XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Sen

Sen

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Má snění dopad na lidský osud - je možné že mi sen poví co mě čeká a nemine ?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 30 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | » | Poslední

 

guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 29.03.2005 18:01:07 ... (66/296)
Re (2): sny
Odpověď na příspěvek od LiThius.di.aLumiNi ( mailto:lithius.di.alumini@seznam.cz ) z 29.03.2005 00:04:34:

Něco na tom bude - mě se kolikrát zdálo, že jsem někomu dal přes pusu a v reálu jsem to byl já kdo dostal :o)
LiThius.di.aLumiNiModrá hvězdička Muž LiThius.di.aLumiNi (lithius.di.alumini@seznam.cz) ... 29.03.2005 00:04:34 ... (65/296)
Re: sny
Odpověď na příspěvek od Annie-Lee ( mailto:Annie-Lee@seznam.cz ) z 28.03.2005 18:27:56:

Třeba si ty sny jenom špatně vykládáš. Často je význam snů opačný než co se v tom snu děje. Třeba smrt někoho koho znáš znamená rapidní změnu vztahu mezi vámi, stejně tak jako smrt tvoje znamená velkou změnu v tvém životě :o)
guest Muž Annie-Lee (Annie-Lee@seznam.cz) ... 28.03.2005 18:27:56 ... (64/296)
sny
já mám vždycky sny že mě někdo honí, před někym se musim schovat nebo tam je válka kde bojují lidi i mutanti, obři a jiní kreatury který nejsou z našeho světa. i když to je někdy strašidelný nebojim se. vim že takový situace nemůžou nastat - těžko se dostanu na jinou planetu nebo získám schopnost telepatie.
ale před několika dny se mi zdály ty nejhorší sny co jsem kdy měla. nejhořší bylo to že vim že se můžou klidně stát - lidi co tam byli jsem znala, v tom městě žiju a ty vztahy mezi těma lidma ty taky můžou nastat. no prostě strašný.
psychiatři by asi řekli že už začínám bejt paranoidní když si takový věci představuju
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 27.03.2005 23:47:38 ... (63/296)
Re (2): STYMPY A REN
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 27.03.2005 23:40:04:

ach jo, furt si nepomatuju...tak já se na to mrknu na netu.. :)
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 27.03.2005 23:40:04 ... (62/296)
Re: STYMPY A REN
Odpověď na příspěvek od Groove_digger ( mailto:Groovedigger@seznam.cz ) z 27.03.2005 23:32:40:

Ano taková šílená věc s rachitickou čivavou a kocourem co vypadá jako buldog - památné momenty jsou třeba reklama na poleno, sbírka skřítků z nosu a příběh o smrádkovi *3*
guest Muž Groove_digger (Groovedigger@seznam.cz) ... 27.03.2005 23:32:40 ... (61/296)
STYMPY A REN
REN a STYMPY pořadně ujetej serial :-))))
Třeba Ren a STYMPY na vojně....
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 27.03.2005 23:27:10 ... (60/296)
Re (2): sen
Odpověď na příspěvek od ARCMAN ( mailto:arkman@seznam.cz ) z 27.03.2005 22:50:33:

!!!!! připomeň mi, co to je Ren a Stympy! já vím jenom, že sem to miloval, když sem byl o něco menší.. *1*
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 27.03.2005 22:50:33 ... (59/296)
Re: sen
Odpověď na příspěvek od S.n.a.k.e.r ( mailto:skodak@chello.cz ) z 27.03.2005 17:50:19:

Tak to bylo na sen docela celistvé a smysluplné - takový mám jednou za rok :o) Jinak se mi zdají takové tyrozpatlané nesouvislé věci(plynulé přeskoky v čase místě a fyzikálních zákonech *47*) co by se daly přirovnat k některým dílům Rena a Stympyho :o)
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 27.03.2005 17:50:19 ... (58/296)
sen
tak dneska to bylo obvzlášť syrové :)) spal sem od tří ráno do pěti odpoledne, a to sem se ještě od jedné budil, třeba sem si i zašel na záchod, a když sem zase usnul, ten sen jakž takž navázal :) no tak aspoň konec, protože ten sen se odehrával celej víkend, bylo to šílený -
na konci sme s tátou odjížděli z vysočiny, a dostali sme se do bouře, při které sme časovou smyčkou propadli kamsi do minulosti (já vím, to bylo v nějakým filmu *1*) a zastavili sme na začátku nějakýho města u motorestu, kterej byl postavenej ze dřeva a uvnitř to vypadalo jako v saloonu na divokým západě tak sem si říkal, že to bude tak kolem roku 1880.
uvnitř sme si sedli k baru a mě napadlo, že máme v autě kolu, tak si objednáme jednu tady a ochutnáme ten rozdíl, jak chutnala coca-cola v dobách, kdy se dělala fakt z cocy a coly :)) taky sem se ptal táty jestli si můžu objednat whisky, on říkal že jo, ale ten chlap za barem mě asi neslyšel, protože sem žádnou nedostal. no tak sem obě ty koly tak střídavě vypil a zjistil sem že vlastně žádnej rozdíl není.
potom sem si všiml na obalu jedné flašky Krtečka. tak sem říkal tátovi, že tam je krteček, a že sme možná tak daleko v čase nepropadli, protože krteček byl někdy až po válce, a že budem asi akorát v nějaké zapadlé části Států. tak sme se ptali té baby u výčepu, jaký je datum spotřeby toho pití, a ona říkala že 1120. já sem to datum zahlíd, a bylo tam 1620 nebo 1720, nějak mi tam tyhle dvě data problikla. pak se táta zvedl, protože už se mu podařilo koupit nějaký bylinný vývar proti ospalosti za volantem (v tý době neměli konzervový kafe) a že už půjdem.
já sem mu říkal, že jestli měla ta ženská pravdu, tak sme se asi dostali nejen zpátky v čase o 900 let, ale taky do jiného paralelního vesmíru, ve kterém přetrvala římská kultura a vyhladila křesťanství, takže sme teďka o tisíc let dopředu ve vývoji lidstva. tak sem prostě potřeboval vědět, jakej je rok. no tak na parkovišti zrovna přistavil meďour s třema mafiánama, tak sem se toho prvního několikrát zeptal co je za rok, a potý co mě několikrát neodpověděl, mě vzbudila máti.
takže tak *1*
guest Muž ARCMAN (arkman@seznam.cz) ... 27.03.2005 15:40:16 ... (57/296)
...
Dneska se mě zdál po půl roce zase sen. Ale takový debilní běhal jsem po bytě ze zapálenou dýmovnicí v ruce a chtěl jí vyhodit ven - jenže v tom snu byl takový zpomalený pohyb, že jsem to nestihl a radši jsem ji hodil na zem 2 metry před vchodem na balkon - no a pak jsem neviděl ani na krok a probudil jsem se *2* Ale netuším co by to mohlo znamenat.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 30 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: