XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Historie XChatu

 

Historie XChatu

Historie XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pamutuje si ještě někdo doby, kdy Xchat začínal? Přijďte nám je sdělit... Každý názor se cení...
Motto: Chat... a nebo raději ne...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 z 51 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | » | Poslední

 

guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 10.04.2006 17:47:33 ... (297/507)
Re: Question
Odpověď na příspěvek od Frey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 10.04.2006 17:24:31:
Drze odpovím že Admin ani jeden.Programátor podle mne taky ani jeden ale tam si jist nejsem to spíš odpoví Gym
guest Muž Frey (m.fredy@seznam.cz) ... 10.04.2006 17:24:31 ... (296/507)
Question
Má nějaký současný admin či návštěvník či programator xchatu něco společnýho s jeho vznikem na Liberecké univerzitě?
guest Muž depony (depony@centrum.cz) ... 10.04.2006 17:04:35 ... (295/507)
Re (6): jo, to bývalo..
Odpověď na příspěvek od NeCaR ( mailto:necar@centrum.cz ) z 10.04.2006 14:48:25:

Ach, tak to jsme si Pájo nerozuměli:)) všude říkám, že nesnáším oslovení Luďku, neboť mi tak říká můj otec *40* Takže oslovení Luďo, Ludíku, depony, deponku, depko je good *18*
med kolem pusy nechci mazat, neboť by mne pak otravovaly vosy a nějaká zvlášť vypečená by mne mohla i píchnout a to raději neee *85*
ad k historii Xchatu - bývalo fajn, ale všechno, co se mění, se obvykle mění k horšímu ... *18* já si zvykl, většina lidí si zvykla, tak si zvykněte taky *2*

depka *1581*
guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 10.04.2006 14:48:25 ... (294/507)
Re (5): jo, to bývalo..
Odpověď na příspěvek od depony ( mailto:depony@centrum.cz ) z 09.04.2006 21:35:17:
Za prvé jsi mě minule sám řekl že nemáš rád kdyžse ti říká Ludíku. Potom také rejpání je zdravé ale v určité míře a né v takové co příspěvek to rejpání prominvíš dobře že tě mám rád ale kritikusi neodpustím a mazat med kolem úst ti taky nebudu-) Jako by jsi mě neznal*3*
guest Muž depony (depony@centrum.cz) ... 09.04.2006 21:35:17 ... (293/507)
Re (4): jo, to bývalo..
Odpověď na příspěvek od NeCaR ( mailto:necar@centrum.cz ) z 09.04.2006 18:34:56:

Já si zase pamatuju Páju, kterej mi říkal Ludíku .. a ne Luďku :)) asi tak:) a navíc, nikdy jsi tak náladový a protivný nebyl :)))
A pak, k tomu srazu v Brně:) oba mluvíme o úplně jiném srazu :))) ty o prvním a jediném "československém" sraze, já o mém prvním sraze místnosti Brno v Terči, kam tehdy dojeli oba (G. i B.), aby se tehdy Bircoff mohl nechat certifikovat JDC-comem:))
A to, žes s Bircoffem vycházel za dobře, stejně jako s Markem, nesvědčí o tom, že by udělal víc dobrých věcí. Na Bircoffa tehdy nadávali všichni admini (ti nižší:)) především kvůli jeho neschopnosti:))
A já rejpu? Možná rejpu, ale já jako obyčejný uživatel ani víc udělat nemůžu *85* a ono rejpání je potřeba ... :)) si takhle někteří uvědomí chyby, jichž se zde dopouští .... *18*

depka *1581*
guest Muž depony (depony@centrum.cz) ... 09.04.2006 21:29:45 ... (292/507)
Re (4): jo, to bývalo..
Odpověď na příspěvek od odousek ( mailto:odousek@gmail.com ) z 09.04.2006 16:55:02:

Tak já Ti to klidně odklepnu na fóru :))) jen mi připadlo zbytečné tam psát další příspěvek ... stejného rázu *85*

depka *1581*
guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 09.04.2006 18:34:56 ... (291/507)
Re (3): jo, to bývalo..
Odpověď na příspěvek od depony ( mailto:depony@centrum.cz ) z 08.04.2006 09:28:57:
No jo ty aby jsi si jako vždy nerejpnul a neudělal ze sebe hvězdu dokonalosti že?Mimo to na sraze v Brně jsem byl též pokud si vzpomínáš a pamatuji si GameBoy seděl celou dobu v rohu s Clearkou,boyjou,mnou a členy Xchat.sk. Do debat se nezapojoval nebot řešil soukromé věci s lidma ze Slovenska kvůli kterým tam jel.A pokud nechápeš příspěvek odouska je to smutné.On totiž nemyslel pouze adminy ale celý xchat který v jejich době byl.Kdy sem chodilo mnohem méně lidí ale dalo se 100% říct že méně znamená více.Kdy chat byl o kamarádech kteří se znali, kdy to zde nebylo přehnaně komerční, kdy chodili lidé na chat převážně z důvodu pokecu a seznámení, kdy se dělali bezva srazy které měli úroveň, kdy na chat nechodili děti které si myslí mám PC mohu si dovolit vše,kdy to tu bylo o něčem,kdy byli admini bráni jako kamarádi a pomoc v nouzi(zatím co dnes né jejich chybou jsou spíše jen blokáteři a killovači). Prostě dřívější team a dřívější chat byl o něčem jiném byl více kamarádský a přátelský.Dnešní admini jsou něco jiného jakož i chat je něco jiného než býval.Je to dobou je to lidma je to námi, protože jaké si to zde uděláme takové to budeme mít.Ono se nedá dnes brečet že dříve to bylo lepší( to bychom mohli brečet že za komančů byl rohlík za 0,40kč) Takhle to nejde dělat jen vzpomínáme na dobu kdy zde člověk začínal kdy zde potkával své první virtuální kamarády z kterých se stali časem přátelé.Pokud kritizuješ Birče on byl sice mladý ale dokázal pro chat udělat spousty dobrého je pravda že i něco špatného ale dobrého bylo mnohem víc a dokázal mnohem víc jak ty.On dělal skutky zatímco ty jen rejpeš. To samé bude jednou platit i na prazdroje ted ho spíš každej kritizuje ale čas ukáže jak dost dokázal pro chat obětovat a co dělal i mimo naše oči.
Toť vše z mé strany a ty Luďku se trošku zamysli nad sebou stává se z tebe jen prudič a rejpal a takového si tě nepamatuju.
guest Muž odousek (odousek@gmail.com) ... 09.04.2006 16:55:02 ... (290/507)
Re (3): jo, to bývalo..
Odpověď na příspěvek od depony ( mailto:depony@centrum.cz ) z 08.04.2006 09:30:04:

Ano, ano, škoda, že taky nenapíšeš k věci, se kterou souhlasíš. že s ní souhlasíš:))) Přímo na foru, ne jen v ICQ*4*
guest Muž depony (depony@centrum.cz) ... 08.04.2006 09:30:04 ... (289/507)
Re (2): jo, to bývalo..
Odpověď na příspěvek od odousek ( mailto:odousek@gmail.com ) z 08.04.2006 08:14:08:

A jak jsem Ti říkal, odu, je spousta věcí, ve kterých s Tebou nesouhlasím, a toto je jedna z nich:)) *18* ale tos myslím poznal, že?:) *18**40*

depka *1581*
guest Muž depony (depony@centrum.cz) ... 08.04.2006 09:28:57 ... (288/507)
Re (2): jo, to bývalo..
Odpověď na příspěvek od odousek ( mailto:odousek@gmail.com ) z 08.04.2006 08:14:08:

jednak tu fňukáte nad rozlitým mlékem a navíc ... pokud budeme důslední do detailu, tak si pamatuju, že tehdy spousta adminů byla jen díky tomu, že s někým chodili, něco pro někoho udělali či se kamarádíčkovali :))
GameBoy a Bircoff byli ... no, to je jedno, pamatuji se na jejich první a zároveň jediný výlet do Brna na sraz v době, kdy jsem začal chodit na brněnské srazy a chovali se jako majordómové:))

Jistým způsobem vidím určitou podobnost mezi GameBoyem a Prazdrojem, přesto mám o Davidovi lepší mínění (až na tu jeho všechatovou existenci:)), Bircoff byl tehdy děcko, které dostalo moc.
Na Pepíčka, Zarka, woloda, goa_snake, Palas-Athenu, BMW328Ci, Prince.Rakeema, Buldocka a další moc rád vzpomínám, ale život jde dál. Je fajn, že tihle fajn lidičkové věnují čas něčemu rozumějšímu než je starat se o, dle mého, stále stupidnější uživatele:)) jak si jistě odousek a jiní "vyvolení" mohli sami vyzkoušet *85*

depka *1581*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 z 51 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: