XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Dotazy

 

Dotazy

Dotazy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Dotazy ohledně služby XChat.cz
Pozor   *90* Než přispějete:

► Před přispěním zkuste nejprve hledat v nápovědě.
► Ujistěte se, zda nemáte zapnuto Greasemonkey, Stylish nebo jiné rozšíření ve svém prohlížeči, které může způsobovat Váš problém.
► Pokud se vám něco nezobrazuje, jak má, zkuste nejprve vymazat cache prohlížeče.
► Pokud máte potíže s místností a tamními java skripty, na LITE verzi můžete v místnosti snadno přeskočit, pokud na konec URL (řádek s adresou stránky) připíšete: &js=0&nonjs=1 Problémy se mohou nejčastěji vyskytovat u starších verzí internetových prohlížečů (Internet Explorer 5 ve Windows 98, 2000 apod.).

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 272 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž Sqoter ... 23.04.2014 22:47:49 ... (2666/2716)
Re (6): .
Odpověď na příspěvek od Pav.m ( mailto:pav.m@centrum.cz ) z 23.04.2014 18:33:36:

Psal jsem ze certifikace resit nebudu, tak nevim proc se hned rozcilujes. Evidentne to nejsem ja, kdo ma dlouhy vedeni *18*
guest Muž Pav.m (pav.m@centrum.cz) ... 23.04.2014 18:33:36 ... (2665/2716)
Re (5): .
Odpověď na příspěvek od Sqoter z 23.04.2014 16:50:03:

infoboty jsem nezmínil nechal jsem je Davidovi.

certifikace alepsoň co já vím a píšu to podruhé protože evidentně máš dlouhé vedení *4* se schvalují během pár dní pokud pak nedojde formulář bohužel.. to namě asi nesvedeš.

převody jsem též psal ano měsíc na konci roku víc prostě to tak je .

a co mám a nemám koncem roku do toho ti je velké prd to je moje věc ber to jako fakt pokud to tak brát nechceš alespoň se o to přestaň starat nic ti dotoho vážně není .

a nakonec hned v první větě máš myslím jasně napsáno že netvrdím že v určitých věcech nemá pravdu .Takže rozhodně tu nikdo nepopíral jak co je a není pouze jsem nato odpověděl podle reality jaká je nebo byla.

*700*
guest Muž Sqoter ... 23.04.2014 16:50:03 ... (2664/2716)
Re (4): .
Odpověď na příspěvek od Pav.m ( mailto:pav.m@centrum.cz ) z 23.04.2014 08:16:48:

Pár věcí by se tam našlo :) .

Jak už se psalo dole o infobotech, nikdo to na starost nemá, ale pořád tu běhají infa ohledně toho. Přitom na několika stránkách jsem zahlídl robůtky i OO, který tu nejsou už snad 2 roky. *8*

Certifikace tu řešit nebudu, já si svojí dělal před několika lety, kdy to vše trvalo během pár dní a co se děje teď to už jde celkem mimo mě *47*

Změna přezdívky to už je tady - běh na dlouho trať. Díky za to, že jsem si přezdívku rozhodl měnit až někdy v Prosinci a čekal na změnu teda jen měsíc a upřímnou soustrast těm co na ní čekali snad od září. *38*


Dole píšeš o konci roku..... to už v Říjnu a Listopadu zdobíš stromeček a pouštíš rachejtle, že se vymlouváš na konec roku ? Pochopím, že v Prosinci na to moc není ani chuť, ale na podzim to snad takový problém není.*41*

Stačí přiznat, že pár úkonů tu trvá hodně dlouho a neobracet to proti druhým, že mají každý 2 minuty čas a cítit se dotčený. *4*
Prazdroj Muž Prazdroj (XChat@Prazdroj.Li) ... 23.04.2014 10:55:46 ... (2663/2716)
Re: .
Odpověď na příspěvek od dCeRMaK ( mailto:xchat@danielcermak.eu ) z 22.04.2014 17:16:12:

Díky za upozornění na neefektivitu našeho podnikání. Zjistili jsme, že vedle platů za prodavačky ušetříme i za propagaci, a reklamu jsme zrušili.
guest Muž Pav.m (pav.m@centrum.cz) ... 23.04.2014 08:16:48 ... (2662/2716)
Re (3): .
Odpověď na příspěvek od Sqoter z 22.04.2014 23:52:55:

Tak pokud vidíš v konkrétních odpovědích zakecávání tak určitě *47*.
Je vidět že sem něco psát nemá smysluplný efekt .

*700*
guest Muž Sqoter ... 22.04.2014 23:52:55 ... (2661/2716)
Re (2): .
Odpověď na příspěvek od Pav.m ( mailto:pav.m@centrum.cz ) z 22.04.2014 21:55:18:

Hlavne to vsechno radne zakecat.Ono to casem zase utichne *3*
guest Muž Pav.m (pav.m@centrum.cz) ... 22.04.2014 21:55:18 ... (2660/2716)
Re: .
Odpověď na příspěvek od dCeRMaK ( mailto:xchat@danielcermak.eu ) z 22.04.2014 17:16:12:

Každý asi nemá ty dvě minuty jako ty na sledování toho jak co kde dlouho trvá ,ale netvrdím že nemáš pravdu teda skoro ...

fora jsou schválený zamítnutý .. dělal je do teď makrela -- nebylo to na 2 minuty ale to je tím že nejsem tak dobrý jako ty

převody dělám jak se k tomu dostanu takže ano někdy měsíc koncem roku i tři a jiné to asi nebude nevím onikom kdo by nato doplatil klvůli BS vždycky se kouká na datum žádosti takže to je jen problém ve tvé hlavě

certifikace rozhodě nemám problém pokud nějaká propadla po 3 a více měsících tak to posledních několik let nebylo mou vinou prostě nedošel formulář .navíc co si já pamatuju i tyhle případy se nějak dořešili takže problém máš zase spíše ty

uzavírám to dnes na 2,5 hodinách

běž dál hledat a šťourat

*700*
Lingali Muž Lingali ... 22.04.2014 20:56:56 ... (2659/2716)
Re (3): .
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 22.04.2014 18:40:12:

MNO

Když už máš potřebu tahat sem co sem nepatří..
Jenom ledviny-a na to reakce ze jeste jatro..
Tahám z tebe info o tvem zdravotnim stavu-proč?Diskusí následnou by ses to dozvedel..takze-nech si sve ukvapene zavery pro sebe,jó?*18*

urážko *18*
guest Muž SLAd ... 22.04.2014 18:44:53 ... (2658/2716)
Re: .
Odpověď na příspěvek od dCeRMaK ( mailto:xchat@danielcermak.eu ) z 22.04.2014 17:16:12:

Schvalování fór : tak pokud by jsi zakládal další z řady blbostí co tam úspěšně jedou možná by tak douhé čekání nebylo vzorný příklad absolutně stupidního fóra je jak tam někdo háže v textu jak kdo neumí česky...

Převody nicků : screen vzkazu objednání i následné aktivace modré hvězdy a screen příspěvku žádající o převod nicku ( levý ctrl +) pro lepší viditelnost. Pokud ti nebude poskytnuta výhoda modré hvězdičky po dobu jejího trvání můžeš osobu která má tohle na starost žalovat *18* (u žádosti o zněnu nicku připiš že jsi si požizoval hvězdu jen kvůli převodu *1* )

Certifikace : jedná se o neplatnou cetifikaci jestli že certifikátor uživatele zadá do systému ale neodešle ten papír na CH *105*

inforoboti : už by se to mohlo zrušit tá blbost na entou to že SSkám i adminům zajišťuje dohledatelnou historii aby se mohlo zpětně trestat je silně nemorální když při předložení starších screenů ti admin řekne že se situace řeší v daný moment *105* smůla no pokud tam někdo dělal bordel za dobu nepřítomnosti SS a adminů odpovědnost by měl mít aktuální správce *1* když už někoho potrestat *47*
Ebisek Muž Ebisek ... 22.04.2014 18:40:12 ... (2657/2716)
Re (2): .
Odpověď na příspěvek od Lingali z 22.04.2014 18:16:39:

Nevím jak jsi na to přišel, že jsme byli s makrelou kamarádi. Nějaké fóra mi schválil, jiné fóra odmítl schválit (a myslím si, že tam byly i dost nespravedlivě zamítnuté, jako třeba zálohování, které bylo označeno za "komerční aktivity ne"). Bohužel ty můžeš vidět pouze ty, které prošly schválením, u zamítnutých se autor neuvádí *4*

Nevím proč ti tak leží v žaludku fóra z Humoru a zábavy. Prostě je to odreagovačka, trochu zapojit mozek, oživit si znalosti první třídy, zasmát se vtipům... Pokud chceš řešit složitá témata, můžeš si jít kecat do Politiky nebo do Filozofie. *105*

To, že ti psal makrela vzkaz, ať se na fórech uklidníš bylo především proto, že co reakce na mě, to rýpání, urážky, zbytečné offtopic komentáře atd. Pro příklad nemusím chodit daleko. Dnešní debata o dárcovství orgánů a tvůj komentář na mé problémy s ledvinama -> "JENOM s ledvinama? *18*"

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 272 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: