XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

 

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vše o této víře a co s ní souvisí
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 167 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | » | Poslední

 

guest Muž Organizm ... 01.12.2014 22:00:25 ... (1433/1663)
K zamyšlení 2
Ježíš Kristus nezaložil církev ve kterých po staletí působí zločinci alias démoničtí papežové. To je důležité mít na mysli,-a nenechat se zvyklat katolickou sektou která miluje násilí. Vytvořili si vlastní sektu které říkají církev,-je ale bláhové myslet si že každý kdo chodí do sekty, do kostela,-bude skutečný následník krista ba i s ním mít dokonco vztah.
rozsuzujte.

Konfrontujte falešné učení, usvědčujte falešné kazatele všeho druhu. *4*


slami990h: Přestan s tim virtuálním terorem laskavě, a nepřirovnávej milovanou marii k démonické královně nebes, podle tvých skutků si tě Bůh jistě před založením světa nevybral.
slami990h Muž slami990h ... 01.12.2014 21:01:23 ... (1432/1663)
Re (5): Ehm
Odpověď na příspěvek od Scipio z 30.11.2014 14:15:51:
V minulosti, na kterou jsem tady odkazoval, tehdy jsem se vydal na preatoriánské stránky a vybral jsem část, kteráje tím "jádrem pudla"-
Papež ano/ne. Uvedl jsem texty z Písma, kde Ježíš mluví k Petrovi v souvislosti s Petrovým prvenstvím, ukázal jsm na Kristova slova určená Petrovi, ale i každému, kdo chce Krista následovat, aby je každý (vč. tebe) respektoval.
Ty jsi Petr(kefas), a na té skále zbuduji svoji církev a brány pekla ji nepřemohou.
(Jinými slovy), ustanovuji svoji církev, kde budou jako Petr i další Petrovy nástupci a to je církev ustanovená mnou (Ježíšem) jednou provždy, tohle je církev pro všechny křesťany.
Tohle je pravda o církvi, žádný můj výmysl, ale pravda, ta pravda, kterou jste odvrhli, místo ní jste si vytvořili tu vaši, co se vám líbí.
Stačí ti tento důkaz?

Vaše "církev" není s papežem, jak by mohla být pravá, takovou Ježíš nezaložil, co na tom prosímtě nechápeš?

A druhá věc, jestliže ty, nebo kdokoliv z vás, tvrdí, že tato církev byla přemožena, děláte lháře ze samotného Krista.
Ježíš říká, církev nebude přemožena/vy říkáte, církev byla přemožena, tak řekni sám, kdo lže vy nebo Ježíš?

Kdo jste?
Ježíš říká, kdo nejde s námi, jde proti nám. A co, kdo jde proti nám, nejde s námi? Stejné.
Stavíte se proti katolické církvi, jdete proti nám, to snad pochopí i dítě nemůžete jít tedy s Kristem. S kým tedy?

Závěr:
Opovrhujete katolíky, kteří se dopustili chyb, zlo, které se v církvi stalo, to se vám fakt povedlo.
Teď se podívejte na sebe, jen z toho, co jsem tady napsal, odmítáte poslechnout Krista, děláte z něj lháře, bojujete proti jeho církvi, proti jeho matce, proti všem jeho svatým. Přesně tohle dělá ďábel, démoni, satanisté. jak můžete někým z nich opovrhovat, vždyť děláte věci ještě horší, než oni.
Nechci vás tady nějak pránýřovat, nikdo nejsme vševědoucí, úmysly máte jistě dobré, to bohužel nestačí

Nejsem tu proto, abych pronásledoval preatoriány, ale když budu obviňován ze lži, budu se muset bránit, záleží na vás.
guest Muž Organizm ... 01.12.2014 01:40:10 ... (1431/1663)
K zamyšlení
Mnozí lidé tvrdí, že se nezabývají
žádnými náboženskými věcmi, ale
zároveň používají homeopatika, chodí
na akupunkturu a magnetoterapii,
navštěvují věštce a kartářky.
Takovým říkám, že všechny tyto nauky
jsou učením padlých andělů a zájem o
tyto věci je projevem náboženského
fanatizmu! To takové lidi hrozně
rozčílí a popudí. Pokud si ale vezmeme
fakt, že fanatizmus je vyznávání
něčeho, o čem nevíme co to je a jako
to funguje, naplňuje návštěva
věštírny nebo používání homea apod.
přesně tuto skutkovou podstatu. Lidé
vůbec netuší, odkud pochází
informace, nebo léčivo pro které si
přichází a které chtějí brát vážně. Je
jim to i jedno, protože doufají, že jim
to nějak pomůže a "účel světí
prostředky", vůbec přitom netuší, že
se tím stávají obětí KLETBY.
guest Muž Scipio ... 30.11.2014 16:10:40 ... (1430/1663)
katolicke bratrickovani s muslimy
m.denik.cz/denik/c/papez-oslavil-s-patri archou-bartolomejem-svatek-svateho-ondre je-20141130.html
guest Muž Scipio ... 30.11.2014 14:18:27 ... (1429/1663)
Re: křesťanství/islám
Odpověď na příspěvek od slami990h z 30.11.2014 11:30:28:
Svobodu jsem ti dával aby ses svobodně projevil, a co si udělal?svobodně ses vzepřel Bohu bible. *1*
guest Muž Scipio ... 30.11.2014 14:15:51 ... (1428/1663)
Re (4): Ehm
Odpověď na příspěvek od slami990h z 30.11.2014 11:13:51:
Proč lžeš?my si nevybíráme pravdu která se nám hodí to by jsme museli být katolíci kteří žijou v zajetí vlastní pravdy. *3*pravda je jen jedna a nikdo ti svobodu nebere, jen nebudu tolerovat zlo, ktere tolik miluješ, ale jak je libo rochni se v tom a jdi o dům dál, nikdo tě nenutí abys byl kristovec. *40*


Ebisek: inkvizice středověku byla práce církevních sekt zákoníků kterým šlo jen o majetek, byli vlastně ateisti páč vztah s kristem neměli, jen víru předstírali, řkc taky bud víru předstírá anebo žije v klamu, tak proč mi to píšeš?náboženské války a lidi v nich nepatřily Bohu, ale Duchu bezbožnosti. *642*
slami990h Muž slami990h ... 30.11.2014 11:38:03 ... (1427/1663)
Re (2): Ehm
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.11.2014 05:28:06:
Mluvíš o dřívější době, středověku, ano. A co od středoveku po současnost? Dnešní křesťanství není oslabenější ale proměněné a promeňuje se dál, uzdravuje se, ale ještě není zdravé, bojuje o svou pravou tvář.

Islám je naproti tomu dnes téměř stejný jako ve středověku. Chybí tam ta "věc", která uzdravuje, víš jaká?
slami990h Muž slami990h ... 30.11.2014 11:30:28 ... (1426/1663)
křesťanství/islám
V jednom filmu jsem slyšel slova, která, pole mě velmi přesně dokázala vyjádřit podstatu rozdílu mezi křesťanstvím a islámem.
Bylo to ve filmu Království nebeské, sestra nemocného krále: Islám říká podřiď se, křesťanství rozhodni se sám.

Můj názor:
Z učení islámu přichází - ty si nesmíš myslet a dělat co chceš, beru ti svobodu, podřiď se.
Z křesťanství - Bůh stvořil člověka svobodného, tedy také sám respektuje jeho svobodu, hledej, přemýšlej, rozhodni se.

"Soutěžní" otazka zní:
Za kterým z těchto náboženstvím, z toho, co jsem zde uvedl, je pravý Bůh? A proč?
druhá: Za kterým je ďábel? Proč?
třetí: Jak by mělo vypadat pravé křesťanství?
slami990h Muž slami990h ... 30.11.2014 11:13:51 ... (1425/1663)
Re (3): Ehm
Odpověď na příspěvek od Scipio z 30.11.2014 03:42:09:
Pán kterému sloužíš ti nedovolil pochopit, že Bůh dává každému plnou svobodu vč. toho jaké si zvolí vyznání, protože nechce stádo, ale člověka, který se .........dobrovolně rozhodne........, vy jeho vůli nerespektujete.

Byl jsem svědkem (a mohu ta každého odkázat, ať se sám přesvěčí), jak jste sami pravdu sami odvrhli, vy ji nemilujete, pro vás je pravda jen to, co si sami za pravdu zvolíte.
Ebisek Muž Ebisek ... 30.11.2014 05:28:06 ... (1424/1663)
Re: Ehm
Odpověď na příspěvek od Scipio z 29.11.2014 12:39:31:

S muslimama to je těžké. Zabíjet tě evropský muslim asi nebude (neboť tady nemá takové sebevědomí), ale bezpochyb jsou experti na dělaní bordelu všude po světě. To že je dneska křesťanství v našich očích mírumilovné je jednak spjato s tím, že tak nějak celkově všichni "zateistili". Ani skalní křesťané každodenně nechodí do kostela, maximálně v neděli. A průměrní křesťané už ani moc nechodí o nedělích. Znám spoustu lidí kteří věří, ale mají svého boha vocamcať, pocamcať. Ano, chléb je boží dar, nehází se s ním. Ano tohle je hřích....
Pokud se ale vrátíš do doby, kdy křesťanství bylo stejně elitní jako islám, nebylo zase až tolik jiné.


A ačkoli dneska již jménem církve nevraždíme, stačí se podívat na nedávné události, když byl ve hře majetek (restituce). Najednou tolik chamtivosti... A co se týká jiných frakcí, kteří se od církve snaží distancovat. Nechť si každý sáhne do svého svědomí. *40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 167 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: