ *88**45*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 z 255 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: