XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Velká islámská revoluce

 

Velká islámská revoluce

Velká islámská revoluce

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Diskuse o tomhle nebezpečí aneb co vlastně Usáma chce. Tato diskuse by neměla podporovat terorismus nebo mučení či jiné zločiny proti lidskosti.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 30 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | » | Poslední

 

guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 18.03.2007 23:06:59 ... (117/297)
Re (9): Nebezpečí Islámu
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 18.03.2007 20:56:32:
Nerikam, ze mam absolutni patent na pravdu a ze se nemohu mylit. Ale v tomhle jsem si naprosto jistej. Jezis, tak jako Buddha, se snazili lidstvo nasmerovat na cestu, kterou by se meli ridit, a hlavne se snazili vymytit nasili a ukazat ze stare veci jsou spatne, atp.
Desatero jsou ve vetsine - zakladni pravidla lidskeho chovani. To o tom Bohu musis brat ponekud s nadhledem a v ramci doboveho kontextu. Ktery z narodu mel polyteismus? De facto nikdo.
Nasilnou formu krestanstvi jsme zde probrali. Je to przneni krestanstvi, ti kdo provadeli nasili nejsou krestani, atd. jak jsem jiz zminoval.
Jak rikam neni to kritika nacionalismu ale marxismu. Co se tyka Darwina, myslel jsem cerpani z neho totalitnimi ideologiemi.
Cikany nelze vystehovat a ani s tim nesouhlasim, i kdyz mam na nektere jedince svuj nazor.
"Nasi" Arabove jsou fpoho, jde o to, kam se svet bude ubirat a kam se bude ubirat islam..
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.03.2007 21:06:11 ... (116/297)
Re (2): Hot tequila brown
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 16.03.2007 22:29:14:

Teroristi korán neporušujou.....sice korán sebevraždu neuznává, nicméně uznává a dokonce velebí smrt v boji...a to je dost relativní věc....není snad sebevraždou zemřít v nějaký vřavě?..oni svět berou jako boj jich proti tomu zbytku....a smrt s bombou je pro ně smrt v boji.......Korán neporušujou.....
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.03.2007 21:03:46 ... (115/297)
Re (4): Četli ste korán?
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 13.03.2007 21:13:46:

Jak jsi říkal o nacionalismu...vše se vyvíjí....a Korán jsem četl....a není tam žádnej výslovnej zákaz toho, že se někdo nemůže odbouchnout..naopak je tam silné velebení bojovníků zemřivších v džihádu......
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.03.2007 21:01:34 ... (114/297)
Re (5): Válka
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 13.03.2007 21:10:31:

S těma uprchlíkama souhlasim..ale stejně - pokud si sem přitaháme plno politickejch uprchlíků, tak i když v jejich zemi můžou bejt největší heretici, tak tady u nás to pořád může bejt konzervativní a problémová pakáž, takže tady taky opatrně.....ale jinak v principu souhlas....
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 18.03.2007 20:56:32 ... (113/297)
Re (8): Nebezpečí Islámu
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 13.03.2007 21:08:46:

A jak víš, že to tak Ježíš myslel?....Třeba jsi to nepochopil ty.....Křesťanství neberu jako utopii....beru ho jako soubor příběhů, ze kterých se člověk může a nemusí poučit a z nich některý jsou totální snůška hovadin a jiný maj v sobě zajímavý myšlenky.....nicméně v tomto pohledu jsem docela dost osamocený a už mi bylo více křes´tany vyčítáno, že tohle není ten správnej pohled.....Desatero nejsou základní pravidla lidského chování..jen pár z nich..nevim proč bych svého boha neměl zobrazovat, měl věřit jen v jednoho boha, atd:))....je to ideologicky zanícené a demagogické a se všemi těmi body se dá v různých případech polemizovat.....křesťanství ve své násilné formě je minulostí, protože na něj plno lidí totálně kašle....se podívej k sousedům Polákům, co si tam vymejšlej kolikrát za hovadiny....A srovnávat židy s náckama teda budu, protože plno aspektů mentality maj společný a za tím si stojím a potvrdili mi to i lidé, kteří o tom vědí podstatně víc či jsou sami židy....
Z darwinismu žádný totalitní ideologie nevycházej...nebo jako ano, pokoušeli se ho vykrást, ale cožpak křesťanství, islám, atd..to se ti zdá totalitní málo?....že někdo něco vykradl neznamená, že za to to něco může..na darwinismus to neházej...totalitní ideologie například vycházely i z Hegela a to byl pánbířkář až na půdu....a marxismus vs nacionalismus už jsme řešili a pokud vim, tak jsme se shodli na opaku tvé teze, že marxismus vychází z nacionalismu....s těma pseudohumanistama se shodnem.....a proč by se měli cikáni vystěhovat?...Protože to tady nemá co dělat, jsou s nima jen problémy, nepřizpůsobujou se vůbec, stoupá kriminalita, množej se jako králíci a ještě si stěžujou, že je utlačujem....
A ohledně Francie - že u nás máme málo muslimů neznamená, že jich tu časem nebudou mraky...přeci jen jsme pořád spíše tranzitní země, ale už se to pomalu mění....a pak to bude mazec....
guest Muž Thay (honeyonline@seznam.cz) ... 17.03.2007 10:26:02 ... (112/297)
Re (2): Hot tequila brown
Odpověď na příspěvek od jacarlos3x ( mailto:Karliiisek@seznam.cz ) z 16.03.2007 22:29:14:

no mozna jsem ho necetl podrobne, ale spis jsem v koranu videl ty podoby se soucasnou situaci. Ale je to uz par let dozadu takze vic ti bohuzel nepovim :-P
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 16.03.2007 22:29:14 ... (111/297)
Re: Hot tequila brown
Odpověď na příspěvek od Thay ( mailto:honeyonline@seznam.cz ) z 16.03.2007 17:49:29:
Woe :D Tebe mafik tak poslechne :P
Tak to necti :P
Tys necetl Mein Kampf? O nic neprichazis ;)
Docela zajimaci je, precist si Koran a pak se podivat na ty vypatlany teroristy, kteri o sobe rikaji, ze jsou muslimove, ale pritom porusuji Koran..
guest Muž Thay (honeyonline@seznam.cz) ... 16.03.2007 17:49:29 ... (110/297)
Hot tequila brown
prosim moderatory o smazani prispevku od uzivatele jacarlos3x z tohoto tematu, nebot 6 prispevku za sebou je velice nechutne. Zadam omluvu, protoze ja jsem ten kdo to musi cist :-(

jc3x: koran jsem cetl, ale mein kampf ne (:
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 13.03.2007 22:27:43 ... (109/297)
Re (5): Somálsko
Odpověď na příspěvek od Rodaxx ( mailto:Rodaxx@centrum.cz ) z 06.01.2007 18:16:40:
Proc myslis, ze Jezis a Mohammed to nemyslel s lidmi moc dobre, hm? :P
guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 13.03.2007 22:25:00 ... (108/297)
Re: Somálsko
Odpověď na příspěvek od rosok z 05.01.2007 16:33:46:
No Zavahri si muze kecat, co chce. Ale zase ukazal, jake ma minimalni informace o mezinarodnim pravu. Etiopie podporila zakonnou vladu proti povstalcum, coz jsou muslimsti bojovnici ;)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 z 30 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: