XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / XChat vs. realita

 

XChat vs. realita

XChat vs. realita

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak moc odělujete žití a dění na xchatu a v realitě, vztahy s lidmi a jiné
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 11 | » | Poslední

 

guest Muž BlackViper (blackviper@centrum.cz) ... 05.10.2005 13:51:49 ... (7/107)
Opet bez nadpisu...
Ja bych spis rekl, ze Xchat = realita... Protoze ti lidi co jsou na Xchatu, jsou stejne tak falesni jako ty co na nej nechodej..Je to prakticky stejny... Ale Xchat kazi lidi.. Kdyz srovnam chatare, napr s lidma ze skoly bo z bejvaly zš, tak ti jsou aspon normalni a neresej ostatni chatare... *257*
guest Muž wenca (xwenca@centrum.cz) ... 05.10.2005 12:37:36 ... (6/107)
Re (4): Název fóra
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.10.2005 12:34:48:

Znám je přes rok, proste poznal jsem je přes xchat a pak i viděl.... fakt poznal ne jen kecal, ale poznal *47* je to tak *47*
feainne Muž feainne ... 05.10.2005 12:34:48 ... (5/107)
Re (3): Název fóra
Odpověď na příspěvek od wenca ( mailto:xwenca@centrum.cz ) z 05.10.2005 12:31:40:
Znáš je? Nebo jsi je jen viděl párkrát na srazu?
Nevím, ale já ICQ nebo telefon používám k naprosto jinému způsobu komunikace než xchat. Používám je když je k něčemu potřebuji a to třeba jen dát někomu vědět, že žiju. Ne když se chci zabavit jako na xchatu.
guest Muž wenca (xwenca@centrum.cz) ... 05.10.2005 12:31:40 ... (4/107)
Re (2): Název fóra
Odpověď na příspěvek od feainne z 05.10.2005 12:28:23:

dřiv tomu tak bylo ale teď už je znam... takže se bavim jen s lidmy ktere znam *47* samozřejme nekdy i s ktere neznam ale to se stane i na ICQ i na mobu (někdo napiše omyl)

btw přes xchat muže vzniknout opravdove kamaradstvi, zažil jsem to
feainne Muž feainne ... 05.10.2005 12:28:23 ... (3/107)
Re: Název fóra
Odpověď na příspěvek od Vidzew ( mailto:vj.vidzej@post.cz ) z 05.10.2005 09:30:43:

Přesně tak. Je to virtuální společenství a svým způsobem virtuální svět. Přeci jen je to změť písmenek na monitoru stojící mimo skutečný svět a přesto je s ním spojována.
Já osobně "žiju" i ve světech neskutečných a fantastickcýh mnohem více (jestli si můžu dovolit reklamu, tak tady si hrajeme na upíry: http://vampirecb.info ). A užívám si to.
Tady na xchatu jsme všichni sami sebou a přesto tu každý tak trochu hrajeme nějakou roli. Nevím jak ty, ale já většinu lidí se kterými se bavím osobně neznám a mnohé z těch které znám, zase znám jen velmi povrchně. A nevěřím moc na to, že lze člověka poznat přes písmenka a že takto vzniklé přátelství je i přátelstvím "opravdovým".

Odpověď na příspěvek od wenca ( mailto:xwenca@centrum.cz ) z 05.10.2005 09:53:43:

Pokud bys bral xchat jako ICQ nebo mobil, tak se bavíš jen s lidmi které znáš, nebo které kvůli něčemu ... ehm důležitému ... potřebuješ oslovit (nebo oni tebe). Je to tak, nebo stejně jako my ostatní také tlacháš s bandou anonymních písmenek?
guest Muž wenca (xwenca@centrum.cz) ... 05.10.2005 09:53:43 ... (2/107)
.
Pěkné forum, xchat pro mě byl vždy jen virtualni realita *47* proste sem to do běžnyho života moc nebral, ale v den prvniho xchat srazu sem už virtualni realitu spojil s realnou realitu *47*takže asi tak. ... xchat je už pro mě něco jako ICQ, mobil jen přes něj mluvim s kamoši *47* a jestli sem zavislej? hm asi jo ...
guest Muž Vidzew (vj.vidzej@post.cz) ... 05.10.2005 09:30:43 ... (1/107)
Název fóra
Tak nejak tusim, proc toto forum vzniklo. Nekoho virtualni svet vubec nezajima. Nekteri nedokazi rozlisit rozdil mezi virtualnim zivotem, konkretne zde, na xchatu a realitou. Jinym prave Xchat, coby virtualni svet, dava moznost jakesi seberealizace, anebo to tak uzivatel citi.

Jak to tedy opravdu je? :-))

*86**22*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: