XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Historie XChatu

 

Historie XChatu

Historie XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pamutuje si ještě někdo doby, kdy Xchat začínal? Přijďte nám je sdělit... Každý názor se cení...
Motto: Chat... a nebo raději ne...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 51 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | » | Poslední

 

Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 21.05.2007 15:00:00 ... (327/507)
Re: Vzpominky
Odpověď na příspěvek od dantm2 z 21.05.2007 12:35:30:

Jestli jsem tě dobře pochopil, na centrum.cz máš email dantm@centrum.cz, zkoušel sis založit nick dantm a nešlo to, že? Na rozdíl od Ci_ba, mi to přijde jako správná volba. Právě proto, aby si nikdo nemohl založit stejnou přezdívku k tvému emailu, se tam objevuje tato hláška. A naopak tobě tato možnost nebrání si takovou přezdívku založit. Stačí v registraci zvolit, že už email máš a zvolit právě dantm@centrum.cz a heslo k němu. Zbytek je stejný.

http://xchat.centrum.cz/help/index.php?root=95#help_384
http://reg.centrum.cz/?vr=4&pvr=3&r=0
guest Muž Ci_ba (cyberhawk@seznam.cz) ... 21.05.2007 13:51:38 ... (326/507)
Re (3): Vzpominky
Odpověď na příspěvek od dantm2 z 21.05.2007 13:29:44:

To my prave taky nechapeme *3* asi v zajmu sjednocovani vsech sluzeb na centrum.cz. Drive to bylo samozrejme lepsi, ale na toto si stezuji hlavne starsi uzivatele xchatu... i kdyz novacky taky nekdy stve moznost, ze si nemuzou zalozit nick, ktery uz existuje ve tvaru mailboxu na centrumu... :/
_______________________
Ciba *140*
Avatary s.r.o.
Uživatelská fora / Osobní / Cíboviny
Uživatelská fora / Soukromá / Sensation White 2007
guest Muž dantm2 ... 21.05.2007 13:29:44 ... (325/507)
Re (2): Vzpominky
Odpověď na příspěvek od Ci_ba ( mailto:cyberhawk@seznam.cz ) z 21.05.2007 13:12:02:

netusim kde je ta chytrost. To je muj mail a predtim jsem pod timto nickem obcas zasel i na xchat. Nechapu proc je to propojene/nepropojene.
guest Muž Ci_ba (cyberhawk@seznam.cz) ... 21.05.2007 13:12:02 ... (324/507)
Re: Vzpominky
Odpověď na příspěvek od dantm2 z 21.05.2007 12:35:30:

Jinak na centrumu jsem dantm. Nejde mi ale prihlaseni pod timto nickem na xchat, protoze nick pry neexistuje, ale zalozit se neda, protoze nick je jiz pouzivan :)

Jo to je chytra vymozenost NC, od jiste doby si nemuzes zalozit novy nick, pokud uz existuje mail s timhle nickem...
_______________________
Ciba *140*
Avatary s.r.o.
Uživatelská fora / Osobní / Cíboviny
Uživatelská fora / Soukromá / Sensation White 2007
guest Muž dantm2 ... 21.05.2007 12:35:30 ... (323/507)
Vzpominky
Pamatuju si to skoro vsechno. Hlavne prvni mesice vzniku. Treba to, ze prvni verze neukladaly data do databaze, ale souboru na disku. To ze k prekonani 100 online uzivatelu se v jeden cas jelo simuntalne na dvou pocitacich, ktere byly propojeny. To jak to jeden z tech pocitacu neustal a uvaril se mu disk. Prvni verze byla delana v perlu. Pak se zacalo pouzivat fast cgi. Prvni verze bezela na adrese floops.ksi.vslib.cz a ten druhej pocitac byl mirage.kky.vslib.cz. Kluci programovali prevazne v mistnosti SGI. Kde jsme si kazdy tak nejak privlastnili jeden z pocitacu a casto se tam prenocovalo. Jo to byly casy.....

Kdyby sem nahodou zabrousili Bizi nebo George, tak mam vyridit pozdrav od Klary :)

Jinak na centrumu jsem dantm. Nejde mi ale prihlaseni pod timto nickem na xchat, protoze nick pry neexistuje, ale zalozit se neda, protoze nick je jiz pouzivan :)
guest Muž cert ... 01.04.2007 09:34:08 ... (322/507)
Historie
A tady je to taky docela zajimave:

http://chaloupka.xko.cz/

Autor stranek - svistik - je jednim z prvnich navstevniku prvniho xchatu. Jinak bezvadnej, pohodovej chlap.
guest Muž cert ... 01.04.2007 08:53:02 ... (321/507)
Fotky
A tady hned na treti fotce (ta v pravym hornim rohu) mate toho kdo to vsechno rozjizdel "na kolene" - bizi.

http://members.tripod.com/zenonn/photo1.html
guest Muž cert ... 01.04.2007 08:34:59 ... (320/507)
Par fotek...
Nevim, mozna uz tady nekdy nekdo neco podobneho dal...
Pokud se chcete podivat na par fotek ze srazů z obdobi vzniku xchatu tak treba tady:

http://members.tripod.com/~mefistofeles/Ostrava3.htm

xchat v zacatcich navstevovalo (soubezne) tak 10 - 20 lidi a nebylo neobvykle, ze tu treba nebyl nikdo. Taky zpocatku neexistovalo deleni mistnosti napr. podle mest. Takze jsme se bavili vsichni se vsema a napriklad potkat nekoho z Ostravy byl celkem zazrak.
Nebyli administratori, nebyli spravci, nebylo skoro nic, byla hlavne chut si s nekym popovidat. Na chat tenkrat chodil i bizi s francim, ale vetsinou neco testovali, nebo programovali, takze s nima clovek moc nepokecal. Pak se zacali chvili objevovat i na srazech. Fotky jsou na netu a snad se mi je taky podari nekde najit.
guest Muž Mr.Adolf.cz (mr_adolf_cz@xko.cz) ... 19.03.2007 18:52:45 ... (319/507)
což takhle ...
... by nekdo zalohoval toto forum*74*?*4* I pres dost prispevku o H, jsou zde informace, ktere fakt stoji za to! Zvlaste prispevky od feainne*52*. Sice nevim, jak moc jsou pravdive, ale alespon nastinuji, stare casy...
Co kdyby nahoudou, se "zase" prihodila nejaka necekana situace a forum bylo smazanano?? No vsak vime ... ze .... *47*
BTW. timto kiksem prisla i mistnost Broumov o sve forum, coz byla ,dalo by se rict, jakasi kronika ( neni moc stara, cca 11.2003 ), ale ... vsak vite, ne? *12*
Ale co, Broumov, je v upadku. Ovladli ho "deti", ktere ani nevedi, ze forum existuje, a natoz pak web...*24*... aspon ze SSka, patri Stare Gardě!

*2465*
http://www.xbroumov.wz.cz
PS: nemyslim jen tohle forum, myslim i ostatni externi texty a pictures
guest Muž lessid (lessid@centrum.cz) ... 22.02.2007 19:56:43 ... (318/507)
skoda velika
Mám steho vspatné sny- kdyz vidm jaci lidé jsu v top 40 co se tyce staří nicku...kdyby sem o muj zmizli nick pecoval vice tak bych by mohl muj nick taky videt v te top 40.ale kdyby tu neplati .tak jedine co mi zbiva je .mit pocit ze i ja sem nekde v te 40 ale ostatní to nevidí...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 51 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: