XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Humor a zábava / Na blbou otázku blbá odpověď!

 

Na blbou otázku blbá odpověď!

Na blbou otázku blbá odpověď!

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pojďte se blbě ptát... to vám přeci vždycky šlo...
Pravidla:
Kytka, květina   *1962* Hra spočívá v tom, že se zeptáte, např.: Věděli jste, že kráva dokáže sežrat skleněnou pneumatiku?
Kytka, květina   *1962* a někdo odpoví: Ne, včera pršelo.

Kytka, květina   *1962* ...a zeptá se zase na nějakou kravinu...

Pozor!   *1660* Zkuste ty otázky a odpovědi trochu rozvádět... Pozor!   *1660*

Moderátoři: hudyna

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 23 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 21.06.2012 23:22:07 ... (208/228)
Re (205): ...
Odpověď na příspěvek od Elliie z 21.06.2012 13:52:48:

Asi to bude zpusobeno defektem zadni pneumatiky sani. Stlaceny vzduch unika do ionosvery, kde spolu s iontovymi napoji pro sportovce (nejen sankare) kondenzuje v nam znamy "jontak" ktery pak prsi na zem.

Proc se zelene lahve pro Mattoni nevyrabi z chloroplastu misto plastu? Jde fotosyntetizovat matonku z cisteho vodiku?
guest Muž Elliie ... 21.06.2012 13:52:48 ... (207/228)
Re (204): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 21.05.2012 08:05:46:

Nejezdim, protoze ja jezdim zasadne na bananu pohanenem vlky a vlcim makem.

Proc prsi, kdyz jsou na obloze cervene sane s velikonocnim zajickem?


Elliie*66*
Ebisek Muž Ebisek ... 21.05.2012 08:05:46 ... (206/228)
Re (203): ...
Odpověď na příspěvek od Lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 20.05.2012 22:22:31:

Brzdny system je komplikovany. Brzdim nohama, to je pochopitelne, ale pochopitelne take potrebuju "rucni brzdu" a ta nejde nahradit "nozni brzdou". Kdybych brzdil rukama o zem, nemohl bych v tu chvili ridit a proto potrebuju bezdratovy brzdny systen na bazi papyroveho lotusu, jak jsi popisoval. Princip brzdeni nohama soucasne s pohonem nohama je sice vyhodny, ale pouzival se pouze v jadernych reaktorech prevazne v sovetskem svazu, jen s mirnou modifikaci, ze misto nohou se osazovaly grafitove tyce, ktere nemohou dostat nemoc z ozareni. Kdyz byly tyce zasunuty, reakce se brzdila. Kdyz vysunuty, reakce zrychlovala a vykon rostl. Kdyz ale v cernobylu nasadily nove tyce s charakteristikou Keňskeho sprintera z olympiady, vykon jim doslova utekl ven z reaktoru do cele evropy. Proto nechci zadnou z modifikaci tohoto typu pohonu a brzd pouzivat :)

A co ty, jezdis na kole s motorem z vyrazene tramvaje dopravniho podniku mesta Xchat?
guest Muž Lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 20.05.2012 22:22:31 ... (205/228)
Re (202): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 09.04.2012 16:56:09:
Tyto speciální kotoučové brzdy se vyrábějí z lotosu trhaného za úplňku v pravé poledne. Takto natrhaný lotos se rozmočí v kádi s destilovanou kyselou vodou až vznikne pěna. Takto vzniklá pěna se uhněte v pevnou hmotu, které se říká pro svoji konzistenci lotoosový papír. Tato hmota se na speciálním soustruhu vysoustruží do požadovaného tvaru.

K čemu ty potřebuješ tak unikátní speciální brzdy, když stejně tak dobře můžeš brzdit nohama?
Ebisek Muž Ebisek ... 09.04.2012 16:56:09 ... (204/228)
Re (201): ...
Odpověď na příspěvek od lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 08.04.2012 22:17:31:

No jo, klasicky problem materialistiky a problemy se zapisem. Pokud pouzijes pro zapis kamenou desku, jen tak nejaky bus to neprecte. Nejcasteji jsou problemy se zapisem s busy Student Agency. Doporucuju pro cteni i zapis pouzivat VLAK. Ma vetsi pruraznost materialem a taky vyssi rychlost vsech operaci :)
Papirovou metodu nedoporucuji, casto se pretrhava, coz muze vyvolat trapne situace, obzvlaste, kdyz se neni kde umyt. Ale pokud by jsi jej chtel i pres to pouzit, holky muzes zabalit do silonu. Udajne to pak 80% muzu vice pritahuje. Navic jako material na cteni a zapis je vhodnejsi, protoze muzes podle potreby natahovat elasticky povrch pro zapis a tim dynamicky menit kapacitu prenosoveho media.

Umis vyrobit papirove kotoucove brzdy s pohonem brzdovych pistu pocasim tak, aby jejich ucinnost nebyla ovlivnena BIO predpovedi?
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 08.04.2012 22:17:31 ... (203/228)
Re (200): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 25.03.2012 14:39:12:

Problematiku tvého sešitu řeším dodnes. Dopadající paprsky nedokážou rozeznat chaotický systém tvých nečitelných poznámek. Obávám se, že budeme muset sešit naformátovat a začít znova. Pak budu moct správně nafázovat. Takže správné nafázování až po správném a úplném naformátování. Papír ani papyrus nepoužívám na zapisování datových struktur, ale na balení holek z porcelánu. Hliněné destičky konvertuju do mp3 přes BUS kabel a ty pak pouštím nahlas sousedům*3*

Tak se mi dostaly do rukou dvě spojené podivné a dokonce ne hliněné, ale kamenné destičky. Na té levé na hoře je jedna čárka, uprostřed dvě čárky a dole čárky tři. Na pravé je toho víc. Tyto podivné destičky mi totiž nejdou překonvertovat. Možná je to tím kamenem nebo špatným BUS kabelem pro který je kámen moc tvrdý. Nevíš něco o oněch destičkách? Budu potřebovat ještě na překonvertování ještě něco jako třeba nůžky a papír? Jenže v papíru mám sbalený porcelánový holky. Mohl bych nějakou rozbalit, ale mám trému v terénu*3*
Ebisek Muž Ebisek ... 25.03.2012 14:39:12 ... (202/228)
Re (199): ...
Odpověď na příspěvek od lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 25.03.2012 12:11:42:

Všední rutina, okraj ekonomické propasti i holub na střeše, který utekl z hrsti ... to jsou jen pomíjivé kvítky vistárií lemující cestu poznáním. Koleso do vozejka je nástroj, ze kterého umí MacGyver vyrobit vrtulník. Chuck Norris udělá kolečko do vozíka z MacGyvera a Lukasszdar udělá z kolečka do vozíku úžasnou sváteční pomazánku. Proto se domnívám, že jsi na tom přímo skvěle.
V kapse mít kolečka navíc by můj přítel chtěl, avšak kvalitu zboží českých obchodů nikdy neviděl? Dvě kolečka do vozíku, způsobují toužení, naložit dva plné vozíky, ale pak břicha bolení. Daleko lepší je mít v kapse přehnutý papír, vozík s ním sice nenahackuješ, ale můžeš jim zaplatit. A když si koupíš jen to co uneseš v rukou, bude ti blaze.
Kolečko navíc nehledej.

Jak přefázovat papírový sešit tak, aby místo tepla z dopadajících paprsků vyzařoval tok informací uložených na papíře? Tvoříš také datové struktury na papíře či papyrusu? Nebo umíš z hliněných destiček překonvertovat zápisky do MP3 a pak si je poslechnout? *4565*
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 25.03.2012 12:11:42 ... (201/228)
Re (198): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 24.03.2012 12:32:47:

Zatím do pačesu pracovního, ale nerad. Spíš stojím na pokraji ekonomické propasti a přemejšlím jak se nad ní vznést, přeletět ji a pak se rozlítnout třeba do celého světa a dát životu nový rozměr.

Jak utéct ze všední rutiny a užít si svátek, když je jedna kapsa prázdná a v druhé...kolečko do vozíku..jenom jedno:-o Kdepak mám to kolečko navíc?
Ebisek Muž Ebisek ... 24.03.2012 12:32:47 ... (200/228)
Re (197): ...
Odpověď na příspěvek od lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 24.03.2012 12:22:24:

Kdepak, jako technik jsem zvyklý na nepřetržitý šum okolo toho efektivního sešitu. Hučení, rádio, květák na kuchyňské lince, - ale sešit musí hrdě stát na stole a mozek musí zpracovávat. Jinak je narušena rovnice kontinua. Jediným problémem bývá, když já chci formovat své plastelínové tělo i duši, ale vítr zrovna nefouká. Okolo mě, na mé kůži se tvoří obal sopečného magmatu a dochází k přehřívání mé bioklimatizace. Jinak by opět docházelo k porušení rovnice kontinua.
O Marsu jsem přemýšlel, ale pak jsem dospěl k závěru, že tam nejspíše není tak dobrá atmosféra jako zde, jiná gravitace atd., takže bych se napřed musel učit ovládat křídla sešitu nanovo, přizpůsobit volant podmínkám Marsu, což bezpochyb zabere spoustu času... a čas, ten já právěže nemám.

A ty jsi zaveden hluboko do pačesu pracovního? Nebo se okřídleně vznášíš nad akademickou půdou jako já?
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 24.03.2012 12:22:24 ... (199/228)
Re (196): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 23.03.2012 12:40:22:

Na to znám jednoduchý recept:
S peřím několikrát mávneme pak v dlani pomuchláme a nakonec hodíme flintu do žita. S takto vytvořeným nožem posekáme pole, žito, jetel, mrkev, cibuli i kompjútr se tímto nožem krásně seká. A jestli chceš zrovna švýcarský nůž, tak musíš mít švýcarského holuba. Plastovou lžičkou můžeš sklidit pouze zbytky sklizně, na celou sklizeň potřebuješ spešl lžičku z havraního peří a holubích drápů, které nasekáš speciálním švýcarským nožem vyrobeným z holubího peří a hodíš do studené vody.

Jakou dnes máme náladu při svačince nad otevřeným sešitem s patřičnými otázkami pro formování duše, mysli i těla, když fouká vítr, kterej osvěžuje mysl a dává listům sešitu křídla? Nemáš pocit, že bys letěl i s listy sešitu na mars kde je naprostý klid a úplné bezvětří?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 23 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: