XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

!Nejen o filosofii

!Nejen o filosofii

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro příspěvky od tématu, které je škoda mazat nebo pro vyřizování osobních záležitostí (přijďte si postěžovat na cenzuru) Nikdo vám nebude bránit, ale nikdo vám nezaručuje odpověď *4*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 41 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 21.12.2014 00:31:57 ... (388/408)
Re (3): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od Osvicenec z 20.12.2014 13:11:25:

Jestli chcete pořád dokolečka řešit Preatorians, založte si osobní fórum, nebo si pište vzkazy. Nějaké vzájemné obviňování není věcné vzhledem k tématu(m). To jsou vaše osobní pře.
guest Muž Osvicenec ... 20.12.2014 13:11:25 ... (387/408)
Re (2): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od slami990h z 20.12.2014 11:16:58 Myslím že mě obviňuješ neprávem z toho, že se snažím odstranit preatoriány, abych nastoupil na jejich místo, musím proti nim bojovat, protože oni začali bojovat se mnou, na začátku jsem chtěl respektovat jejich učení, jenže oni nechtěli respektovat to mé a začali útočit, tohle je důvod té tahanice, co mi zbývá?(nikdo na tebe neútočil to je lež, sám ses přimotal z lide.cz jako votrava*4*)

Křesťanství má respektovat, že ateista chce být ateistou buddhista buddhistou atd...
Teď ....ateisté a buddhisté a satanisté atd. by měli stejně tak respektovat, že křesťan chce být křesťanem.
(Další lež,křestanství nemá tolerovat žádné jiné náboženství nebot všechny další jsou falešné.. nenadarmo Ježíš řekl milujte své nepřátele ale nenávidte jejich hříchy, jejich falešná náboženství např.)

Ty seš fakt případ všech případů slami *1*nebo snad špatně povedený troll?přestan pořád napadat preatoriány kteří jsou jen poslušní kristu oproti špinavým katolíkům co maji krvavé svědomí.*18*
slami990h Muž slami990h ... 20.12.2014 11:16:58 ... (386/408)
Re: Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 20.12.2014 01:24:51:
Příteli začni opět dělat čest své osobě, já jsem velmi zaměstnán a věnovat se diskuzím mohu jen málo. Když se sem konečně dostanu, nemohu diskutovat, spíš "hasím, kde to hoří nejvíc" a tak se mé příspěvky objevují především na křesťanském foru, schválně běž se tam podívat a uvidíš sám, co se tam děje teď. Předtím se tu objevila správa o knězi, který zneužíval nějaké mladé ženy, lidé jsou povrchní a často příliš rychlí soudci, musel jsem hájit ty slušné a poctivé, věřím že to je pochopitelné. No a víc času většinou nemám.

Myslím že mě obviňuješ neprávem z toho, že se snažím odstranit preatoriány, abych nastoupil na jejich místo, musím proti nim bojovat, protože oni začali bojovat se mnou, na začátku jsem chtěl respektovat jejich učení, jenže oni nechtěli respektovat to mé a začali útočit, tohle je důvod té tahanice, co mi zbývá?

Věř, že nemám v úmyslu, blokovat zde fora jako oni, tohle není křesťanské.
Myslím, že je důležité vynést na světlo jednu věc, křesťanství tu nemá brát lidem svobodu vyjadřování druhým, dobře.
A teď....druzí nemají právo brát svobodu vyjadřování křesťanům, dobře?

Křesťanství má respektovat, že ateista chce být ateistou buddhista buddhistou atd...
Teď ....ateisté a buddhisté a satanisté atd. by měli stejně tak respektovat, že křesťan chce být křesťanem.

(Já to neberu druhým, neberte to mě, ok?)

Myslím, že tohle je ta cesta k tomu, abychom se navzájen neobtěžovali a mohli jako buddhisté, křesťané, satanisté spolu diskutovat.
Jsi inteligentní, věřím, že mi rozumíš.


Pokud jde o příklad Ebisek, v prostředí počítačů je jistě machrem, ale v prostředí "filizofie náboženství" neni nestranný, je přeci ateistou a to není nestrannost ale ...filizofický názor, konečně ateismus zde má taky svoje forum , (jako křesťanství, buddh. ap.) i Ebisek vychází ze svého "učení",stejně jako já. nebo jogín, buddhista atd.

Mám dojem, že by jsi chtěl udělat z každého prvně ateistu, aby zde mohl diskutovat, tohle je ale potlačování svobody, (je ironické, jak se tento postoj podobá tomu preatoriánskému, oni chtějí forum zase pro preatoriány).

no a já chci tohle forum pro všechny.

Kontraproduktivita? Křižácké? To jako doopravdy?
guest Muž BiblickyKolovratek ... 29.09.2014 23:13:37 ... (385/408)
Bůh své ovečky zná před založením světa.
*642*
Kdo se zrodil z Boha nehřeší, ale střeží se aby se ho ten zlostník nedotýkal.

Žije zbožně a ostříhává se zlého

Kdo Boha zná žije zbožné. (tedy, žije podle ducha nikoli podle těla)

A kdyby má dítka někdo zhřešil. Máme u Otce přímluvce Ježíše Krista toho Spravedlivého.

*5414*Praetorián Žalm / Biblický Kolovrátek / *946*
guest Muž DCCCCLXXXXVIIII ... 17.07.2014 10:39:21 ... (384/408)
Re: Mystická hra čísel
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 16.07.2014 23:31:10:
Kdo má rozum ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo 666/ zapomnel si napsat ze se jedna o padleho cloveka, neboli cloveka antikrista zde na zemi, selmu ktera bude podporovana drakem(satanem)aby konala divy a zazraky a klamala ty co miri do zahuby:) navic clovek bez ducha svateho jako ty co se spoleha na demonickou numerologii, je jasne ze tvuj vyklad je lzivy a chybny. Aneb tu stoji otazka estli si vubec vykladal novy zakon, Jezis je mesias, nemuze byt selmou, je psano ze kazde uceni co je proti kristu je antikristicke, tak tvuj antikristicky vyklad podvrdil tvuj charakter, vse zle hodit na vykupitele lidstva, styd se, Jezis je cislo 9. Buh neni omezen rimskymi cislicemi ani jakymkoliv jinym jazykem:)
guest Muž Scipio ... 10.05.2014 20:10:04 ... (383/408)
Re (9): Veřejné prohlášení
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 27.04.2014 01:37:05:
Došly ti argumenty lživé*105*nebot lež pravdu nezmůže , *2838*a čas ukázal i ukáže že když mach káže*1000*, tak jeho slova jsou živé*367*
guest Muž Saint.MacCh ... 17.03.2014 00:23:30 ... (382/408)
Re (8): Taktiky satana na oklamani celeho sveta, filozofie,věda.
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 16.03.2014 11:36:16:
Nejsem díte je videt že mě neznáš, tobě nepomůže ani Ježíš, podej si ruku s nelidou jako je houpy obadva to nemáte v hlavě vpořádku *20*. Na xchatu mě obdivují 90% lidí, ten zbytek 10% jsou nenávistní jako ty a SSka kteří si myslí, jak jsou spravedliví, ale jen špinaví a bezcitní tak asi tak..*2303*,, ostatně na lidi jako je houpy a ty nadavaji ti správni lidi co mají dobré srdce, a taková tapetka vám dobře vám tak.*18*prudite lidi co chcou jen pokecat, a vymyšlíte si že jsou pacienti, tak pak se divíte že vám to vrátí se všim všudy:D.moje doporučení: zamysli se nad sebou, a nebo zůstan nadále satanovou loutkou, jina středni cesta není.
guest Muž Saint.MacCh ... 17.03.2014 00:12:53 ... (381/408)
Re (8): Taktiky satana na oklamani celeho sveta, filozofie,věda.
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 16.03.2014 11:36:16:
No je to moc dlouhé tak se mi to nechce ani číst, ani nevím kdo tady za mě píše, nevím kdo je sapiens, a podlevšeho to seš ty*4475*.. Nebo jak mi vysvetlíš, že pořád jak dement na každý fejkový příspěvek připisuješ muj nick?! A ješte k tomu sprostému okopirování memu staremu přispěvku který byl myslen v legraci: Jenže naivní trouba jako ty uveří každému písmenku*40*. Xchat team nemá budoucnost a to mi stačí*3*, asi závidíš že jsem v nespokojených lidech vyvolal pocit že proti bezbožnďmu jednáni ve bezva flirtíku je potřeba jednat, a spravedlivě konat, Ne neznáš mě, jsem pravý následovník J.K i kdybych spamoval fóra je to jen dobře, necht se pravda zjeví na všech místech*18*. Ty jsi ovšem zákeřný křivák jako houpy, takové nevychované krysi co nemají,budoucnost. A ty zatracený mi tady budeš kázat co bych měl delat?!*3*, Díky mě se lidi nebojí říct názor na špatnost xchatu. konec debaty se zlomyslnýma blbounama bez duše jako seš ty *4421*.
guest Muž Sapiens ... 10.03.2014 00:56:22 ... (380/408)
Re (6): Taktiky satana na oklamani celeho sveta, filozofie,věda.
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 09.03.2014 03:40:32:
Milý Xkozle, v bibli *5414* je o falešných kristech zmínka a tu faleš poznáme tak že se tkz lidi neřídí písmem svatým*627*. Co se týká křižáků a temného období satanistického papežství s ohavnými biskupy, mužu napsat jen to že lidmi vytvořené organizace jako papežství jsou jen organizace stejně smyšlejících lidí jako bezbožní vojevúdci nebo sekty jako sekty azazelské-tvoje odrůda-*367* pravý následovník J.K by nikdy nepálil, nevraždil, a už vůbec nesoudil*4475*,, takže čin pokání, neskovávej se v kozlím rouhu *317*.
guest Muž Tykvohlav ... 18.01.2014 03:53:11 ... (379/408)
Re (4): Taktiky satana na oklamani celeho sveta, filozofie,věda.
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( mailto:jard01@centrum.cz ) z 17.01.2014 16:35:27:
Každy si vybira sveho pana dle sveho srdce,Buh je tu pro cely svet,vyvoleny židovsky národ nejsou jen ti židi co zavrhli ježiše,ale každy kdo je poslušny kristu,chapu že na tenhle trik by ti skočil neznalej pisma svatého ale ja ne,nebot znam pravdu a ta mě osvobodila.*4110*,,nemužeš sloužit dvěma panum:-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 41 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: