XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Elza

Elza

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zápisník
[ Něco pro závisláky ]
- http://www.xstatistiky.cz

Moderátoři: Elza

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 94 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 

ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 16.02.2009 18:56:34 ... (813/933)
Stejná nabíječka v EU pro všecky mobily?!
Zdroj: http://www.lupa.cz/zpravicky/evropska...-jednotne-nabijecky/

Asi dost obtížně technicky nereálná možnost, ale lákavá představa. Každopádně alespoň bych si tak ušetřil místo v tašce s notebookem, kde už tak s sebou tahám teď několik nabíječek, většinou na notebook a dvě Nokie.

A ještě lepší by bylo, kdyby nabíječky mohly být univerzální i pro jiná zařízení, závisle na napětí. Pamatuju, jak jsem ke svému hernímu Atari používal kdysi adaptér s několika typy koncovek. Kdyby alespoň šly nandavat různé nástavce atp. A vlastně se divím, že podobná nařízení v rámci EU už dávno nefungují.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 16.02.2009 18:54:45 ... (812/933)
Na facebook stejně často z mobilu jak z počítače
Zdroj: http://www.itbiz.cz/studie-vyuziti-facebook

Na populární sociální síť facebook prý lezou nejčastěji lidé ve věku 18 - 24 let, a to stejně jak z mobilních telefonů, tak i počítačů. Zajímavá statistika. To vše dokazuje, jak mladí lidé čím dá, častěji rádi využívají mobilní broadband. A co vy? Taky používáte facebook nebo jiné portály přes mobil a nečtete z něj jen běžně zpravodajství a e-mail?
guest Muž zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 16.02.2009 09:54:28 ... (811/933)
Re: Mlžení, aneb každý všecko (mylně) ví nejlépe
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 16.02.2009 03:18:55:

Takoví jsou nejlepší, hlavně když pak nejsou schopni svoje tvrzení obhájit a když se jich na rovinu zeptáš, snaží se kličkovat kolem odpovědi :) jsou to typičtí mluvkové.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 16.02.2009 03:18:55 ... (810/933)
Mlžení, aneb každý všecko (mylně) ví nejlépe
Taky nemáte rádi, jak si dnes kdejaký uživatel, který si NĚKDE NĚCO přečetl, hned myslí, že ví vše nejlépe? Občas mi přijde, že někteří uživatelé chodí na diskuzní fóra opravdu jen z toho důvodu, aby ukázali, jak oni jsou chytří a ví vše nejlíp. Často ani nemají pro své názory opodstatněné argumenty, nedokáží odkázat na oficiální zdroje nebo nemají argumenty vůbec žádné a jen MLŽÍ.

Nedavno třeba uživatel, který píše na jednom nejmenovaném fóru, jak souborový systém WinFS má být zapracován do RTM verze Winodws 7. A když se ho zeptáte na to, kde k takové mylné informaci přišel, odpoví vám pro jistotu úplně na něco jiného, aby se neztrapnil. No jo, vždyť přiznávat své chyby není příjemné!

Další jsou nezajímavé diskuze např. těch, kteří si někde přečtou, že z Windows Vista na Windows 7 bude možno upgradovat zdarma, a proto si MYLNĚ myslí, že když si teď pořídí Windows Vista, budou moct třeba za rok na nová Windows bezplatně přejít. A to samé radí dokonce bezhlavě i ostatním uživatelům, kteří když dají na jejich chybné rady, tak si tím akorát ve finále uškodí. Většina takových rádoby všeznalých rádců si totiž už nepřečtou důležité souvislosti, třeba že upgrade na Windows 7 zdarma možný bude, ovšem za podmínek, že koupíte počítač od "vybraného" smluvního výrobce Microsoftu, a to v době od 1. července 2009. Navíc taková informace ještě ani není oficiálně potvrzena, jen se o tom všem spekuluje, a přesto ví rádci vše nejlépe :-(.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 15.02.2009 21:36:16 ... (809/933)
Re (4): Nokia Tube v ČR
Odpověď na příspěvek od i.C.o.N z 14.02.2009 23:28:05:

Mně docela poslední dobou udivuje, jak tu a tam přede mnou vytasí někdo, koho znám, iPhone a hned se mi s ním chlubí, zatímco já se vždycky tam lehce pousměju a raději už ani nekomentuju, prostě vyhozený peníze :D.
guest Muž i.C.o.N ... 14.02.2009 23:28:05 ... (808/933)
Re (3): Nokia Tube v ČR
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 14.02.2009 12:07:58:

Presne tak, Apple ma spickovej marketing, takhle v podstate vydelava na vsech svych produktech. Navic ma radove lepsi kvalitu zpracovani produktu nez konkurence. U nas tolik rozsirenej neni, predevsim kuli cene, nicmene iPhone neni spatna hracka, osobne bych ho i bral s tema nedostatkama - pod podminkou ceny do trech tisic(imho vetsi ani hodnotu nema, jako pracovni nastroj prakticky nevyuzitelne) a ne deset :)
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 14.02.2009 12:07:58 ... (807/933)
Re (2): Nokia Tube v ČR
Odpověď na příspěvek od zajDee ( mailto:zajdee@seznam.cz ) z 14.02.2009 10:44:28:

Tak o iPhonu jako o chytrém telefonu vůbec snad ani nemůže být řeč :). Divím se, že něco takového vůbec Apple dovolil vypustit, a ještě víc se divím, že se tak prodává. Holt Apple zase ukázal, jak mocným dokáže být marketingovým králem. Teď zase trošku přimáčkl svoji reklamou konkurenci na západním pobřeží, ale brzy tomu bude zase jinak. Mně se nejvíc líbí z těch současných telefonů, které se pohybují na našem trhu, HTC Touch Pro, jen škoda že si ho teď nemůžu dovolit. Snad ho za měsíc nahradím tou E51, která na svou cenu, je až funkčně dokonalá. V lednu jsem ji mohl mít za 500 Kč, teď si budu muset připlatit a bude mě to stát těch 2 777 Kč, ale to už jsme rozebírali po IM :).
guest Muž zajDee (zajdee@seznam.cz) ... 14.02.2009 10:44:28 ... (806/933)
Re: Nokia Tube v ČR
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 13.02.2009 15:28:13:
No na rozdíl od AjFounu ta Nokia má fakt výbavu :) HSDPA, MMS, Java, určitě podporuje i synchronizaci přes bluetooth a kabel, nahrávání všech možných aplikací...
AjFoun mi přijde jako hodně drahá hračka, která nic neumí (něco se dohání draze placenýma aplikacema, něco - např. udělat z toho datovej modem - nedoženete nikdy)...
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 13.02.2009 15:28:13 ... (805/933)
Nokia Tube v ČR
Zdroj: http://mobil.idnes.cz/nokia-tube-se-u..._150616_mob_denik_jm

To zase bude téma pro bloggery *47*. Docela rád bych si ji osahal, třeba na nějaké výstavě, bohužel alespoň těch technologických je poslední dobou nějak málo pro nezájem. Škoda že se nepořádají nějaké výstavy v Praze s větší podporou médií, především bych uvítal nějaké na témata IT a mobilit.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 13.02.2009 15:26:07 ... (804/933)
13ti letí lupiči
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/prohodime-te-v...213_151104_krimi_cen

Už abychom měli nový trestní zákoník! Sice se asi nedočkáme trestů pro třináctileté, ale jak už proti tomu zakročit? Měly by jim být alespoň ukládány nějaké výchovné tresty kontrolované úřady (sociálkou - péče o dítě) nebo nějakým školským zařízením, kde jsou evidovaní. Potom nemají přepadávat, když dobře ví, že jim za to nehrozí žádné tresty :-(.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 94 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: