XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Hubnutí a cvičení

Hubnutí a cvičení

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Podělte se s ostatnímy o poznatky kolem hubnutí a cvičení
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 24 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž muj-shop.com ... 03.10.2010 12:14:18 ... (211/231)
Ne každý může cvičit
Ne každý může cvičit a chůzí či lehkým plaváním nebo ježděním na kole člověk asi moc nezhubne. Chce to změnit způsob stravování. Když jsem se již nevlezl do obleku, naštval jsem se a řekl si, že zhubnu. Z různých důvodů, které zde nebudu popisovat mi to trvalo zhruba rok, ale mám o nějakých 13 kilo méně a jsem nesmírně spokojený. Vždy když jsem zhubl, tak jsem se opět "rozežral" a mohl tudíž začít nanovo. Nedržel jsem žádnou drastickou dietu a jedl v podstatě skoro vše, ale v malých dávkách a častěji. Tak, jak to dělají třeba diabetici.

V té době jsem žel netušil, že existují potravinové doplňky, které by mi pomohly zhubnout snadněji a především rychleji. Nejde o žádné prášky na hubnutí nebo tak něco. Nýbrž o zbavení těla různých toxinů, tuků a pod. Začal jsem se tomu věnovat a vytvořil před pár dny internetový obchod na: www.muj-shop.com . Tak třeba jukněte, možná tam najdete něco, co by vám mohlo pomoci.
guest Muž sulekova.a (sulekova.a@centrum.cz) ... 26.09.2010 17:30:48 ... (210/231)
Re: Hubnuti a cviceni
Odpověď na příspěvek od Kondrajda ( mailto:Ivetka.kondrova@seznam.cz ) z 10.06.2010 08:55:50:
Ahoj aj ja som bola ako slon, ale mne pomohlo , že som mala zdravotné problémy a iné veci. Rodiné problémy tak som bola vo veľkom strese. Mala som 90 kg a teraz mám 55 kg som rada ,že som tak schudla vobec mi nechutilo jesť, tak som bola len na suchej strave a raz začas som sa si dala aj mäso a toto moje schudnutie mi veľmi pomohlo všetko sa napravilo problémy sa vyriešili
guest Muž terry.uiu (terezie.ticha@seznam.cz) ... 25.09.2010 16:23:55 ... (209/231)
Sportu neholduji
S výkyvy váhy se potýkám asi od svých 12 let a neustále bojuju se svým mlsným jazýčkem a nenaplnitelným břichem. Kolikrát jsem se pustila do sportu kvůli zhubnutí nějakého toho kila a bohužel se mi tedy ještě nikdy nepoštěstilo, aby se mi sportem podařilo zhubnout. Právě naopak. Když jsem začala cvičit, měla jsem pak víc hlad a jelikož jsem se chlácholila tím, že to pak ze sebe vypotím, tak jsem si taky dala to, na co jsem chuť měla. Ale můj metabolismus je asi nastaven jinak, než pro zbytek obyvatel této planety a při sportu nespálím ani deko. Takže i když DENNĚ cvičím 2-4 hodiny a jím v menších procích 5 jídel tak přiberu 4 kila :) Takže na mě vážně sport neplatí.
guest Muž Kondrajda (Ivetka.kondrova@seznam.cz) ... 10.06.2010 08:55:50 ... (208/231)
Hubnuti a cviceni
Dobry den!cely svuj zivot bojuji s nadvahou.vyzkousela sem mnoho pripravku na hubnuti.Herbalaife,unilakt,okg atd.bylinky me zcasti pomohli.ale po detech sem pribrala asi 20kg.pomohlo me brat unilakt,tanec rytmicky,tury do kopcu.nyni beru jablecny ocet
guest Muž Lalvani (hanka.zeman@centrum.cz) ... 24.05.2010 10:59:49 ... (207/231)
Štíhlá do plavek
Pokud chcete skutečně nastálo zhubnout,nebo si " jen " vytvarovat postavu podle svých představ - poradím .
klikněte na www.aktivnizivot.estranky.cz
guest Muž Pirk.o ... 02.05.2010 09:40:17 ... (206/231)
Ahoj
Ahoj lidicky prosim moc o nejakou radu jak zhubnout zadek? davam radeji prednost nejake cvicebni metode.PROSÍM ozvete se*12* dekuju
guest Muž mitisek (karatystka@seznam.cz) ... 25.04.2010 20:53:08 ... (205/231)
prosím o radu
Ahoj všichni,
nechci se ani tak ptát na to jak zhubnout, řekla bych že hubená jsem akorát ale spíše bych potřebovala zpevnit kuži na bocích na zadku a na stehnech, hodně lidí mi říká že jsem štíhlá ale já se sama cítím nepohodlně ptz mám boky zadek a stehna jak "rosol" ...a zkoušela jsem hodně cviků ale moc mi nepomohly, neznáte někdo nějakej zaručenej cvik kterým bych si tyto partie těla posílila? děkuji...
guest Muž suchydub (suchydub@centrum.cz) ... 22.04.2010 10:39:07 ... (204/231)
Re: MERIDIA
Odpověď na příspěvek od THE_D.A.R.S z 09.07.2009 09:15:17:
ahoj no opravdu pomáhá mně jí koupil muž a zhubla jsem jenže jsem otěhotněla a ted mi tu leží
guest Muž suchydub (suchydub@centrum.cz) ... 22.04.2010 10:37:57 ... (203/231)
Re: MERIDIA
Odpověď na příspěvek od THE_D.A.R.S z 09.07.2009 09:15:17:
guest Muž Verunka16 ... 21.02.2010 16:25:15 ... (202/231)
Pomoc!
Ahojky, potřebovala bych zhubnout přes zadek a stehna. Docílím toho pravidelným cvičením a posilováním??prosím poraďte:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 24 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: