XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Seznámení a flirt / Doupě neřesti

 

Doupě neřesti

Doupě neřesti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Přestaň se nudit a přijď prudit *3* 
Zdravím všechny přispěvatele Bude to super   *88*

Tři nejnebezpečnější lidé
1. Programátor, který drží v ruce pájku.
2. Technik, který dělá změnu v programu.
3. Uživatel, který dostal nápad.

Vítáme nápady šílených a nebezpečných uživatelů Anoanoano, to je ono   *47*
Jednou se začne psát historie...Koukám na tebe   *18*

Moderátor tohoto fóra je bezpáteřní KRISAAnoanoano, to je ono   *47*Smůla což?Škodolibý   *559*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 255 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 

guest Muž ColekGti (SHORTY7000@seznam.cz) ... 24.02.2009 16:11:21 ... (2412/2542)
......
pro HLADIK: Thy jo hele to co jsi napsala jsou uplný sračky který vůbec nedávaj smysl...řeknu jen jedno, nejsem sprostej ale ty vůůůbec ale vůůbec ale vůůůůbec nevíííš o čem mluvííííš. *3* to je neskutečnýý, já to tvoje plácání pátý přes devátý vůbec nepochopil *3**3* nevim jestli píšeš opilá nebo pod vlivem nějakých silných drog ale je to prostě neskutečnýýý..strašně jsem se pobavil u čtení tvého románku *3**3*

pro Peginku:: Dík že jsi tak hezky zareagovala na ten příspěvek od Hladoura lááásko...Miluju tě ty úúúchylačko jedna úúchylácká , vymrdám z tebe duši...:)))

pro Danlop: nic chytřejšího jsem na fóru xchatu ještě nikdy nečetl :)


CG
guest Muž p...e...g...i... ... 24.02.2009 14:13:16 ... (2411/2542)
...
ty jo...úchylný prasse*3**3*..a tím mě má jako naštvat??*559* to se o mě ví už dávno*1**18*
guest Muž p...e...g...i... ... 24.02.2009 14:05:20 ... (2410/2542)
Re (3): pro všechny, co na mě reagovali
Odpověď na příspěvek od H.L.A.D.I.K ( mailto:dytrve@centrum.cz ) z 24.02.2009 10:28:31:
Tento vzkaz od tebe je víc dětinský než naše ,,básničky" . Tento vzkaz od tebe je víc brutálnější, než naše ,,básničky". Tento vzkaz od tebe je víc uchylnější než já*1* ..Tolik vzteku a nadávek...*3* je mi tě líto holčičko..Ale ted se ukázalo o co ti vlastně jde..ne ani tak o to že tu vubec něco píšem..ale potřebovala ses na mě vyprskat...doufám že se ti ulevilo...To že k tobě nevedu sympatie je čistě moje věc a nidky sem nikoho nepoštvávala proti někomu..Ani jsem nemusela..každý si na tebe názor udělal..A že i ted na tebe poštvávám lidi? *3* Tééda..Jediná moje aktivita na xchatu je ta že občas kouknu na forum a když je tu nuda tak sem hold hodim nákej žvást...Jinak žádnou kampaň proti tobě opravdu nerozjíždím..na to nemám ani čas ani náladu a ani chut..co bych z toho měla??*1* Každopádně..teď ses předvedla krásně..*47*

Danlop: díky za ten tvuj vzkaz..asi polovina toho byla skoro má slova..Prachy ti dám potom..musela semt u podplatit hodně lidí aby bylo na mé straně*3**3**3**3*
guest Muž charmedkaaa (charmedkaaa@potvurka.cz) ... 24.02.2009 12:55:48 ... (2409/2542)
Děkuju
Fakt vam moc děkuju*3*pac jen diky vam neumiram nudou*261*aspon se tady konecne neco děje a ja se fakt bavím*3*

Takze vsem aktérům jeste jednou moc děkuju *261**261*

"Je víc, daleko víc v lásce než jen pohlavní akt, ale když ten je špatný, všechno je špatné a milenci nejsou milenci..."
danlop1 Muž danlop1 (mysak.david@centrum.cz) ... 24.02.2009 12:26:31 ... (2408/2542)
Re (3): pro všechny, co na mě reagovali
Odpověď na příspěvek od H.L.A.D.I.K ( mailto:dytrve@centrum.cz ) z 24.02.2009 10:28:31:
Ač nerad musím reagovat ,,,
To co tady ted čtu je fakt ubohe a nejraději bych tě smazal, ale tím bych klesl na dno septiku. Ted tu píšeš "mám na to právo jako každý jiný sem projevit svůj názor, a jestli tě to tak strašně sere, tak proč to vůbec čteš?" ale sama to dělaš, ohradila jsi se proti maskularní a nevhodne poezii a lidi tu akorad uražíš. Sama dělaš to, co ti je nepříjemné. Čti občas co lidem píšeš,, v jednom příspěvku tu píšeš jak se to neda číst že to je hnus či co a ted tady píšeš že když se jim to nelíbí ad to nečtou tak se už prober.. jsi uboha,, promin ale je to tak ... ja jsem sice moralista ale kdyby nebylo jich tak se to tu ani nehne ty tady akorat ted dělaš zbytečný dusno ,,, myslím že jsi klesla pod určitej stupen moralky ktero tu tak rozseváš kecama o tom co se da a neda číst, tva vulgarita a uražení je o ničem ,, akorat si se shodila a ukazala jak uboha umíš bejt ..nic ve zlem ale normalní člověk se nad textem povznese a zasměje ale ty tady tropíš zbytečné sceny ,,,

jo a jen tak mimo za to že tě chtěli lidi vyštípat si mužeš taky sama,, promin ale to co předvadíš a předvaděla jsi tomu davalo akorat podnět k tomu aby tě lidi neměli radi ,,

tod vše ode mě
guest Muž H.L.A.D.I.K (dytrve@centrum.cz) ... 24.02.2009 10:28:31 ... (2407/2542)
Re (2): pro všechny, co na mě reagovali
Odpověď na příspěvek od p...e...g...i... z 23.02.2009 07:18:02:
mám na to právo jako každý jiný sem projevit svůj názor, a jestli tě to tak strašně sere, tak proč to vůbec čteš? to je možné, některým třeba přijde zbytečný psát sem svůj názor, ale já ho sem napsala, protože se za něj vůbec nestydím...já se nestresuju, jen jsem konstatovala svoje hodnocení, jestli se ti příčí, tvůj problém, mě to je šumák....není to bezdůvodně, nehledě na to, že jsi mě kdysi dávno taky urážela a snažila se mě z Doupěte vyštípat, nehledě na to, že mám takový silný pocit, že jsi proti mě skoro celý zbytek Doupatkářů poštvala....moc díky, je to vizitka tvé debility.....hlavně že ty toho o mě tolik víš, že mě označuješ za děcko, přičemž ty seš akorát tak úchylný prase, který je tak nafoukaný, že by sis měla namlátit držku, aby sis ten rypák konečně srovnala....mno tak když to nikdo jiný nechtěl udělat, holt jsem trochu jiná než ostatní.....protože se je snažíš omotat kolem prstu, a jak je vidno, tak se ti to náramně daří....ty se zklidni, ubožačko....mno tak u tebe se vždycky nějaký důvod k urážce najde....navíc pokud já vím, tak jsem narážela na tebe a Colekgtiho a na nikoho jiného, tak laskavě přestaň mluvit za všechny, ty krávo blbá......mno tak, i když ti je sice o pár víc než mě, neznamená, že mě tady budeš poučovat o tom, co tady psát, jak se k ostatním chovat atd. to vím sama moc dobře
guest Muž ColekGti (SHORTY7000@seznam.cz) ... 23.02.2009 15:45:38 ... (2406/2542)
danlop1 Muž danlop1 (mysak.david@centrum.cz) ... 23.02.2009 15:12:21 ... (2405/2542)
..
Moralka, co to vlastně je? V každém odvětvý znamená něco jiného.

moralka se da rozdělit do několika skupin, a to:

přízemní - zkažená, neuctivá ale nejastěji se oběvující se například v televizi, radiu, časopisech a jiných společenských organizacíh, nejčastěji se vyskytuje i v běžném životě, kde ji berou lidé jako humornou či směšnou. Neni to idealní stav, ale je nejastější a nejliberalnější.

etická - Jedná se o moralní zastoupení danné vrstvy lidí. Tato vrstva je dána společenkou poviností a slušným chovaním. Jedná se o zastoupení tam, kde je vše vidět a danná osoba musí vystupovat dle danných zasad a pravidel pro eticky založenou skupinu lidí. Jedná se o lidi z vysoké skupiny a občas i z té střední.

▷ dilematicka = ta představuje moralní postoj lidí kteří jsou nerozhodní, umějí se chovat ale zaroven nevědí zda jejich čini jsou spravné!

▷ sekticka = ta představuje moralní víru v něco co neexistuje. lidé věří v nco co jim je slíbeno a musí tak dodržovat daná pravidla ktera určuje slibující. Bohužel i taková jest moralka

▷ mohl bych tu rozebrat další ukazky ale to bych se upsal, nemužeme nikomu říkat jak ma jednat, psat či se chovat. tady na xchatu je ro to trest ale nikdo nema pravo někomu rozkazat nemluv tak či tak, smíme je jen upzornit a říci mu že se nam to nelíbí ale to je tak vše. forum je určené k aktivitě a psan, píšou li se hovadiny tak at se píšou ale v rozporu z pravidli nejsou

for ▷ hladík - uklidni se aspon se to tu hejbe. Maš li s tim problém, nauč se to respektovat či ignorovat.Tvoje radoby moralní ukaznovaní je hloupě dětinské. Staí to nečíst hnusí-li se ti to

for ▷ starhaven - Mila Kristýnko, svuj index nikam nedavej. Jsi chytra se smyslem pro humor tak se nad tu hloupost jen povznes.

for ▷ CG ty voe ty teda jedeš.. basně hezký jen tam nedavej to o dětech please.. jinak sranda to je

for ▷ peg a ty ,,, ani nevim ,, snad jen dej si nějaké anisrativum*3*
guest Muž p...e...g...i... ... 23.02.2009 07:21:31 ... (2404/2542)
Re (2): pro všechny, co na mě reagovali
Odpověď na příspěvek od Starhaven ( mailto:starhaven@centrum.cz ) z 22.02.2009 16:52:24:
*559* už si našla mozek ,,DĚCKO"? kdyžtak mi kus pujčíš jo???*47* at tady slečnu potěšim...*18*
guest Muž p...e...g...i... ... 23.02.2009 07:18:02 ... (2403/2542)
Re: pro všechny, co na mě reagovali
Odpověď na příspěvek od H.L.A.D.I.K ( mailto:dytrve@centrum.cz ) z 21.02.2009 12:06:36:
já se ti divim že sem vubec píšeš....určitě nejsi sama komu tyto příspěvky zrovna nepřijdou na úrovni...ale proč se stresovat?? ty si prostě chtěla tady vyvolat opět situaci kdy tady budeš bezdůvdně někoho urážet...spíš ty se tu chováš jak děcko..jak rozmazlenej fracek zamindrákovanej kterej se neumí povznést nad takovou prkotinou a hned musíš tady urážet lidi o kterých vůbec nic nevíš..A jak tak koukám tak jsi zatim jediný člověk který se hned musel ozvat a prskat tady ..jiank ostatní se vyjádřili vesměs kladně...tak se laskavě zklidni...a pokud chceš teda reagovat tak aspon neurážej u toho ostatní lidi...myslím že nejsi v kompetenci tady nám diktovat co psát a co ne..!!!!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 255 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: