XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Soukromá / Pozdravy ze zahrobí

 

Pozdravy ze zahrobí

Pozdravy ze zahrobí

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Příběhy nejen, z povrchu země:)* Příběhy Pro vás..od Vás*148*
A co takhle vymyslet příběh na pokračovaní?? Znate příběh, ktery vám nějak přilnul k sdrci a chtěli by jste ho někde zveřejnit??Tak se UkažteMrkám   *148* Každy Měsic vyhlašení a o nejlepším příběhuMrkám   *148*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 4 | 4 | » | Poslední

 

guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 23.03.2010 01:01:51 ... (20/40)
Kapitola Prvni.Byla vse nahoda? 2/?
Ktery pani pruvodci prostipava..Prichazi Na radu pan v cernem kabate,ktery hleda svuj listek,jenze ho nemuze najit,protoze si ho zapomnel koupit."Tak tedy to bude s prirazkou."Rekne pruvodci,jenze pan nema ani penize.Vymlouva se,ze je nekde musel ztratit!Pani pruvodci se to nelibi a chce muze vyhodit na dalsi zastavce"Ja to za nej zaplatim"Nabidne se Divka,a podava penize..Muz se osiva,ani pruvodci se to nelibi,ale bere si penize a vyjizdi jizdenku pro muze.Zavre za sebou dvere a odchazi.Muz divce stokrat dekuje a nabizi ji ze castku uhradi jen jak dorazi do Prahy.Petra vsak odmita s tim ze to byl aspon pro ni dobry skutek..Muz se ale neda a zada Petru,aby sla s nim.Divka nema sebemensi naladu a ztraci se v davu...*90* Co se delo dal?To zase priste*148*
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 23.03.2010 00:47:53 ... (19/40)
Kapitola Prvni.Byla vse nahoda? 1/?
Petra dostava telegram o smrti sve matky..Kdyz ho precetla,zhroutila se na zem.Na podlahu padali mokre kapky slz..Trva hodiny,nez Petra zbira odvahu se zvednout!..Okamzite odjizdi do Prahy!Cela uplakana si seda do kupe,kde nikdo neni.Po par minutach si,ale priseda muz v cernem kabatu.Vypada na neco mezi 30-40let..Petra ho ale nevnima,neni ani divu,porad se kouka do telegramu ,a nemuze uverit co se na nem pise.Jakto ze jeji matka je mrtva?Vzdyt v nedeli vypadala tak stastne?To nemuze byt pravda!Je to urcite nejaky velky omyl!Tyto myslenky ji probihaji hlavou..Vlak se pomalu rozjizdi..a muz v cernem kabate protrhava ticho otazkou; "Je to doufam vlak do Prahy?Nevite?" Petra se podiva na muze a odpovida;"Ano je!!"Muz se pousmeje a je rad,ze s nim divka komunikuje.."Dekuji,nerad bych skoncil zase nekde na druhe casti republiky,Ja moc necestuji,tak jsem rad,ze tentokrat jedu spravne"Snazi se rozvest rozhovor,ale Petra ho uz nevnima.Do toho prichazi Pani pruvodci."Kontrola jizdenek prosim"Ozve se.Petra podava listek
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 16.12.2009 01:07:01 ... (18/40)
Tecka na zaver.
Zamysleli jste se pri nasem pribehu? *148* Pokud ano,tak to splnilo svuj ucel. Rozhodne s Janou se neloucime naposled. Jeji pribeh zdaleka nekonci, Podle reakci,urcite budu pokracovat;D Mate taky nejaky pribeh,ktery se nebojite sem napsat? Zaujala vas nejaka povidka ze skutecnosti,nebo aj zcela vymyslena??Nenechavejte si ji pro sebe, Prostoru je tu myslim,vic nez dost*148*
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 16.12.2009 00:55:42 ... (17/40)
Re (12): Zdrcujici Příbéh ženy Vyvrcholeni a Zaver.2.
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 16.12.2009 00:38:27: Zrejme bych k doktorovi vubec nezasla. Jedinou Otazkou co mam porad v hlave je ; Proc? Proc Mi tam nekdo nahore dal znameni,nebo druhou sanci,zacit zit???...."Jane se obratil zivot nahle o 360stupnu.Jak slibila,tak aj dodrzela.Dala vypoved v praci,prestehovala se na venkov a zacla zit uplne jinak. Jeji heslo bylo, Kdyz spechas, tak spechej pomalu,den ma 24h..Usidlila se v jednom domku na pobrezi..Poklidny zivot ji dost svedci. Doktori,dokazali Janin Nador vyoperovat.Janin stav se zahy zacal zlepsovat,ikdyz ji nikdo nedaval moc sanci.. Neni zcela jasne,jak je to mozne!Mozna opravdu Nekdo tam nahore je,kdo na nas dohlizi,a kdyz jedname jak by jsme asi nemeli,jednoduse zakroci.Ty nepatrne zasahy muzeme videt kolem, Rada nahod,a Smycka osudu,S timhle se prece setkavame aj My. Jenze to moc nevnimame.Staci jen Se Poradne koukat,a pozorovat! Co z naseho pribehu vypliva?? To necham jen na Vas,co z nej vemete. *148*
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 16.12.2009 00:38:27 ... (16/40)
Re (11): Zdrcujici Příbéh ženy Vyvrcholeni a Zaver.
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 14.12.2009 23:59:58: "Jana se mela dostavit pro vysledky,cela nedockava a netrpeliva ceka V Cekarne; " ...Hlavou se mi toci myslenky,co tak urgentne jsem se sem mela dostavit? Prisla jsem na radu. Pani doktorka,byla trosku nervozni,kdyz vyrkla ortel nad moji diagnozou.."Je mi to lito,ale mate nalez v prave casti mozku, Je to prilis nepatrne,aby jsme usoudili,ze je to nador, domnivame se,ze jde o vzacnou chorobu. Budete se muset podrobit celkovemu vysetreni,aby jsme s jistotou mohli rict,co to vlastne je. " Hlavou mi jen probehlo, Jezisi Kriste? Proc? Jak? "Jana trpela vzacnou chorobou,ktera je sice vylecitelna,ale Zmeni ji to cely zivot. Je to zpusobene Zivotem jakym zila..Prilisny spech a shon, Nedostatek Spanku,prepracovani Udeli sve..tehdy po rad vysetreni doznava;" Tahle nemoc mi totalne zmenila zivot. Zacinam verit,na veci co jsou nad zemi. Proc by mi buh,chtel ukazat,ze neco se mnou je? Vzdyt bez toho snu,co se mi asi zrejme ..
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 14.12.2009 23:59:58 ... (15/40)
Re (10): Zdrcujici Příbéh ženy 10/?
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 06.12.2009 00:00:24: Chirurgii,napsala mi par Prasku ,a odesla jsem..Nevim jak je to mozne,ale Me, to bylo jaksi jedno co se deje. V sobe jsem citila takovy klid..Jela jsem domu se aspon trosku vyspat,. Hned rano mi volala doktorka,ze mam okamzite prijet..Asi jsem neco zapomnela podepsat? Oblekla jsem se.A jela k doktorovi.*90**90*A jake bylo prekvapeni? Jaky byl ortel nad Janinym zdravim? Trpela jen nejakym psychickym problemem? Jaktoze prospala dva dny,a ve skutecnosti jen noc? Byl to vse jen sen? To se vsechno dozvime v zaverecnem pokracovani*1* Az zitra,..
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 06.12.2009 00:00:24 ... (14/40)
Re (9): Zdrcujici Příbéh ženy 9/?
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 26.11.2009 01:27:51: Vzbudila jsem se presne v tu dobu,kdy mam jit do prace, vycistila si tedy zuby ,umyla,oblekla a vyletla jsem z bytu,ale uz jsem nespechala jako driv,neco mi rikalo,ze je na case zastavit..Kdyz jsem dorazila do prace,v hlave jsem mela spoustu vymluv ,proc jsem dva dny neprisla do prace,a zacala vypravovat svuj pribeh sefovy,jenze..Ona me v polovine zastavila a rika;" Pockej,pockej,neni ti spatne? Co to tady meles? Hele nechces si vzit dovolenou? Vsechny zakazky uz mas Hotove,tak si dej voraz hmm?" Cela zkoprnela,jsem odchazela a nechapala.Na novinach na stole totiz stalo 15.10.1999 ,vzdyt jsem byla pryc dva dny a ne jen pres noc??Jak je to mozny??Asi si dojdu k doktorce,at se mi podiva na ty odlitiny,at mam aspon jeden dukaz co se stalo...Kdyz jsem prisla k doktorce,....a vypravela ji svuj pribeh, Koukala na me jak na blazna,..Vzala mi krev, udelala rentgen hlavy,a ..A vypsala papir k panu doktorovi vedle
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 26.11.2009 01:27:51 ... (13/40)
Re (8): Zdrcujici Příbéh ženy 8/?
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 26.11.2009 01:05:28: Ani v tmavem pokoji,ale u me doma!! Co se to stalo?Rikala jsem si? Byl to jen hodne divny sen??Ale proc mam tedy na rukou ty sramy?? Tolik otazek mi letalo hlavou,ale nikdo mi ,na ne nemohl odpovedet! *105* Cekate konec,s tim ze to byl nejaky sen? Nee, to co nasledovalo pozdeji mi vytrhlo dech....(Ale to zas zitra*3*)
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 26.11.2009 01:05:28 ... (12/40)
Re (7): Zdrcujici Příbéh ženy 7/?
Citila jsem jak se mi lehce zaviraji oci..Nechtela jsem. Chtela jsem vedet co bude dal ? Ale nakonec me to premohla a do par minut jsem usnula. Pamatuji si,ze se mi zdali zvlastni sny..Byla jsem na houpacce,vsude okolo bylo bilo..houpala jsem se..Prede mnou se promital nejaky film.Byl na cernem platne,a dej byl barevny..Byla tam divka,co zila zvlastnim zivotem, Rano vstala,ucesala se ,oblekla a rychle nekam porad spechala. Utikala po ulici, lide do ni vrazeli jako kdyby ji nevideli.Nastoupila do tramvaje. Stala a drzela se madla,jenze tramvaj jakoby nejela. Otevreli se dvere,vystoupila. Svet kolem ni byl zrychleny,Probihali dny,svetlo a tma se stridali ve vterine, trvalo strasne dlouho nez dosla do bile budovy..Tam se posadila na zidli a koukala do papiru,lide kolem ni ,ji neco rikali a pridavali papiry,ona je snad ani nevnimala,jen koukala do tech papiru..Byla hrozne nervozni a vypjata.v tomhle miste mi to pripominalo Muj Zivot! Kdyz jsem se probudila,byla jsem jako oparena.Uz jsem nebyla ani v tovarne,ani
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 26.11.2009 00:49:23 ... (11/40)
Re (6): Zdrcujici Příbéh ženy 6/?
Odpověď na příspěvek od djHedus ( mailto:djHedus@centrum.cz ) z 26.11.2009 00:35:07: Cekate nejake eroticke podrobnosti? Musim vas zklamat, Nic dalsiho se nez na rozepnutou halenku se nic nedelo,k memu prekvapeni mi ji rozepl,protoze na sobe jsem mela nejake hadicky..jen na rukou..pozdeji jsem zjistila,ze to vypada jako kapacka..A halenka tesnila privod tekutiny,ktera do me tekla..Proto jsem byla tak uvolnena.Mladik mi namocenym hadrikem otrel celo ktere jsem mela uplne orosene, Musim ale priznat,ze tak prijemne ,(ikdyz v takove zvlastni situaci jsem byla),dlouho Necitila. Bylo mi tak nadherne,ze jsem nevnimala co se semnou deje-ikdyby me na miste zabil ,znasilnil,tak mi to bude snad jedno..Nevim,jestli to bylo tim,co do me pousteli,nebo to ze nemusim myslet na nic..A to jsem fakt nemyslela,v hlave jsem mela opravdu vygumovano. Nic me nebolelo,a to uz odmalicka trpim silnymi bolestmy zad a migrenou.Mladik se na me jeste chvili dival,potom udelal neco z tou kapackou nebo co to bylo,a nechal me tam!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 4 | 4 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: