XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Školní hlášky a historky

 

Školní hlášky a historky

Školní hlášky a historky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
I učitelé jsou jenom lidi:-)))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 21 | 20 | 21 | » | Poslední

 

guest Muž Kroger (eurobet@centrum.cz) ... 21.04.2005 23:44:36 ... (24/204)
part two
Já sem ještě chci něco napsat,tak napíšu.Stejně se tomu ale směju ledatak já.*47*

▶ Stávalo se,že na hodinu občas přišel pan ředitel,a sedával si dozadu do "oslovské" lavice.*40*
Odtamtud pozoroval dění vhodině,a dělal si poznámky.Také si od některých žáků (většinou od těch,kteří mu seděli nejblíže) půjčoval sešity a hodnotil.
Potíž byla v tom,že já jsem jednak strašný vůl, a v té době, kdy on nás navštívil, jsem seděl úplně vzadu...tedy před panem ředitelem.
A rád jsem si kreslil na sešity..i do nich.Mno a protože jsme našeho pana ředitele neměli moc v lásce,tak jsem si ho v hodině začal karikaturovat do sešitu.*40*Mno a jakože.co se nestalo že.*47*
Takže když si ten sešit vzal,tak mě polilo strašné horko a ..........
Nakonec to dopadlo dobře jako v americkém filmu.Sešit mi vrátil a řekl:"Kresli si mě až ve výtvarné výchově,teď dávej pozor ..."

Ták..a protože jsem si jistý tím,že to moc zábavné není,přihodím sem něco ...lepšího*47*
A sice:

remeber when you were young,you shone like the sun *31*
shine on you crazy diamond
now there´s a look in your eyes-like black holes in the sky *7*
shine on you crazy diamond
nobody knows where you are,how near or how far *34*
shine on,you crazy diamond


fptfdsd
guest Muž Kroger (eurobet@centrum.cz) ... 21.04.2005 23:25:32 ... (23/204)
Re: 2 z chování
Odpověď na příspěvek od llooovec ( mailto:llooovec@seznam.cz ) z 16.04.2005 16:37:05:
No to se mi stalo něco podobného...Když jsme byli malí ,asi tak ve třetí třídě(*85*),tak za mnou seděli takoví dva vejlupci*47*,a když jsme jednou měli hodinu kreslení,tak mi zezadu na ucho udělali fixou čáry.*37**40*No tak jsem se zvedl a šel za učitelem,že mě jako pokreslujou.No ale jeden ten vejlupek byl rychlejší,vzla mi žákovskou a dalj tomu učiteli,a že prej je(ty kluky) popisuju fixkou.Mno tak sem dostal poznámku a ještě byl popsaný.*7**3*Jakože nespravedlnost*37**3*
Thank you
BC. Žena BC. (adelkabc@centrum.cz) ... 21.04.2005 22:20:51 ... (22/204)
naše třídní
taky mě ještě napadla jedna perlička..naše třídní nám nedávno oznámila že chce na každou omluvenku nějaké potvrzení.. od lékaře.. když jedem na pohřeb tak parte apod.. prostě magor *3* no a kámoška měla jet na svatbu a pak jí nesla omluvenku a v krabičce koláčky a jitrnice s tim že měli svatbu a pak zabijačku *3* ale jako nenadávala *3*
BC. Žena BC. (adelkabc@centrum.cz) ... 21.04.2005 19:44:49 ... (21/204)
Re (2): právo..
Odpověď na příspěvek od enikibeniky ( mailto:enikibeniky@centrum.cz ) z 21.04.2005 17:35:05:
no nenosí.. a omlouvá to tim že si nechce kupovat ty bokový *3*
guest Muž KuLovy_BLeSk (kulovyblesk@centrum.cz) ... 21.04.2005 17:59:12 ... (20/204)
:)
Jirko, proč máte v omluvným listě napsáno "Poprava"?
... To je "D" paní učitelko.

d=p
To moc vtipný není, ale při nudném výkladu českého jazyka to docela pobaví *1**3*
guest Muž enikibeniky (enikibeniky@centrum.cz) ... 21.04.2005 17:35:05 ... (19/204)
Re: právo..
Odpověď na příspěvek od BC. ( mailto:adelkabc@centrum.cz ) z 20.04.2005 19:47:17:

to jako na férovku nenosí ???!!!
dyk se jí to musí zařezávat až do žaludku, fuj to je ale nechutný !!!!!
BC. Žena BC. (adelkabc@centrum.cz) ... 20.04.2005 19:47:17 ... (18/204)
právo..
Nám se teď taky zas povedlo odhalit uchylnost našeho učitele ma právo*3* v první lavici u nás sedí jedna slečna, naše třídní modelka prostě nenosí kalhotky, a když jsme si toho poprvý všimli že ji jaksi leze zadeček, hrozně jsme se všichni tlemili.. Tak se i pan učitel snažil dozvědět proč se smějem tak jsme mu to prozradili a on nelenil obešel třídu aby prozkoumal jak se věci mají a shledal že opravdu nemá kalhotky *3*

a vypadal při tom asi takhle *85* *3*
guest Muž enikibeniky (enikibeniky@centrum.cz) ... 16.04.2005 19:58:43 ... (17/204)
prasák !!!!
No, my s z našeho učitele na chemii udělali zase legraci, nakecalo se mu, že naše solužačka je těhotná, potom to věděla celá škola, tak aby nebyly problému, tak mu ta "těhotná" řekla pravdu.
a on řek : Šuro, tak jí to udělejte !!!
guest Muž enikibeniky (enikibeniky@centrum.cz) ... 16.04.2005 19:56:21 ... (16/204)
Re: 2 z chování
Odpověď na příspěvek od llooovec ( mailto:llooovec@seznam.cz ) z 16.04.2005 16:37:05:

Ježíš marjá, já bych je asi zmlátila !!!! To snad není možný !!!
guest Muž llooovec (llooovec@seznam.cz) ... 16.04.2005 16:37:05 ... (15/204)
2 z chování
Jednou jsme byli na šk. výletě a mě ze zadu spolužáci nalepili gigantickou žvýkačku do vlasů. Já jsem to oznámil paní učitelce a ona na to moc nereagovala. Na konci školního roku jsem dostal za dvě z chování. Když jsem se zeptal za co, tak mi bylo řečeno že za nevhodné chování o šk. výletu. Já měl ten den ještě pořád ny hlavě vystříhané kolečko. Zepttal jsem se co jsem jako udělal, a ona, že jsem lepil spolužákům žvýkačky do vlasů. Rodiče kvůli tomu ve škole udělali tartas, ale stejně mi tu dvojku nestáhli....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 21 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: