XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Sen

Sen

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Má snění dopad na lidský osud - je možné že mi sen poví co mě čeká a nemine ?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 z 30 | » | Poslední

 

guest Muž Zmok (durt@czami.cz) ... 30.07.2004 23:27:38 ... (6/296)
Re (4): hmm..
Umíráte často ve snech? Nevzpomínám si, že bych sám někdy umřel.
guest Muž Arcman (arkman@seznam.cz) ... 30.07.2004 00:43:01 ... (5/296)
Re (3): hmm..
No ono když je to roztomilé zvířátko tak je to možná děsivější - kdyby tě vraždil nějaký kyborg tak to vypadá přirozeně - ale klokan je horší - nejhorší by byl vražedný králík azurit - to by mi asi v tom snu selhala pumpa *3*
guest Muž Trokodyl (Filip@australia.edu) ... 29.07.2004 19:40:59 ... (4/296)
Re (2): hmm..
Jojo..znám mandrily. Docela krutej sen. Připomíná mi to ten zmiňovaný sen můj. Když já vyprávím sen o zabijáckým klokanovi, kterej napřed brutálně zabil dva chlapy implantovaným ostřím a pak šel na mě a já se vzbudil v okamžiku jeho útoku, tak se všichni smějou, ale žádná prdel to nebyla..*40*
guest Muž Arcman (arkman@seznam.cz) ... 28.07.2004 21:22:14 ... (3/296)
Re: hmm..
No mi se jednou zdál mišmašový sen kde jsem se octl mezi skupinkou mandrilů(to jsou opice) na ulici - a pak tam přišel chlap co házel kapesní atomovky - ty opice to odnesly první no a pak to rozmázlo o stěnu mě - asi jsem to měl z filmu terminátor, protože to bylo stejné jako tam - napřed jsem cítil teplo výbuchu - pak náraz - slezlo mi maso - no a pak směr stěna, ale to už jsem se probudil... *1*
guest Muž Trokodyl (Filip@australia.edu) ... 27.07.2004 23:32:27 ... (2/296)
hmm..
Když si čtu některé ty příběhy, kde se lidem ve snech zdá budoucnost, ať už pravdivé nebo nepravdivé, běhá mi mráz po zádech. A doufám, že mně se nic podobného nikdy zdát nebude.
Cestovat metrem, kde chvíli předtím zabíjel masový vrah nebo setkání ze zabijáckým klokanem by mě klidně mohlo minout :).
guest Muž Arcman (arkman@seznam.cz) ... 21.07.2004 00:16:10 ... (1/296)
povodně
Tak asi rok před povodněma v 97dmym se mi zdál živej sen jak jak jsem na Chatě v Beskydech a fičím si to v kánoi kolem lesa (ten les je 700m nad mořem:o) a okolní kopce jako třeba Radhošť, který jde od naší chajdy vidět byly jen ostrovy - no a o rok později byly ty povodně a já byl na té chatě - akorát to nebylo jako v tom snu(škoda - byla by sranda *2*)
NAvíc já sny často nemívám - takže na tom něco opravdu bude - fakt divný -ale může to být jen náhoda - kolikrát za den má filosof jako já myšlenku na to, že by byly Beskydy souostroví :o) - hodněkrát - takže asi tak...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 z 30 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: