XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Reinkarnace

Reinkarnace

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vzpomínky,pocity..Je vubec mozna?Vše o ní..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 7 | 7 | » | Poslední

 

guest Muž Thea_T ... 13.01.2008 17:06:19 ... (13/63)
Re (3): Byl jsem krvelacna zruda?
Odpověď na příspěvek od Richard.Ramirez z 13.01.2008 12:43:19:

I tak to možna někdy lze brát...Když máš dojem že je to jen bujná fantazie,asi bude, ale jednou si u něčeho třeba budeš jistý, že neni..:D
guest Muž Richard.Ramirez ... 13.01.2008 12:43:19 ... (12/63)
Re (2): Byl jsem krvelacna zruda?
Odpověď na příspěvek od dordze.cang z 12.01.2008 21:13:14: Casto se mi v mysli prehravaji obrazky vrazdeni. Ale ja si myslim, ze je to tim, ze mam bujnou predstavivost.
guest Muž dordze.cang ... 12.01.2008 21:13:14 ... (11/63)
Re: Byl jsem krvelacna zruda?
Odpověď na příspěvek od Richard.Ramirez z 12.01.2008 21:02:50:
to pochybuju, to by jsi se narodil jinde. Ale je možný, že jsi se stal obětí někoho takovýho a teď ti dozrávají dojmy na pomstu. Nedělej to, jinak z toho kruhu nikdy nevystoupíš. Ale možná sem tě špatně pochopil, z čeho tak vlastně soudíš ?
guest Muž Richard.Ramirez ... 12.01.2008 21:02:50 ... (10/63)
Byl jsem krvelacna zruda?
Tak podle toho co tady vy dva pisete o tech dojmech a obrazcich, tak ja bych musel v predeslem zivote byt bud diktator, nebo seriovy vrah.
guest Muž dordze.cang ... 12.01.2008 20:14:01 ... (9/63)
Re (4): Já mám velkou důvěru v reinkarnaci.
Odpověď na příspěvek od Thea_T z 12.01.2008 13:02:26:
a co si pamatuješ nebo vídáš ? To zní velmi zajímavě, podělíš se s námi ?
Na ten starch v dětství, jaké to bude až odejdu mojí blízcí si taky pamatuji, taky sem to přožíval dost intenzivně.
Teď vím, že nikam nezmizí, jen se přesunou jinam a půjdou si svou cestou.
guest Muž Thea_T ... 12.01.2008 13:02:26 ... (8/63)
Re (3): Já mám velkou důvěru v reinkarnaci.
Odpověď na příspěvek od dordze.cang z 12.01.2008 00:11:26:

Upřímně, jsem tak vcelku naučení řekla bych, koukat jen na obrazky a ne za ně, ale když si to člověk uvědomí, začne si všímat více věcí než jen to co vidí očima..Zkrátka začne používat mozek a smysli, nebo jak to nazvat.
Já jako dítě sem se strašně bála,co budu dělat až přídu o své nejbližší,nebo co budu dělat,až je budu muset opustit..Když sem se nad tím tak zamýšlela,dospěla jsem k názoru že nemůže všechno přece jenom tak skončit a začala jsem se o tuto ,,tematiku,, vcelku zajímat..
Vše se mi ještě podtrhlo tím, že můj kámoš mi řekl něco, co mě donutilo zamyslet se nad minulými životy..Hlavně nad jedním.
Ve svě podstatě to nedokážu vysvětlit,ale najednou jsem si uvědomila,že už jsem tu jednou byla..Hodně lidí co v reinkarnaci věří,říká,že to co si již někdy zažil,si nezapamatuješ, já musím ale oponovat..Někdy mám zkrátka pocit, nebo vidím obrázek a vím na 100% že to není jen moje představivost, nebo vymysl..
A je na každém z nás čemu bude kdo věřit...:))
guest Muž dordze.cang ... 12.01.2008 00:16:40 ... (7/63)
Re (2): Já mám velkou důvěru v reinkarnaci.
Odpověď na příspěvek od Richard.Ramirez z 11.01.2008 20:05:44:
ještě dodám, že ta důvěra se nedá intelektuálně vykonstruovat, to se dá jen prožít. A ktomu prej musíš mít hodně dobrých dojmů v mysli. Anebo musíš hodně meditovat což ti zajistí i ty dojmy.
guest Muž dordze.cang ... 12.01.2008 00:11:26 ... (6/63)
Re (2): Já mám velkou důvěru v reinkarnaci.
Odpověď na příspěvek od Thea_T z 11.01.2008 19:52:39:
no jako dítě sem bral jako samozřejmost jen to převtělování. Ty návyky sem vypozoroval teprve nedávno:-) Začalo mi to dávat smysl, když sem připusti, že každý čin (a ne jen těla ale i mysli a řeči) má nějaký následek a taky že některý ty následky sou tak časově vzdáleny od příčin, že je nevidíme, a to když se projeví třeba až v příštím životě. (třeba vrah se se svou obětí vtomhle životě už asi nesetká) a pak to vypadá jako že se věci dějí chaoticky a náhodile, ale není to tak. Jsme neuvěřitelně spoutání těmi násldky (karma jak se v buddhismu říká), buddhistické autority říkají že sme neuvěřitelně nesvobodní, protože jednáme neustále podle rušivých emocí. Že si ani neumíme představit jak nesvobodní jsme:-)
TAky se mi tomu ze začátku nechtělo věřit že si za svoje problémy můžu sám, že zato nemůže systém, rodiče nebo bůh. Pak sem to vyzkoušel připustit, změnil sem v pár věcech příčinny a ejhle ony se začaly měnit i následky. Ztoho dedukuju, že to funguje vždy a všude at ím pádem se to prolíná i stou reinkarnací, jak sem popisoval.
Ještě jak si psala, že koukáme nebo chcceme jen vidět obrázky,ale ne to co je za nimi..Nikdy se moc nezabyvame nějakou hlubší podstatou a to může být někdy chyba......tak to je výbornej postřeh. Ono asi 95procent lidí kouká jen na obrázky (přiznám se že většinu času i já, ale lepším se:-)
Většina lidí ani neví, že vůbec nějakou mysl má. A potom nezbývá než jednat podle obrázku, na které se zrovna díváme a disneyland začíná:-)
guest Muž dordze.cang ... 11.01.2008 23:55:48 ... (5/63)
Re (2): Já mám velkou důvěru v reinkarnaci.
Odpověď na příspěvek od Richard.Ramirez z 11.01.2008 20:05:44:
když máš důvěru v to, že mysl neumírá, pak je kontiunita logická.
guest Muž Richard.Ramirez ... 11.01.2008 20:05:44 ... (4/63)
Re: Já mám velkou důvěru v reinkarnaci.
Odpověď na příspěvek od dordze.cang z 11.01.2008 00:49:16: Vetsi nesmysly jsem uz dlouho neslysel. Ty mas fakt zvlastni pojeti logiky.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 7 | 7 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: