XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Hudba / Hledání Talentů pro založení skupiny

 

Hledání Talentů pro založení skupiny

Hledání Talentů pro založení skupiny

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Hledání Talentů pro založení skupiny
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Pulkie, Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 17 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž Gollumek.88 (zlatuska88@seznam.cz) ... 02.03.2008 21:32:46 ... (102/162)
kapela..
Ahoj. Chtela bych nekde hrat v kapele... Na bici. Mam zaklady, a kdybych mohla nekde hrat tak bych mela samozrejme zlepsujici se tendence - proste se v hrani na bici chci zlepsit, a proto bych rada tu kapelu... Chtel byste me nekdo do kapely? Nejlepe taky nejaky zacatecniky :-) Problem je ze nemam bici, tak bych se asi potrebovala pridat k nekomu kdo ma zkusebnu kde jsou bici... (prispivani na najem zkusebny je samozrejmost :-) ) mno proste.... asi tak nejak no... Jo a kdyztak Praha... Diiiik :-) predem, pisajte pls do vzkazu :-)

Gollumek
guest Muž xjimik (jitulka.krupalova@seznam.cz) ... 27.02.2008 14:37:21 ... (101/162)
hledám
hledám někoho kdo by umožnil mému příteli nahrat desku..můžu poslat i demo verze některých songů..tesim se na spolupraci.děkuji
guest Muž kajakaja27 (kaja93@seznam.cz) ... 15.02.2008 13:22:02 ... (100/162)
Zpěvák/Zpěvačka
Hledám pro svůj taneční projekt/trance,hard trance,dance,pop/ zpěváka nebo zpěvačku /nejlépe Severní Morava - Bruntál - Opava -Ostrava - není ale podmínkou - vice info - e-mailem - Karel
guest Muž Volna.Cesta.PunkRock (Roxanne.Black@seznam.cz) ... 10.02.2008 19:52:34 ... (99/162)
Praha 4
zdravím...ráda bych se stala součástí nějáké kapely...už 10 let zpívám ve sboru,takže doufám,že aspon trochu zpívat umím :-)....pokud by si mne někdo chtěl poslechnout má možnost: http://www.youtube.com/user/terezkal
..taky se začínám učit na kytaru...jen chci upozornit,že do žádnýho hip hopu nebo "ema" nejdu... :-Dkdyžtak se ozvěte přes vzkaz...dík :)
guest Muž Niksx (Hells69@seznam.cz) ... 23.12.2007 20:10:49 ... (98/162)
Zpěv
Ave, pokud někdo hledáte zpěvačku, která má dvou leté zkušenosti ve zpívání s gothic metalovou kapelou tak se ozvěte. Ráda bych se zase vrátila k hudbě. Nejlépe z okolí Prahy, benešova prostě Střednočeského kraje.
guest Muž Davidius (david.ros@centrum.cz) ... 09.10.2007 08:48:12 ... (97/162)
hledáse Ostrava
někdo volny z Ostravy??
mam bubny, divka zpěv, jestli má někdo svuj nastroj a cítí se být začátečník jako my, tak at dá vědět, třeba z toho vyleze fajn počin. Styl goth, metal, rock. jen ostrava a okoli. zkoušky tak od 19hod. icq 289-001-738
guest Muž idle ... 04.09.2007 14:47:33 ... (96/162)
Re: Hledáme zpěvačku
Odpověď na příspěvek od idle z 09.11.2006 19:56:03:
No já tady budu trošičku reagovat na jeden svůj vlastní starší příspěvek, protože zpěvačku stále (nebo spíše už zase) nemáme, ale o něco akutnější je teď pro nás najít někoho na bicí.
guest Muž Blond.M (Blond.M@centrum.cz) ... 04.09.2007 12:47:31 ... (95/162)
Saxofon, klarinet basa či bicí České Budějovice
Chystáme založení nové kapely jazz / rock and roll. Zpěvačku, kytaristu i klávesy/piáno máme. Hledáme už jen poslední článek do řeťězu. Neni to nic oficiálního. Zkusíme a uvidíme :) Tak zatim! A nezapomeňte!!! ČB!
guest Muž Engel.Nachte ... 30.08.2007 14:36:47 ... (94/162)
Mno Bicmen/ka by nebyla?????
Mno tagže hledáma scháním Bicmena/ku do Rockový nebo Punk-Rockový skupiny něco ve stylu Gaia Mesiah,Wohnout,Jaksi Tksi,Lety Mimo.....ve věku 13- 19 let někde z jižní moravy poblíž Břeclavi(kdyby někdo nevěděl ke tohleto mněsto je tak ať se podívá na mapu)....zpěv,kytara a basova nic takovího nepotřebujem tohleto máme prosím někdo se ozvěte na vzkazník nebo klidně i na E-mail Engel.Nachte@seznam.cz (tam sem věčně něž tady) tagže díky a Bitte ozvěte se
guest Muž megratorama ... 28.06.2007 18:28:42 ... (93/162)
Re: Chtěl bych skupinu...
Ahoj, nejsem si uplne jista, jestli jsem to z toho tvyho prispevku chytla.. Ty i zpivas? Je to srandovni...Po dvou letech jsem otevrela xchat, abych sem napsala neco podobnyho jako jsi napsal ty... Takze jestli neni jeste uplne pozde, tak mi dej nejak vedet... Kriteria sedi...Akorat jsem skoncila v jedny kapele, takze by se mi to dost libilo..

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 17 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: