XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

!Nejen o filosofii

!Nejen o filosofii

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro příspěvky od tématu, které je škoda mazat nebo pro vyřizování osobních záležitostí (přijďte si postěžovat na cenzuru) Nikdo vám nebude bránit, ale nikdo vám nezaručuje odpověď *4*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 41 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

slami990h Muž slami990h ... 03.01.2015 14:19:45 ... (398/408)
Re (3): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 02.01.2015 21:51:18:
Já doufám, že to, co jsem tady napsal, nebude brát Azazel jako něco osobního, o to tu určitě nešlo. Z jedné strany slyším sekta a teď z druhé zase křižák. Pokusil jsem se o určitou obranu. Doufám, že tím to končí, že jsme si věci vysvětlili.
Ebisek Muž Ebisek ... 02.01.2015 21:51:18 ... (397/408)
Re (2): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od slami990h z 02.01.2015 21:12:44:

Je trochu problém cokoli "rovnat" když mezi diskutujícími je podíl 33% Praetorians, 33% Křesťanů a 33% satanistů, přičemž celkový počet diskutujících = 3 *47*
slami990h Muž slami990h ... 02.01.2015 21:12:44 ... (396/408)
Re: Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 20.12.2014 01:24:51:
Křesťané, kteří cpou svoji víru, aby propagovali své náboženství, o tohle šlo, (nebudu to vypisovat)

Ten problém je v tom, (použijme třeba satanismus), o satanismu mluvit, ...nebo satanistou být.
Satanistou být znamená jako satanista myslet mluvit, jednat, tedy projevovat skrze sebe postoje, poučky, myšlenky satanismu zcela spontáně, např. v rozhovorech, nebo...v příspěvcích na foru.
Naproti tomu o satanismu mluvit, je to něco jako kázat, to je..."ten problém", to na fora nepatří.
Jestliže ale člověk o satanismu mluví, nebo mluví jako satanista, v obou příkladech předkládá stejnou věc, je to jen jinou cestou, v jiné podobě. Rozdíl je jen ve formě.
Myslím, že tu propaguješ svůj satanismus uplně stejně jako já, (či kdokoliv) křesťanství, jen to děláš chytřeji.

Jíný příklad, stačí se podívat de fakto ...na každý tvůj příspěvek, jestliže z kteréhokoliv odstraníme text, co uvidíme? Máme tu satanistické jméno, satanistický symbol a k tomu na výpisu diskutujících tvoje fotografie, obraz člověka, který nám ukazuje, jak satanismus dokáže např. tvořit "zdravý" základ lidského života. (Jak jistě víš, informace není jen text.) A čím více se tohle bude objevovat mezi lidmi, tím dříve si na to lidé zvyknou a začnou příjmat satanismus jako přirozenou součást života. Vzpomeňme např. na homosexualitu, jak si úspěšně razí cestu mezi lidi. Takhle funguje např. tv reklama a ti, kdo ji platí, jstě vědí, za co utrácejí své peníze. Tady se nepotřebuješ ani o satanismu zmiňovat a všechno jde, jak má.
Ty pravidla diskuzních for neporušuješ, to je pravda, ale jen proto, že jsi chytřejší než jiní, zrovna tak můžu napsat, přestaň všude cpát ten satanismus.
Propaguje něde Ebisek, vedle kterého se stavíš, svůj ateismus? A ty satanismus? Možná se stačí jen lépe dívat a možná zjistíme, že je tu napříč sekce "Filozofie, náboženství" naopak šířen satanismus a já jsem vedle tebe jen břídil.
Tohle všechno můžeš označit za např. nesmysl, ať se každý zamyslí a udělá si představu...
Ebisek Muž Ebisek ... 02.01.2015 20:33:09 ... (395/408)
Praetorians
Bylo schváleno nové fórum Praetorians.

Pro diskuze o tomto tématu prosím nově využívejte VÝHRADNĚ toto téma (fórum).
Ebisek Muž Ebisek ... 30.12.2014 12:14:01 ... (394/408)
Mikropoznámka
Dnes jsem pročistil zpětně některá fóra. Většinou se jednalo o neposlední příspěvky, například rok staré, obsahující prokládaniny žalmů a smajlíků.
slami990h Muž slami990h ... 30.12.2014 06:30:03 ... (393/408)
Re (7): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 29.12.2014 15:49:44:
Co se Ebiska týče, jako správce tu jistě není dlouho, ale dlouho tu je jako diskutující, aby věděl, o co tady jde.
Katolicko/preatoriánské roztržky, za tímto pojmem si představuji konflikt, kdy já, onen katolík, slovně útočím proti preatoriánům a naopak. A pak tu zaznělo "po celé sekci".
Co je, nebo není pravdou lze snadno zjistit, začněme tady. Jde o období od 20. do 28.12.
20.12. tu byl tvůj "první" příspěvek, kde se o onom konfliktu ještě nezmiňuješ, 28.12. už ano. Od tvého příspěvku 20.12. jsem zde napsal jen jednu věc a to byla odpověď tobě, kdyby mělo být pravdou to o mém katolickém konfliktu, musel bych tu nějak reagovat na nějakého preatoriána, což se nestalo, že? Tohle je tady (Nejen o..)
Postupně jsem prošel všechna témata sekce Filozofie a náboženství, vynechal jsem téma "Křesťanství...", které považuji za prostor určený pro výměnu názorů na toto téma. Jediná dvě místa z celé sekce, kde došlo k výměně názorů mezi mnou a preatoriány jsou "Smrt" a "Buddhismus". Věřím, že při pečlivějším posouzení mých příspěvků v těchto případech nikdo nenalezne na mé straně o nic větších známek konfliktu s preatoriány, než u kohokoliv jiného vč.tebe.
2.Tohle bych nechal na Ebiskovi
3. V případě soukromého fora Jard01 šlo jen o nevinný žert, který nelze nazvat útokem a o téměř hysterickou reakci ze strany preatoriánů. Vše, co z mé strany následovalo, byla jen moje snaha pomoct, považuješ např. příjezd sanitky k dopravní nehodě za napadení? Jardovi jsem se omluvil a věřím, že je dost inteligentní, aby pochopil o co šlo.
Teď, můžeš mi říct, kde je ta moje roztržka po celé sekci? Kdyby to byl někdo jiný, řekl bych, že neví, co říká, ale ty? Je to nějaká tvoje hra?
Ebisek Muž Ebisek ... 30.12.2014 05:35:28 ... (392/408)
Re (5): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 28.12.2014 11:12:26:

Jak jsem podědil, tak to je. Úprava popisku vyžaduje schválení, další zbytečnou práci atd.

Navíc myslím, že v tomhle bylo už řečeno mnoho a čas slov (by měl) již pominul(out). *40* Mimo jiné tam uvedeno "záležitostí" v množném čísle. Což tedy může být úskalí definice, jelikož tady se točí osobní záležitost pouze jedna pořád dokola. *40*

Také však definice "osobní záležitosti" je velmi obecná pro posuzování. Například v korespondenci jsou "osobní záležitosti" věcí takzvaného "listovního tajemství" a naopak je trestné je vytahovat nějak veřejně. Osobní záležitosti po zdravotní stránce (také duševní zdraví, což by se zde hodilo zmínit asi nejvíce) je prozměnu tajemstvím lékařským. Proto bych byl opatrný s diagnózou jednotlivých lidí. *3* Samozřejmě tady na fóru je to spíše o tom, že o někom druhém někdo napíše že je blbec. *47*

Což tedy může být také diagnóza. *72**47*
slami990h Muž slami990h ... 28.12.2014 23:20:18 ... (391/408)
Re (5): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od Azazel-Andel z 28.12.2014 11:12:26:
Doufal jsem, že se sám budeš držet své doktríny,a budeš mluvit k věci, tohle ale tvůj příspěvek neobsahuje, že?
Mezi Kainem a Abelem byl ďábel, který je rozdělil, mimochodem právě závistí, myslím, že jsi zde někde na některém foru závist propagoval, tedy závist vedoucí k dobrému, tady Kaina vedla zřejmě závist zcela spontáně a zabil svého bratra. Možná si měl prvně přečíst tvůj příspěvek.
Myslím, že jsi zvolil Kaina s Abelem docela dobře, ve svém příspěvku vystupuješ jako ďábel . O závist tu samozřejmě nejde, znažíš se domělého konfliktu využít ve svůj prospěch, zmanipulovat Ebiska, aby se stal tvojí "pravou rukou", kterou odklidíš nás, abys zde mohl nerušeně působit. Tajemství, Ebisek není tak hloupý, jak si myslíš.
Myslím, že mám jedno dobré řešení v téhle věci, nechám preatoriáný víc napokoji, aby měli víc síly, věnovat se také tvým forům, aby sis připoměl , že to není preatoriánsko-křižácký konflikt, ale taky preatoriánsko-satanistický, dobře?

Mimochodem ti kdo bojují proti kristově církvi nejsou křesťané,
Ebisek Muž Ebisek ... 25.12.2014 04:00:58 ... (390/408)
Re (5): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od MacCh z 24.12.2014 16:17:21:

Řečeno obecně
guest Muž MacCh ... 24.12.2014 16:17:21 ... (389/408)
Re (4): Kontraproduktivita zdejšího "křižáctva"
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 21.12.2014 00:31:57:
On je tady eště nékdo kdo se rouhá proti praetorianské církvi?*34*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 41 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: