XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

16 let a více

16 let a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Příjemně se u nás bavte! *1* 
Odkaz pro vstup do místnosti: http://mistnost.xchat.cz/16-let-a-vice

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 50 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

highwoltage Muž highwoltage ... 25.06.2020 08:59:35 ... (436/496)
Re (4): Termín hlasování
Odpověď na příspěvek od opiFka ( opifka@centrum.cz ) z 25.06.2020 08:44:37:
A mě se u dost podobné reakce smál a myslel si, že si z něj admini sednou na prdel *261*
Ajajaj Hajde, karta se obrací *47*
A je nám skutečně potěšením číst řádky OpiFky


Dani *711*
*986* exSS Od 14 do 18 let *986*
- - - - - - - - zde odtrhnout - - - - - - - -
opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (opifka@centrum.cz) ... 25.06.2020 08:44:37 ... (435/496)
Re (3): Termín hlasování
Odpověď na příspěvek od HallucinationFlower z 22.06.2020 16:54:46:

Co to tu máte za šaškárnu? Anketu? Tyhle pseudopokusy o vydobití své pravdy dělají lidi typu smradlavých kozlů, umaštěných Aníků a podobných individuí, co jen otravují životy ostatním.


A že není náhodou, že ten příspěvek psal člověk, co věčně lítá za dveře. Proč mě to nepřekvapuje? *3*


*5645* opY *5644*

Hele a edit: Věděli jste, že ta anketa je vlastně úplně k ničemu? Právě jsem odhlasovala pod svýma dvěma nickama. Takže si tam dotyčný může naházet kohokoliv a odhlasovat si to, jak je mu libo. Takže výsledky asi budou překvapivě hrát na jednu stranu *1266* Hups.
HallucinationFlower Žena HallucinationFlower ... 22.06.2020 16:54:46 ... (434/496)
Re (2): Termín hlasování
Odpověď na příspěvek od highwoltage z 21.06.2020 08:54:25:

*3* Jsme všichni napnutí jak kšandy kamioňáka *20**3**3* Mně jsou vyloženě výsledky naprosto jedno, proto jsem tak klidná, protože i kdyby nikdo z nás nebyl stálý správce, bude to vypadat naprosto stejně, ne li hůř, protože to stvoření nedá nikdy pokoj*85**3*
( Pro web žurnál psychicky nemocného člověka a jeho poskoky, kteří se místo procházek v přírodě věnují nesmyslům a mnou si ruce nad očerňováním druhých, to znamená to, že se nespoléhám na žlutý a nikdy nespoléhala, jsem jenom upřímná,ostrá a férová huba, tak abychom si rozuměli *20*)
*5162* *852* *5162*
guest Muž HardBoy (hardboy@centrum.cz) ... 21.06.2020 15:51:30 ... (433/496)
:-D
Ciwe, to je napínavější jak Účtenkovka.
highwoltage Muž highwoltage ... 21.06.2020 08:54:25 ... (432/496)
Re: Termín hlasování
Odpověď na příspěvek od Hide-and-Seek z 19.06.2020 00:05:12:
Tak to se všichni těšíme teda *261*
Jen mě baví, že tu neregulérnost všeho napadáš až teď, kdy Ti dotyční nejsou po chuti a ne hned při jak ty tvrdíš neregulérním dosazení....


Dani *711*
*986* exSS Od 14 do 18 let *986*

- - - - - - - - zde odtrhnout - - - - - - - -
Hide-and-Seek Muž Hide-and-Seek ... 19.06.2020 00:05:12 ... (431/496)
Termín hlasování
25.6. v 18:00 - Bude ukončeno hlasování a zveřejněn seznam uživatelů, kteří hlasovali. Během tohoto dne můžete vznášet námitky. (např. váš hlas nebyl započítán nebo naopak, někdo hlasoval neoprávněně za vás, ale stát by se to nemělo, případně můžete vznést námitku proti struktuře hlasujících nebo že při hlasování se využívaly nefér praktiky, zejména cílené navádění k tomu, jak má dotyčný hlasovat)

26.6. v 18:00 - Bude u každého stálého správce zveřejněn počet hlasů. Kdo jak hlasoval zveřejněno nebude. Tato informace bude poskytnuta pouze adminovi na vyžádání, který si může podle svého uvážení informace ověřit u konkrétních uživatelů.

Hlasování, kde hodnotíme stále správce stále pokračuje:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAI...d2qXLNKFP3A/viewform

Aktuálně dělám vše pro to, aby byla anketa co nejpřesnějším odrazem názorů většiny uživatelů a nebylo možné ji jakkoliv zpochybnit. Je z mého pohledu dodatečným hlasováním, protože před jmenováním SS nebyl zjišťován názor stálých návštěvníků a proto doufám, že bude respektována i ze strany adminů. Většina prozatimních hlasů je od certifikovaných uživatelů, exSS a uživatelů s velkým počtem hodin, kteří místnost navštěvují. Ale zapojit se může kdokoliv, kdo občas do místnosti zavítá. Prosím, aby anketa nebyla vnímána jako můj osobní spor. Mé chování jistě nebylo vždy adekvátní. Každopádně anketa má vyjádřit názor návštěvníků a já jsem jen jeho nositelem.
guest Muž HardBoy (hardboy@centrum.cz) ... 14.06.2020 20:45:45 ... (430/496)
:-)
No já se bavím, lepší jak Prvočísla a Asociace. *261*
aRTySIX Muž aRTySIX ... 14.06.2020 17:42:05 ... (429/496)
Vyjádření
Bude seks v bahně?
HallucinationFlower Žena HallucinationFlower ... 14.06.2020 10:34:22 ... (428/496)
Re (3): Hodnocení SS
Odpověď na příspěvek od Hide-and-Seek z 14.06.2020 03:59:18:

Pro tebe bude vždy vše zveličováno, jelikož se jedná o tvé prohřešky. A to jsem to vzala ještě hodně stručně. Nekonečné dohady ti vyhovují, nevím, proč tu předstíras,že jsou najednou pro tebe problém, když se neustále dokola o těch mnou zmíněných bodech v prvním příspěvku každou svou návštěvou v 16+ zmiňujes a rozjíždíš svou bublinu. Nebudu tu s tebou hrát hru,kde se tu budeš prezentovat jako pán Já nic a v místnosti zase projevíš své divadelní dovednosti. Hodnotím tě ze svého pohledu, nemluvím za všechny. Kdybych měla,tak tu nebude ani jedno slušné slovo,ale to už ti očividně někdo dal v anketách najevo.
Mně je nějaká podpora úplně jedno. Já se ke všem chovám neutrálně, i když se s člověkem znám X let, ať osobně, nebo jen virtuálně. Na všechny jdu stejným metrem. Prostě děláš bordel, chováš se jak hulvát, hledáš erotiku, spamuješ -> letíš, nezajímá mě to. Jestli s tím máš dokola problém, najdi si jinou místnost. Nejsme tu velký oko na parádu a kopání jen proto, protože chceme. Nebudu ti to opakovat. Jediný,kdo má s námi nonstop problém,jsi jen ty a možná tvoje nová kámoška K.,která se svým vyjadřováním od tebe moc neliší,jen není tak pěst na oko,jako ty.
Tvá anketa nebude mít žádný slovo,dokud se tvých, údajně ověřených uživatelů, nevyjádří zde na fóru. Do ty doby to nebudu brát na těžkou váhu, ale jako fajn formu zábavy *591* Argument,že si někdo nechce u nás zavařit, proto nebude psát na fórum pod svým nickem, komentovat nebudu. Myslím,že k nám dochází až moc odvážní jedinci, kteří se nebojí vyjadřovat jakýkoliv názor. A když už, tak tím, že by napsali vlastní vyjádření, nijak neovlivní postoj k nim, prostě to tak vnímají, hlava se jim trhat nebude. Do tý doby to nemá pro nás žádnou hodnotu.*591*

*5162* *852* *5162*
Hide-and-Seek Muž Hide-and-Seek ... 14.06.2020 03:59:18 ... (427/496)
Re (2): Hodnocení SS
Odpověď na příspěvek od HallucinationFlower z 13.06.2020 23:51:06:

Spousta z těch věcí je z mého pohledu účelově zveličených. Ale tvůj názor respektuju a nehodlám se pouštět do polemiky, protože by to přineslo jen nekonečné dohady. Stejně tak tu nebudu na nikoho vytahovat špínu. Ano, mám rád černý humor a „akci“, ale tvá snaha je vše prezentovat jednostranně. Proto jsem se rozhodl nechat vyjádřit návštěvníky místnosti a nejen kvůli sobě. Ochota hlasovat na fóru je sice nulová, ale ve formuláři mi přišlo už dost hlasů, takže věřím, že v následujících dnech hlasů bude dostatek a vyjádří se většina stálých návštěvníků. Pokud by nějaká osoba, která nebude vynášet informace chtěla ověřit regulérnost hlasování, přiřadím ji práva spravovat anketu se mnou. Nemám zájem reagovat na žádné další výpady, ať rozhodne hlasování, kde uvidíme jak velkou kdo podporu má.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 50 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: