XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevěra

Nevěra

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o lásce a/nebo nevěře?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 726 | 727 | 728 | 729 | 730 | 731 | 732 | 733 | 734 | 735 z 735 | » | Poslední

 

guest Muž fqz (fqz@centrum.cz) ... 23.08.2004 17:39:13 ... (4/7344)
CHAT-nevěra?
Manželka mi chodí na xchat, v práci i doma, do místnosti tvdý sex, kde si šeptá. Je to nevěra? Co s tím?
guest Muž Espinosa (espinosa@jaw.cz) ... 21.08.2004 17:34:14 ... (3/7344)
Re (2): Blbost !!! :-)
Odpověď na příspěvek od HRANooLKA z 21.08.2004 17:14:15:
Kdepak kluk se diva po jiny pokud je nespokojenej doma. No takze pokud projde blondynka tak nic .... ale pokud vni vidi nekoho hodnjesiho a mylejsiho .... a nekoho kdo se mu bude starat o rodinu .... a bude opravdu jeho typ .... no tak je to jasne ne ? Ale zase nerikam nevera .... rikam vyber si jednu na celou dlouhou tu dobu .... ale dnesni doba .... samej serial ... sex kazdej s kazdym po nejake dobe .... no a reci holek .... jsem mlada chci si uzit .... babičky Vám to taky rikaj seš mlada uživej si života ... ne že skočiš nejakymu blbcovi ... k oltaři .... a udelas si deti. SEs mlada hezka ... tak uzivej.

No tak to je takova blbost .... achjo ....

No a ja jsem tu byl prvni .... a pak proč ženská by tu meli brečet ? Spis chlapy ....

pač žena je dablovo pleme sexu ....
guest Muž HRANooLKA ... 21.08.2004 17:14:15 ... (2/7344)
Re: Blbost !!! :-)
Odpověď na příspěvek od Espinosa ( mailto:espinosa@jaw.cz ) z 21.08.2004 03:16:01:prvni jsem tu byla ja pac jsem to zalozila:)ale prekvapil si me cekala jsem ze stezovat si budou zeny.jako treba ja a ne muzi.no ale koukam ze zklamani jsou vsichni bez rozdilu pohlavi.ale opravdu si myslis ze za to muzem jen my zeny?vzdyt kolikrat u vas staci jen aby okolo vas prosla krasna blondynka a muzete se zblaznit.a neverny byvyte taky vic nez my holky.

ja na neveru nazor mam takovy ze kdyz uz je tak to znamena ze v tom vztahu neni neco v poradku protoze kdyby byl vzah uzasnej nikdy by prece nehledal nekoho jinyho.a nebó ty co podvadi si chteji neco dokazat.no nevim,je to zvlastni kolobeh zivota jediny co vim je ze nevera je a bude.coz je sice krute ale realne.
guest Muž Espinosa (espinosa@jaw.cz) ... 21.08.2004 03:16:01 ... (1/7344)
Blbost !!! :-)
AAAA jsem tu první :-)

Laska a nevěra ??? No slovo nevěra vzniklo diky ženám. Protože nás nalakaji ... buh vi na co :-) Ja ne. No a pak nas odhodej jak spinave pradlo. Ba aj huř. No co z toho plyne pro ženy ???

Budte radi že vsichni kluci nejsou jako ja .... a nemaj styl pro ITALSKOU rodinu. Tam neplnit to co slibujete nám chudakum duveřivejm .... tak Vás pak zastřelit. Zadna nevera ... zastřelit. Nevera je hnus .... tohoto bych se neučastnil ... to jen slaboši. !!! Žena si je moc dobře vedoma že nám lhala ... a tim zhřešila ... jedno jak. No ale jake mi mame pravo ji byt neverjenj ??? Žadné !

Oko za OKO !:-)

COSA-NOSTRA je nemocná ! Nebo co :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 726 | 727 | 728 | 729 | 730 | 731 | 732 | 733 | 734 | 735 z 735 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: