XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Města a kraje / Karlovarský kraj

 

Karlovarský kraj

Karlovarský kraj

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kolonáda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 6 | 6 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 18.04.2012 19:55:57 ... (19/59)
Re (16): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od L4A ( mailto:CostOnerOne18@gmail.com ) z 18.04.2012 19:31:13:

Ta síť tam musela být už dříve, možná jenom táhli nové SM vlákna, aby byli připraveni na vyšší toky. České dráhy mají druhou největší optickou síť v České republice. A když si koupít linku od DialTelecomu nebo Sloane (dnes už UPC Business), tak ti stejně většinou přeprodají telematiku *18*

Mapa sítě:
http://www.cdt.cz/images/ostatni/Mapa%20CDT%202011.jpg
guest Muž L4A (CostOnerOne18@gmail.com) ... 18.04.2012 19:31:13 ... (18/59)
Re (15): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 18.04.2012 12:25:56:

Tak jelikož mám dva přibůzné na takové pozici tak proč ne *3*

Ona byla chyba třeba už v tom, že v době kdy právě bylo rozkopané centrum, kvuli parovodu, plynu a kanalizaci tak už tenkrát to měli položit, to by to bylo vyřešeno, jasné no, teď se do toho nikomu moc chtít nebude *8*

Nooo s tou telematikou ti nevím, vím že jak se dělal koridor od Plzně, tak mi snad někdo říkal co jsem se tady po ML vyptával, tak snad to z té Plzně nenatáhli sem do ML a dál *712* ale jistej si fakt nejsem *72*


◦ Pumpičkáři = piráti chodníků l Neosvětlený cyklista = žádný cyklista l
OnBoard CAM
Ebisek Muž Ebisek ... 18.04.2012 12:25:56 ... (17/59)
Re (14): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od L4A ( mailto:CostOnerOne18@gmail.com ) z 18.04.2012 10:12:16:

Ty znáš nějakého blázna, který by na magistrátu dal razítko pod papír kde je psáno že mají v plánu rozkopat celé centrum města? *3* Rozkopat tam tu část kde jsou hotely je zase nemožné z toho hlediska, že to tam je rekreační část a raději tam nechají i naprasklé vodovodní potrubí, než aby tam dělali výkop *40*
V Mariánkách máte na nádraží velkoobchodní možnost se připojit k síti ČD Telematika, takže pokud by jsi chtěl začít být poskytovatelem, tak máš šanci *18*
guest Muž L4A (CostOnerOne18@gmail.com) ... 18.04.2012 10:12:16 ... (16/59)
Re (13): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.04.2012 23:55:26:

Jo to beru že je to dražší, ale když vezmu třeba O2 tady v Mariánkách jo, nejlepší net je u rozvodny, tak v okruhu 250 metru, tam mají VDSL ale dál? To je bída a nouze, bydlím ani ne na konci města, v lázeňské zoně, tzn. spousta hotelů, rekreačních hotelů atd, a tady je net max 6Mb/s ale realna je někdě okolo 2-3Mb když se tomu chce, a jelikož máš pravdu v tom že je tady hodně kopcovitý teren tak wifi zde nemá moc cenu, snad jen v centru ale ten poskytovatel co tady je, je velice nespolehlivý *21*

Takže pokud by se tady udělala pateřní siť přes celou tu hlavní, okolo hotelů a zařízení, tak si myslím že by se to i vyplatilo, samozřejmě se peníze nevrátí ihned to je jasné, ale napojit na to několik hotelů + lidi bydlících v okolí ve vilkách(stejně jako já) tak by se to dalo *105* jen tady zřejmě není nikdo, kdo by to chtěl zrealizovat *8*


◦ Pumpičkáři = piráti chodníků l Neosvětlený cyklista = žádný cyklista l
OnBoard CAM
Ebisek Muž Ebisek ... 17.04.2012 23:55:26 ... (15/59)
Re (12): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od L4A ( mailto:CostOnerOne18@gmail.com ) z 17.04.2012 22:58:24:

Tak optické kabely jsou věcí velkých investic na výkopy a současně se vyplatí pouze do paneláků, kde se zakope kabel a rovnou se na jednu pokládku optiky připojí třeba 20 bytů. Pak to poskytovateli vynáší každý měsíc 20 * 500Kč a to je prostě daleko lepší investice než do nějakých rodinných domků a nebo činžáků, kde na jednu pokládku připojí max 3 klienty *18*
Hlavní problém s připojením v Mariánkách asi bude kopcovitý terén, který se přecejen pokrývá hůře než město na rovince.
Jednou jsem byl ve varu venku přes noc a jediný koho jsem potkal byl nějaký ožrala, kterého jsem se ptal, kudy se jde do Staré role. Ten mě pak chtěl pozvat na pivo. Jinak pak už asi jen pár cikánů, kteří dělali problémy u Lidlu, vysypávali koše a popelnice.
Problém toho, že to tam je mrtvé je hlavně ten, že v Karlových Varech nevím co by se dalo v noci dělat. V Mariánských lázních je alespoň daleko aktivnější lázeňský život, takže se tam dá třeba i v noci rekreovat u fontány a tak.
Ale tak to je ve spoustě měst. V Praze to táhnout vietnamci a němci. V Ostravě noční Stodolní. Ale třeba v Opavě nebo v Pardubicích, padne 8 hodina večer a dokonce i semafory se vypínají, protože venku nejsou ani chodci ani auta, prostě nic *3*
guest Muž L4A (CostOnerOne18@gmail.com) ... 17.04.2012 22:58:24 ... (14/59)
Re (11): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.04.2012 22:52:21:

Tím že je tam teď hodně cizinců, tak se i charaktery lidí mění, ti kteří nejsou vyloženě rodáky z KV nejsou už tak moc přijeti mezi tu jejich "komunitu" Navíc lidi z center jsou vytlačovaný na priferie, kde žije i velká spousta menšin a soužití s nima, co si budem povídat, je hodně těžký *8*

Jinak co se týče tohodle směru, jo v tom jsou KV super, lepší wifi net než tam jsem neměl, super poskytovatel, spousta bonusů, super ceny atd, jen co mě mrzelo, ale to není jen v KV je fakt bídné pokrytí optickým kabelem *8* ale třeba teď, co bydlím v Mariánských Lázních, tak tady optika není vůbec, a podle toho co jsem si zjišťoval ani nebude *21*

A ještě ke KV a festivalu, ono pokud se tam koná nějaká taková akce, festival, dříve i Matonni kanoe atd, tak Vary žijou neskutečně, ale jinak? O víkendu, v sobotu například, a město je mrtvé, nikde nikdo, pár barů, pár opilců ale noční život je na bodě nula *8*


◦ Pumpičkáři = piráti chodníků l Neosvětlený cyklista = žádný cyklista l
OnBoard CAM
Ebisek Muž Ebisek ... 17.04.2012 22:52:21 ... (13/59)
Re (10): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od L4A ( mailto:CostOnerOne18@gmail.com ) z 17.04.2012 22:50:12:

Můžeš uvést nějaký příklad? *40* Nemám takhle obecně žádnou představu.
Jako IT si spojuju Karlovy Vary jako lokalitu, kde mobilní operátoři díky film festivalu nasazovali novinky. Napřed to bylo 3G, pak to byla druhá nosná a tak...
guest Muž L4A (CostOnerOne18@gmail.com) ... 17.04.2012 22:50:12 ... (12/59)
Re (9): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.04.2012 22:44:11:


Koukám samá lepší zkušenost, já tam žil 7 let, 4 kvůli škole a 3 kvůli práci,a už bych se tam za nic nevrátil *41* jo je fajn že člověk bydlí v krajském městě, všechny instituce pohromadě atd, ale jako ty lidi co tam jsou, je to děsny *78*


◦ Pumpičkáři = piráti chodníků l Neosvětlený cyklista = žádný cyklista l
OnBoard CAM
Ebisek Muž Ebisek ... 17.04.2012 22:44:11 ... (11/59)
Re (8): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od L4A ( mailto:CostOnerOne18@gmail.com ) z 17.04.2012 20:45:08:

Tak to zase moc nemohu hodnotit, ale co jsem tak několikrát byl v Karlových Varech, tak jsem hlavně pozoroval divné věci ohledně železnice, největší divnost je snad hlavní nádraží v Karlových Varech, které na mě působilo, že je vytvořeno ze starého chlíva *47*
Jinak jsem tam potkal akorát prostitutku, která se mě ptala jestli bych jí nepomohl přeložit něco s pojišťovnou do němčiny *3*
guest Muž L4A (CostOnerOne18@gmail.com) ... 17.04.2012 20:45:08 ... (10/59)
Re (7): návštěvnost
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 16.04.2012 23:34:43:

Tak hlavně v tomhle kraji je to samej divnej člověk *3*


◦ Pumpičkáři = piráti chodníků l Neosvětlený cyklista = žádný cyklista l
OnBoard CAM

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 6 | 6 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: