XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Soukromá / Pozdravy ze zahrobí

 

Pozdravy ze zahrobí

Pozdravy ze zahrobí

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Příběhy nejen, z povrchu země:)* Příběhy Pro vás..od Vás*148*
A co takhle vymyslet příběh na pokračovaní?? Znate příběh, ktery vám nějak přilnul k sdrci a chtěli by jste ho někde zveřejnit??Tak se UkažteMrkám   *148* Každy Měsic vyhlašení a o nejlepším příběhuMrkám   *148*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 4 | » | Poslední

 

guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 26.11.2009 00:35:07 ... (10/40)
Re (5): Zdrcujici Příbéh ženy 5/?
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 23.11.2009 23:03:50: Ten mladik,tedy myslim,ze to byl mladik , protoze sedel,schrbeny ,ruce mel klidne na stehnech..A takhle prece sedi mladi?;-) Starik by sedel rovne,a klepali by se mu ruce? Takove kraviny mi letali hlavou,vubec jsem nepremyslela co bude dal? Tim jsem se asi snazila uklidnit...Mladik kdyz uvidel ze jsem uz pri sobe,zvedl se,a sel ke dverim..Pustil prijemnou hudbu..nevnimala jsem co to je,ale uklidnovalo me to..Prisel ke me..Vonel moc hezkou kolinskou..Porad jsem mu nevidela do obliceje,protoze se schovaval pod tmou,ktera ovladala mistnosti..Pohladil me po Tvari..a prisedl ke me. V tu ranu mi tep vybehl snad na 120..jeho ruce byli jemne jako hedvabi..Jeho jemne ruce putovali niz a niz..prstem jemnoucce objel mym hrudnikem..dal po brichu..az na klin..Nedychala jsem..V hlave jsem mela uplne prazdno..Rozepl mi halenku az k prsum..A me bylo jasne , o co mu jde! Pokracoval niz,az mi halenku rozepl uplne..Polilo me horko..
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 23.11.2009 23:03:50 ... (9/40)
Re (4): Zdrcujici Příbéh ženy 4/?
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 23.11.2009 22:50:04: Vsude kolem byli povesene fotografie. Ale nevidela jsem na ne,protoze byla porad pripoutana temi zelizky..Unava mi uz nedovolali se nejak hybat..Usnula jsem.. Kdyz jsem opet procitla, uz jsem nebyla na te tvrde zemi,ale lezela jsem na posteli tentokrat spoutana provazem. V ustech jsem mela pro zmenu satek. A naproti sedel mlady muz,nevidela jsem mu do tvare,protoze byl prekryt tmou,ktera byla kolem,jen me telo prosvitavalo svetlo z oken! Poznala jsem,ze uz nejsem v te tovarne,ale v nejakem pokoji. Kdyz jsem se dostavala tak nejak k sobe, Hlavou mi proslo snad miliony myslenek najednou. Ale jen jedna vitezila nad ostatnimi..Tak a je to tady, ted uderila ma posledni hodinka,rozreze me na kousky a necha me tu! V duchu jsem se loucila se svou rodinou..Prosila jsem o odpusteni . Divne bylo,ze nepanikarim. Opet jsem byla klidna. Cekala jsem co bude dal? (Zase zitra*3*)
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 23.11.2009 22:50:04 ... (8/40)
Re (3): Zdrcujici Příbéh ženy 3/?
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 22.11.2009 22:33:54: Hodiny a hodiny ubihaly a ubihaly.. Ti dva tam porad sedeli,a divali se na sebe. Jakoby si neco sdelovali? Az Jana to nevydrzela a zacala diskuzi : Proc? Rekla jsem. Co to ma za smysl me tady veznit a divat se na me? ..uz jsem to psychicky nevydrzela,a Musela jsem prolomit to ticho otazkou.. Osoba se jen zvedla a vydala se smer ke dverim..Kdyz otvirala ,obratila se k Jane a povida:" Lide jsou ruzni. Mysleji si , ze ovladnou svet,ale nevedi,ze Svet ovlada Je! Premyslej .." a zavrela za sebou dvere! Jana vubec nevedela,co si ma myslet. Mela hlad a strach.. " Po te vete,jakoby se mi zastavil dech, trvalo dlouho nez jsem si uvedomila ,ze nedycham..Nadechla jsem se,az me to zabolelo, . Hlavou mi prolitavali vety typu,co bude dal? Co kdyz me tu zabije?Nebo me tu drzi jentak aby me vyhodili z prace?Jak dlouho uz tu muzu byt? ..Kdyz jsem se jakz takz vzpamatovala,rozhledla jsem se kolem. ...
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 22.11.2009 22:33:54 ... (7/40)
Re (2): Zdrcujici Příbéh ženy 2/10
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 17.11.2009 12:58:17:
................Nepanikaříla jsem.........Všude bylo šero, a špinavo. Bylo vidět, že tahle továrná je už dávno zavřena.Všude kolem byli krabice a různé stroje.Až když jsem si prohlídla tu tovarnu uvnitř, začala jsem citít to procitnutí.Rány ktere jsem měla snad všude mě začali šíleně bolet, želízka, která jsem měla na rukou mě svazovali čím dál tím víc. Snažila jsem se uklidnit, ale nějak to nešlo.Čím víc jsem začala dýchat , tím víc jsem se dusila, čím víc jsem snažila uklidnit, tím vic jsem dostavala do zničující euforie.
Když se stalo něco, co mě opět omračílo. Dveře se otevřeli, zafoukal mírný chlad venku..Ve dveřích se stála osoba.Zatím jsem neviděla kdo nebo co to je.Byla zahalena do teplého šedivého kábátu. Na hlavě měla jistě kapucu, abych nevíděla do tváře.Příšel ke mě , zavřela jsem radši očí.
Myslela jsem , že to je jen má pposlední hodinka. Naštěstí jen skontroloval želízka a nechal mi na zemi ošatku s chlebem..Cinické..Jako kdybych mohla jíst?*712* Posadil se na židličku, která byla uprostřed místnosti...Čekala jsem co uděla....
Nestalo se nic...Jen tam seděl a pozoroval.Koukala jsem na něj, on na mě.byl jako by zmražení, ikdyž já jsem se bala jakkoliv pohnout, aby toho nějak nezneužil.Trvalo snad hodiny, co jsme se tak na sebe dívali........

( co se dělo dál???? *1* Pokračovaní příště*3*)
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 17.11.2009 12:58:17 ... (6/40)
Re: Zdrcujici Příbéh ženy 1/10
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 09.11.2009 05:54:35:
Toto je zdrcujici přiběh ,jen pro silne povahy a milovniků hororů Jana byla velmi chytra a bystrá žena. Jeji problem byla Práce. Zanechavala tam spoustu času, a mnohdy se jí to stavalo přitěží. Avšak co se stane v přištich hodinach ji bude osudnym. Toto je jeji zpověd:
Byla jsem dost dlouho v práci, a tak mi nezbyvalo moc času na Život. Jednou jsem ale šla dřiv z prace. byla sice už tma ale to že jdu dřív domu, mi dávalo pocit štěstí:-) .Šla jsem tehdy uličkami města a nevnimala okolí. Když tu jsem se zarazila, uvědomila jsem si , že jsem v jedne slepé uličce, naprosto málo osvětlenou..špinavou..Z té uličky jsem ale cítila, divný pocit..Takové zvláštníí mrazení.Rychle jsem se tedy obratila a šla zpátky do ruchu velkoměsta.Když už jsem cítíla teplo světla, na konci této hnusné uličky, náhle se mi zamlžilo před očima.Cítila jsem jak pádám na zem, ale co bylo dál si už nepamatuju, vím akorat, že když jsem dopadla na zem, uviděla jsem přichazející kroky muže. Když kroky přichazeli blíž , zjistila jsem , že to jsou boty mého táty..Zvedl mě, oprašil prach a usmál se. Nakonec řekl: " Dej na svuj rozum Jano,dej na svuj rozum" a při dokončovaní té věty zmizela i jeho tvař...
Poté jsem se probudila. Ocitnula jsem se v jedné staré tovarně....všude samé bedny, nařadí...byla jsem svazaná,na nějake posteli.Byla jsem jakoby omračwna něčím, protože jsem cítila klid.Nepanikařila jsem. ...........................
( Pokračovaní přiště) *40*
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 13.11.2009 21:08:18 ... (5/40)
Re (3): Tma
Odpověď na příspěvek od BranDuff ( mailto:branduff@centrum.cz ) z 11.11.2009 23:31:02:
Tady se nic nevymazava, neboj, jen Sprostéé Vulgarismy, a atd se Maže , takže se nemusiš bááát a posílej:)


*2371* I dont want to stay another minute.I dont want you ,to say a single word,Hush hush*2371*
guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 11.11.2009 23:31:02 ... (4/40)
Re (2): Tma
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 11.11.2009 20:30:41:

aby si to pak mohla vymazat ??? :D






Go n-éirí an bóthar leat!
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 11.11.2009 20:30:41 ... (3/40)
Re: Tma
Odpověď na příspěvek od BranDuff ( mailto:branduff@centrum.cz ) z 11.11.2009 14:09:21:
No jááásnýýýýýýýýýýý:-)))) Jen vkladej, vkládej:)
guest Muž BranDuff (branduff@centrum.cz) ... 11.11.2009 14:09:21 ... (2/40)
Tma
Začátkem příštího roku vychází antalogie tvorby autora stínu minulosti , obsahuje osum temných povídek a tři balady ...... Pokud by byl zájem vložím ukázku jedné krátké povídky

.Go n-éirí an bóthar leat!
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 09.11.2009 05:54:35 ... (1/40)
Zdrcujici Příbéh ženy
Toto je zdrcujici přiběh ,jen pro silne povahy a milovniků hororů*148* Jana byla velmi chytra a bystrá žena. Jeji problem byla Práce. Zanechavala tam spoustu času, a mnohdy se jí to stavalo přitěží. Avšak co se stane v přištich hodinach ji bude osudnym. Toto je jeji zpověd: ( Pro tíseň času, Janinu zpověď uvedeme již brzy,Prosime na tento přispěvěk nereagujte*1* Dékujeme za pochopeni)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 4 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: