XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Školní hlášky a historky

 

Školní hlášky a historky

Školní hlášky a historky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
I učitelé jsou jenom lidi:-)))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 z 21 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 

guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 04.05.2005 16:23:07 ... (44/204)
CHemie
Na chemii jsme v osmé třídě dostali učitelku uplně novou bylo jasné jak to dopadne a její malinkou autoritu podtrhavalo to že je ještě k tomu hroozně malá takže se mi třeba stalo že jsem do ní vrazil a chtěl jsem jí ještě vynadat do **** bych dopad *21*.
Takže naše hodiny vypadají všechny jako taková malá anarchie *3**47* třídní nám dokonce říkála že když ví že máme chemii tak se chodí projít po chodbě a slyší to až dole *52*
*21* přestože jsem se dostal na gympl tak vím s chemie možná to že H2O je voda *21*
Kdybych měl psát každou perličku od osmé třídy tak by tu bylo fáákt hodně příspěvku....opravdu moc
TAKŽE JENOM PÁR VĚCIČEK CO SI JEŠTĚ TROCHU PAMATUJU ALE BUDU TADIK EŠTĚ PŘISPÍVAT ASI *1*

takže třeba si na chvíli odešla pryč a když přišla bylo na tabuli jako nadpis pííí/jako řecké písmeno abecedy/ a dal si to asi domyslíte .......

Když jsme věděli že píšem zamknuli jsem se ve třídě *1* ale jenom na chvíli *40*

Paní učitelka: ,, Takže například **** **** /to je jmeno *3*/ dostal za sešit pětku protože tam nemá žádnou samostatnou práci........... Žák **** **** : Jak pětku ...kamenem do hlavy ............. Pani učitelka: ,,Jak kamenem do hlavy.......'' *3*

Tak třeba Marian nám poví jaké jsou například sexualní problemy partneru:
Marian: no já no já ,................... .............
V tom samovolně vstupuje do učebny Lukáš a tak učitelka tak lukaši ty mi to řekni .....Lukaš : no tka to je tak když se třeba neudělá a tak no'' *92*

nebo když si jistá žačka zapalí v hodině cigaretu ...........a učitelka ji vídí a nic neudělá *3*

nebo když si tajne zajdem do kabinetu na internet *2*
KDYBY MLUVIILA S NAŠÍ TŘÍDNI *21* BY BYLY TAK DVOJKY S CHOVÁNÍ *21**47*
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 03.05.2005 15:54:27 ... (43/204)
puc puc..
mno tak můj spolužák Elvis předváděl tajného agenta tak, že zvedl imaginární telefon a deklamoval: "Říkáte létající talíř?" načež sem mu říkal, že bych šel s kámošem na protestfest demonstrovat proti všem těm pacifistickým levičákům, a že by sme si stoupli někam blízko flojdů. a on povídá: "Myslíš že tě policajti ochrání před létající dlažební kostkou? (zvedl imaginární telefon) Říkáte létající dlažební kostka?"

dobré, nie? *1*
guest Muž enikibeniky (enikibeniky@centrum.cz) ... 03.05.2005 14:41:23 ... (42/204)
!!!
tož náš několikrát již zminovaný učitel na chemii, byl školou přestěhován do jiného nového bytu, protože do svého si vedl samé lehké zboží a dělal našej školej vostudu !!!!
Nedávno jsem byla pozvaná do švédské trojky s ním !!!!
prasák !!!
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 02.05.2005 08:58:39 ... (41/204)
Re (3): Bufet
Odpověď na příspěvek od Specs z 02.05.2005 07:29:04:
ty jo my máme bufet porááád a žádný učitelé to neřídej normálka tam je nějakej chlapík a ten to všechno děla *71*
si to taky zařídtě *4*
guest Muž Smajly666 (Smajly666@centrum.cz) ... 02.05.2005 08:44:28 ... (40/204)
Další hlášky!!!
Ty jsi zapomněl omluvenku*9*to je jako by sis nechal lístky do divadla na umyvadle*47*
To že nepříjdeš mi říkat nemusíš poznám to z toho že tu nebudeš*47*
2 stránky v sešitě se naučí i průměrně inteligentní foxteriér*3*
Nežer mi to v hodině potom ti lezou oči jak šnekovi*9*
Proč nemáš omluvenku od lékaře...maminka dělá v nemocnici...a co to s tím má co dělat,můj děda taky dělal v nemocnici-na vrátnici a co má být*47*
Doam je ti to platný jak Žižkovi telefon*47*
guest Muž Specs ... 02.05.2005 07:29:04 ... (39/204)
Re (2): Bufet
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 01.05.2005 15:31:55:

No, máme je podle toho, jestli jsou ve škole oba učielé. A většinou je máme 3x týdně. Ne, moc starej ne. Je to takový pohodový učitel a tipoval bych, že mu bude kolem 45.
guest Muž ori-fcb (Cyborgh@seznam.cz) ... 01.05.2005 23:29:16 ... (38/204)
jedna,ale ne ze skoly neva?:)))
Tahle se neodehrala ve skole,ale s vychovou ma co delat*47*Sedim takhle na pivku s par lidma a s otcem.prijde mi sms od kamosky jestli nejdu na pivo.Ma odpoved znela:Ne nejdu protoze sem na pivku s otcem a dava mi nejake zasrane rady do zivota.Dal sem odeslat.Chvili na to otci zapipal mobil.Ja koukl na dorucenku a tam napsano otec doruceno*21*Ten s klidem vzal mobil a obratem mi poslal smsku, v ktere stalo:zklidni hormon*1*uuuuf a pak sme se opili*85**3*
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 01.05.2005 15:31:55 ... (37/204)
Re: Bufet
Odpověď na příspěvek od Specs ( mailto:specs@centrum.cz ) z 29.04.2005 15:34:38:
Vy máte párky v rohlíku jenom jednou týdně *9* *9* *9* *9*
Ten učitel byl asi bud hodně starej ne............*3**3**3*
guest Muž Specs (specs@centrum.cz) ... 29.04.2005 15:34:38 ... (36/204)
Bufet
Tento příběh se stal dnes o přestávce ve školním bufetu, který má na starost učitelka zeměpisu a učitel zeměpisu i tělocviku. Prodávají tam různé sladkosti a někdy (alespoň 1x za týden) dělají párek v rohlíku. A dneska je zrovna dělali, a tak tam měli celkem slušný fofr. Paní učitelka mívá na starost placení a pan učitel přípravu hot dogů. Když se kamárad dostal na řadu, panu učiteli se ve spěchu podařilo vložit párek do rohlíků pouze z půlky a pan učitel to komentoval slovy: "Takhle špatně jsem nezasunul už několik let!" *3* Myslím, že to nepotřebuje další komentář.
guest Muž kEsiNhkA (Mishhka@seznam.cz) ... 29.04.2005 13:52:55 ... (35/204)
Re (5): jeden odkázek *22*
Odpověď na příspěvek od BC. ( mailto:adelkabc@centrum.cz ) z 29.04.2005 11:46:03:
To vis že pobavilo*1*jen kdyby mi to došlo dřív abych se taky zasmala*3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 z 21 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: