XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Dotazy

 

Dotazy

Dotazy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Dotazy ohledně služby XChat.cz
Pozor   *90* Než přispějete:

► Před přispěním zkuste nejprve hledat v nápovědě.
► Ujistěte se, zda nemáte zapnuto Greasemonkey, Stylish nebo jiné rozšíření ve svém prohlížeči, které může způsobovat Váš problém.
► Pokud se vám něco nezobrazuje, jak má, zkuste nejprve vymazat cache prohlížeče.
► Pokud máte potíže s místností a tamními java skripty, na LITE verzi můžete v místnosti snadno přeskočit, pokud na konec URL (řádek s adresou stránky) připíšete: &js=0&nonjs=1 Problémy se mohou nejčastěji vyskytovat u starších verzí internetových prohlížečů (Internet Explorer 5 ve Windows 98, 2000 apod.).

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 272 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 22.04.2014 18:25:35 ... (2656/2716)
Re: .
Odpověď na příspěvek od dCeRMaK ( mailto:xchat@danielcermak.eu ) z 22.04.2014 17:16:12:

Za sebe se mohu vyjádřit pouze jako Certifikátor. Co jsem dělal certifikace, tak se je vždy podařilo do tří měsíců schválit pro trvalo. Dočasné certifikace byly vždy jak píšeš, buďto ještě téhož dne (pokud jsem se domluvil s Pav.m, že mu tam za pár minut přistanou v administraci) nebo max do tří dnů, když jsem je zadával přes víkend.
Lingali Muž Lingali ... 22.04.2014 18:16:39 ... (2655/2716)
Re: .
Odpověď na příspěvek od dCeRMaK ( mailto:xchat@danielcermak.eu ) z 22.04.2014 17:16:12:

Odpověď by mohla znít-teď pár adminů odešlo,novejm to dát nemůžem,ostatní maj hromadu práce a nikdo neni dokonalej a nezavděčí se každýmu..

Ohledně fóra-musíš bejt něčí kamarád (makrela->eba) jen příklad..pak ti bude fórum schvaleno ať už je to jakákoliv kravina.Ale fóra co dávaj smysl se schvalovat už asi nebudou-přece jen abeceda aa,ab dává smysl nu né? Nebudu rejt,bo na me eba zas posle nejakou kletbu.. *161*

*924*
dCeRMaKModrá hvězdička Muž dCeRMaK (xchat@danielcermak.eu) ... 22.04.2014 17:16:12 ... (2654/2716)
.
Na Xchat chodím už 8 let ale poslední asi rok, možná 2, mi začíná čím dál víc vrtat hlavou k čemu tu jsou někteří admini. Nejen mně, ale poslední dobou čím dál více lidem začíná vadit ignorace některých adminů k jejich funkcím na xchatu.

Na schválení fóra se čeká více než měsíc. - Poprvé jsem si založil fórum někdy v roce 2007 a na schválení jsem čekal doslova pár hodin. Totéž jsem zopakoval letos v únoru a ani po měsíci mi nebyli admini toto fórum schválit a tak jsem fórum označil ke smazání a stalo se tak asi druhý den. Takže fóra čekající na schválení asi kontrolujete poměrně často, takže proč je taky neschvalujete? podle nápovědy měli v té době na starosti Pav.m a makrela4 oba zmiňovaní byli za ten měsíc online několikrát. takže nevidím důvod proč by se muselo čekat tak dlouho.

Převody nicků - Opět nevidím důvod proč by se na převody nicků mělo čekat několik měsíců. Před koncem roku čekalo několik lidí víc jak 3 měsíce. Co budete dělat až si zažádá někdo o převod a během té doby než zareagujete na tuhle žádost vyprší modrá hvězda? Budete se vymlouvat na to že nicky bez BS nelze převádět?

Certifikace - To že se na certifikaci čeká třeba 3 dny od zapsání na fórum, to ještě beru, ale proč všem po 3 měsících propadají certifikace?

infoboti - Cernajs není administrátorem od prosince 2012 - Kdo za tu dobu dostal na starosti infoboty? Není potřeba zřizovat na toto extra admina, ale myslím že by nebyl problém hodit evidenci na někoho ze současných administrátorů. Celou dobu běží v místnostech věta o pořízení infobota do místnosti s odkazem na nápovědu kde se píše jak získat povolení, ale na koho se mají lidé obrátit? To je jako kdybych si otevřel obchod, udělal na něj reklamu, ale neměl lidi, kteří by tam prodávali a tak bych vlastně ani prodávat nemohl :)

Takže by mě docela zajímal důvod, proč tady některým adminům (s vyjímkou fotek, které jsou schvalovány celou dobu většinou do druhého dne) trvají určité úkony několik měsíců. A prosím aby se tu dotčení administrátoři neoháněli klesající návštěvností nebo některou z jejich milionů důvodů.

Znám 4 nebo možná 5 chatovacích portálů kam nechodí ani desetina lidí co na Xchat a ještě jsem nezažil abych na cokoliv čekal více než měsíc. Takže návštěvnost opravdu není důvod k tomu aby ostatní museli čekat tak dlouho jen proto, že se některým adminům zdá že soupis nových fór napsaný po půl roce vypadá líp jak ten který by se psal každý týden.

A pokud někteří nemáte čas 2 minuty denně odkliknout pár věcí pak nevím na co těmto adminům ta hvězda je pokud ji nemají jen na okrasu.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 21.04.2014 10:07:03 ... (2653/2716)
Re: Šeptací okno po vykopnutí
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 20.04.2014 15:32:57:

Standardně nedá.
Ebisek Muž Ebisek ... 20.04.2014 15:32:57 ... (2652/2716)
Šeptací okno po vykopnutí
Zajímalo by mě, jestli se dá nějak zjistit, kdo mi šeptal, když mě mezitím systém pro neaktivitu vykopne z místnosti, ale zůstane mi otevřené vyskakovací okno s šeptem?
Zkoušel jsem primitivní metodu "zpět", ale bohužel se mi nikdy nepodařilo z cache vytáhnout původní šept. V URL nějaké informace nejsou?
makrela4Černá hvězdička Muž makrela4 (sardinka4@centrum.cz) ... 09.02.2014 13:26:30 ... (2651/2716)
Re: RF
Odpověď na příspěvek od Johny_travnikar ( mailto:Johny_travnikar@centrum.cz ) z 09.02.2014 12:29:55:
dela se to narazove, ted byla velka cistka odstalenych po dlouhe dobe.


M4 *250**785**250*

Chceš-li mír, připravuj se na válku...
One vision, one purpose! Kane.
Johny_travnikar Muž Johny_travnikar (Johny_travnikar@centrum.cz) ... 09.02.2014 12:29:55 ... (2650/2716)
RF
Heleďte... odkdy se mažou fóra odstálených místností hned... řádově po několika dnech? :-O
Ebisek Muž Ebisek ... 03.02.2014 09:23:52 ... (2649/2716)
Re: Problém s heslem do zamčených alb
Odpověď na příspěvek od dixad ( mailto:dixad@seznam.cz ) z 02.02.2014 17:05:47:

Nesetkal jsem se s tím takhle přímo, ale stávalo se mi, že když jsi chtěl takovým albem listovat, tak to nefungovalo dobře. Buď to chtělo při každé fotce heslo a nebo se to chovalo jako kdyby to album mělo jedinou fotku, tu na které zrovna jsi.
guest Muž dixad (dixad@seznam.cz) ... 02.02.2014 17:05:47 ... (2648/2716)
Problém s heslem do zamčených alb
Ahoj, je možné, že mi nejdou zobrazit zamčená alba i když mi k nim dají heslo? Jde to nějak napravit? Předem díky
Ebisek Muž Ebisek ... 25.12.2013 20:06:35 ... (2647/2716)
Re: odposlech MT
Odpověď na příspěvek od cayse z 25.12.2013 19:59:57:

Samozřejmě že je to zásah do soukromí lidí a porušení listiny osobních práv a svobod, ale jak chceš donutit USA aby to nedělali, pod zámiňkou "boje s terorismem"? Vyhlásit jim válku? *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 272 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: