XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Hudba / Hledání Talentů pro založení skupiny

 

Hledání Talentů pro založení skupiny

Hledání Talentů pro založení skupiny

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Hledání Talentů pro založení skupiny
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Pulkie, Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 17 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Ursulinka0000 (Ursula00@seznam.cz) ... 18.02.2009 18:12:24 ... (132/162)
Loga
Ahojik všem,kdo by jste chteli tak vymyslim nazvi pro kapely.ale radsi kreslim loga nazvu kapel tak kdyby mel nekdo zajem tak mi pisnete do vzkaziku ju ajoj:-)
guest Muž Gollumek.88 (zlatuska88@seznam.cz) ... 16.02.2009 00:03:53 ... (131/162)
Re: Chcete založit kapelu?
Odpověď na příspěvek od Darja99 ( mailto:padme9@centrum.cz ) z 14.02.2009 21:20:48:
Hoj, já hraju na bicí :) kde by byla ta zkušebna?
guest Muž Darja99 (padme9@centrum.cz) ... 14.02.2009 21:20:48 ... (130/162)
Chcete založit kapelu?
Ahojky,
je mi 17 let a jsem z Prahy. Hledám lidičky, kteří by chtěli založit kapelu. Já hraju na klávesy, trochu na kytaru, ale nevadilo by mi se naučit i něco nového třeba hraní na bicí nebo basu. Ještě zpívám a píšu a překládám texty. Zkušebnu bych měla a možná, že by se daly vypůjčit i nějaké nástroje. Co se týče stylu, mám ráda pop - rock, rock´n´roll....Tvrdou hudbu moc nemusím. Jestli máte zájem tak pište...
Darja
guest Muž Gollumek.88 (Gollumek.88@gmail.com) ... 04.01.2009 15:33:53 ... (129/162)
Bubenice hledá kapelu :)
Ahoj,
hraju na bicí cca 2 roky, sháním kapelu, ve které bych se konečně "usadila" a která by se po třech měsících zase nerozpadla... Doteď jsem měla smůlu na kapely, bohužel všechny se povětšinou rozpadly, nebo veškeré hraní jaksi "vyšumělo"..

Doposud jsem hrála v cca 4kapelách, sem tam chodím zaskakovat do kapely kamaráda, kde jsem taky chvíli hrála, nicméně, chtěla bych se v kapele už usadit a hrát s nějakejma fajn lidma. Profíci být nemusí :D ale zas úplný začátečníci... to se mi taky moc nechce :) prostě takovej průměr. Zkušebna s bicíma výhodou, poněvadž svoje bicí nemám. Činely si půjčuju od kamaráda, ke kterému chodím taky obvykle každou neděli cvičit... Nicméně činely si budu pořizovat svoje x).

Pokud byste se tedy rozhodli a říkali si, že hraní na bicí je málo, tak hraju ještě na akustickou kytaru, na el. něco málo taky svedu, basová kytara něco sem se učila taky, klávesy, flétna, zpěv ale ten jen v krajním případě xD jako malá sem chodila do sboru, na flétnu sem hrála 10 let, na klávesy druhym rokem s tim, že první rok hraní byl před x lety a teď sem se k tomu vrátila, basa a el. kytara co sem se naučila na zkouškách, akustika - jezdim na tábory a tam musim umět zahrát dětem xD, takže na tu dá se říct umim... Ale ty bicí jsou pro mě fakt primární :)

Co se týče umístění tak Praha 6 a okolí by bylo výborný, ale centrum mi není cizí a i tam jsem jak doma, takže tak... Styl hudby je mi fakt asi úplně volnej :D kdyby rock tak supr... Nechci si klást žádný podmínky - jedna je teda jistá - bicí ve zkušebně a umístění zkušebny v Praze (takže dvě :D),

Jestli to berete nějak podle věku tak mě je 20, studuju i pracuju :D ale kapelu sem vždycky stíhala, tak není důvod to nestíhat ani teď :)
Kdo byste měl o mě zájem :D tak písněte mail Gollumek.88@gmail.com nebo gollumek@hotmail.com nebo sem do vzkazů... Díky předem a těším se.
guest Muž blue.storm (blue.storm@seznam.cz) ... 30.11.2008 15:22:21 ... (128/162)
vyhláška
hledá se borec začínající či pokročilý v repu ke spolupráci. Su v neznámém kraji kde nikoho neznám a je to tu téměř mrtvé nebo namyšlene. Budu vděčný za kladné odpovědi s pozdravem ell.
guest Muž Milujem (NovotnaHana@seznam.cz) ... 12.11.2008 07:35:04 ... (127/162)
Hledam....
No ja hledam kohokoli na zalozeni skupiny...nejlepe teda bubenika....ale nekoho jineho taky beru jsme dve...ja a kamoska...obe umime docela dobre zpivat....on hraje dva roky na kytaru...a trosicku na piano a ja hraju uz 9. rokem na piano...a uz zacinam i na kytaru...nejlepe v okoli mlade boleslavi a liberce....kdyztak se mi pls ozvete...dik
guest Muž Karina211 (misa.hlavova@seznam.cz) ... 05.11.2008 20:12:24 ... (126/162)
Kapela :)
Zdarec vsem nechtel by nekdo zalozit kapelu?? Ja hraju na klavesy asi jeden a pul roku. Jsem z Hradce Kralove takze nejlip nekde kolem. Kdyby nekdo mel zajem napiste mi vzkazik nebo napiste na email
guest Muž Bloody_Vampire (zina_franzova@centrum.cz) ... 04.11.2008 16:49:15 ... (125/162)
...
Ahoj,
Hledám bubeníka/bubenici a baskytaristu/baskytaristku, popřípadě i klávesistu/klávesistku do rockové kapely. Už nějakou dobu dělám svojí hudbu, ale jenom kytara a zpěv, xož je, abych pravdu řekla, k ničemu. Jsem z Jihlavy, takže bych uvítala někho z jihlavy nebo okolí. Stylově se nechci na něco vázat, mojí tvorbu si můžete poslechnout na http://myspace.com/zinnaf
Pokud máte někdo zájem, napište mi prosím na e-mail, díky moc!
Zinna
guest Muž Ursulinka0000 (Ursula00@seznam.cz) ... 02.11.2008 13:30:31 ... (124/162)
Re: chceš kapelu?? já zpěv
Odpověď na příspěvek od Kassii ( mailto:katulka.burgrova.cz@centrum.cz ) z 09.09.2008 14:46:30: ahoj je blby ze bydlíš tak daleko od budejk mohla by si spívat ale ve dvojici s naší budoucí kapelo u
guest Muž Ursulinka0000 (Ursula00@seznam.cz) ... 02.11.2008 13:07:03 ... (123/162)
Chceme kapelu
Ahoj lidi potrebovali by jsme bubenika kytaru el.solo nebo bas.pianistu styl no name ja hraju na kytaru kamoška zpívá nejlépe at jste z budejk a okolí určite se ozvete cau Ursula00@seznam.cz

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 17 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: