XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

 

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Křesťanství (víra kristovců, křesťanů)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
vše o této víře a co s ní souvisí
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 167 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

King-Rana Muž King-Rana ... 15.09.2021 11:07:16 ... (1663/1663)
Kdo je Papež?
Papež je pomatenym odpůrcem Krista kvůli Satanskemu talmudu proto, Kristus, jesu, = vidlák ) je dle toho nenáviděného
Satanského učení ) prý syn té vlastizradske devky Marie z Nazaretu, Tera se prý Josefovi spustila s římským vojákem řeckého původu jmenem pantera, trpělivost JHVE právě přetekla..
King-Rana Muž King-Rana ... 15.09.2021 10:52:57 ... (1662/1663)
Re: hm
Odpověď na příspěvek od magda13 ( magda.pavelkova@email.cz ) z 18.07.2021 12:16:03:
Všechny ty kecy kolem humanistické sekty Black Lives Matter ,kde se bere velký důraz na tělesnost, hrdost na hmotu, tvrzení že záleží na urcite barvě pleti je jen plýtvání časem, protože když to vezmeme z pohledu Hipíka Ježíše, tak nezáleží na žádné lidské rase, ale na duchu , ne na tělu ale na vědomí. Jelikož opičí embryo se rozdělilo na 3 typy opic, Gorila, Afrika, Šimpanz Evropa, Orangutan Asie, tak vznikly lidské rasy, lidi jsou lido zvířata kříženci , tento zločin proti lidskosti údělal Satan už v pravěku kdy donutil první lidi spojit se s embryem opice. Pak mohu říci že když BLM propaguje že Ježíš byl černoch, tím vlastně o něm tvrdí že byl kříženy s opičím embryem což pravda není, nezrodil se z člověka.
magda13 Žena magda13 (magda.pavelkova@email.cz) ... 18.07.2021 12:16:03 ... (1661/1663)
hm
ale já přece boha miluju a je mi jedno že mi někdo kvuli tomu nadává
King-Rana Muž King-Rana ... 16.07.2021 12:21:30 ... (1660/1663)
Re: Rozumné křesťanství
Odpověď na příspěvek od HLUBINAMYSLENI z 22.11.2020 13:28:04:

Další důkaz že katolíci lžou je že věří že panna Marie byla bezhrisna ne nikdy nebyla svatá, zdědila stejný hřích jako všichni lidi, kdyby porodila Ježíše skrze Josefa tak by se Kristus narodil s Geny hrichu což je blbost, Marii duch svatý oplodnil ona Ježíše jen nechala narodit. Ale Ježíš neměl žádné známky hrichu.
King-Rana Muž King-Rana ... 16.07.2021 12:18:11 ... (1659/1663)
Re: Rozumné křesťanství
Odpověď na příspěvek od HLUBINAMYSLENI z 22.11.2020 13:28:04:

To je nesmysl církev nejsou lidi a organizace nejhorší ze všech sekt vedené satanem je katolická, akorát se jim povedlo dokonale maskovat svoje zlo. Všichni nechápou že to není o nás ale Kristu ,většina sekt a organizací se snazi svůj život vylepšit s nálepkou křesťan ale to je tělesnou a láska ke světu což je proti Bohu. Musíte zemrit svému tělu zapřít samy sebe a tak přijměte do svych srdci krista toho pravého skrze víru.
HLUBINAMYSLENI Muž HLUBINAMYSLENI ... 22.11.2020 13:28:04 ... (1658/1663)
Rozumné křesťanství
Jediné rozumné křesťanství bylo gnostické. Současné křestanství je prakticky jediné rozumné u unitářů.
slami990h Muž slami990h ... 01.11.2020 18:52:28 ... (1657/1663)
Re (2): Katolíci jsou prodloužená ruka Satana
Odpověď na příspěvek od Jard01 ( jaromirzdvihal@email.cz ) z 28.09.2020 13:25:01:
Proč křesťané nejednají, jako křesťané? Část jsem vysvětlil minule, není to celé.
Nikdo, ani křesťan, není dokonalý, to lze brát jako omluvu ve věcech, které nepřekračují určitou hranici. Není možné přijmout argument vraha typu, oběť jsem zabil protože jsem se naštval. Vztek má občas každý, dejme tomu, slabost, ale vražda je za čárou.
Stejně tak v případě katolické církve, sexuální zneužívání nezletilých nelze brát jako pouhé uklouznutí, je to vážný problém.

Církev tvrdí, že do zlého světa nespravedlnosti, násilí, korupce, atd. přináší řešení, že každý, kdo má touhu vzepřít se, může, ale...
A tady přichází test, se kterým přišel život sám, pokušení..., kněz, absolvent semináře, vysoce kvalifikovaný křesťan a podléhá...
Tady je na místě otázka, jaké je to učení, když selhává? Kde je slíbené vítězství nad temnotou?
Jestli selhal kvalifikovaný kněz, jak, se stejným učením může uspět řadový křesťan? A to je křesťanství, které vidí svět.

Mnohé zklamu, ateista se zaraduje a řekne, že učení nefunguje, protože Bůh není, muslim zase uvidí důvod je v tom, že pravým náboženstvím je islám a tak si to každý vysvětlí sám, podle svého...
Mohu každého s jistotou ubezpečit, že Bůh existuje, křesťanství není prohnilé, odumřelé - určené k amputaci. Je jen nemocné, nemoc je vážná, ale ne smrtelná, jednou se křesťanství uzdraví a pak se ujme své role, jak má. Dnes to ale nebude.
Pro běžného člověka to znamená varování, křesťanství, jaké tu je nemá tu sílu svět přesvědčit, ale vše co říká je pravda.
Napsal jsem to proto, že lidé mají právo vědět, v jaké situaci jsou. Oslabená církev nemusí být schopna pomoct.
guest Muž Dead_Weight ... 31.10.2020 16:48:12 ... (1656/1663)
Neuvěřitelné odhalení
Teritoriální démon má různá jména, kterými se rád schovává. Nechce, aby každý znal jeho identitu a působení. Mocnosti mu také napomáhají v tom, aby člověk cítil “příjemné mravenčení a vzrušení” při návštěvách těchto míst. Satan využívá toho, že zde Mocnosti u člověka působí stav ovlivnění duše skrze prožitek těla.

Příkladem vytvoření malého teritoria pro démona je zbudování miniaturního oltáře v podobě Pyramidy. Pokud se vhodně dozdobí symboly příslušného démona, případně doprovodným magickým rituálem, stane se tato pyramida jeho teritoriem a můžeme zde pozorovat jevy, které neinformovaní lidé považují za záhadné a metafyzické. Tedy jevy, spojené s ustoupením vlivu jiných Mocností.

Příklad dalšího Teritorialniho Démona může být také Fatimske zjevení Panny Marie kterou Vatikán mylně bere jako Skutečnou Marii matku Ježíšovou. Avšak Demoni dokážou manipulovat s hmotou která je nám dobře známá, neb v ní žijeme jako bytosti z masa a krve tudíž dokážou svou myslí vytvořit teritoriailni bariéru, iluzorni svět ve kterem si vytvářejí dle své fantazie svět jaký chtějí. Tyhle iluzorni světy jsou jako lživé mediální bláboly o novych nakažených covidem 19.
slami990h Muž slami990h ... 10.10.2020 10:39:15 ... (1655/1663)
Re: Katolíci jsou prodloužená ruka Satana
Odpověď na příspěvek od Hardcore_Henry ( jindradvorak1991@gmail.com ) z 28.09.2020 11:32:20:

Ahoj Jindro.
Modlářství? Jde o to, že sem katolíci prakticky nechodí a to bratru dobrých 6 let, ani já sám nejsem čistokrevný, proto si nejsem jistý čí to zmíněné modlářství doopravdy je, kdyby jsi mě nasměroval...
Moje zkušenost? Myslím, že modlářství není dnes tak rozšířený problém katolického křesťanství, jako dřív.

Můj předchozí příspěvek je odpovědí i pro tebe, lidi, co vyhrožují peklem jsou někde na začátku, o kus dál, na stejné cestě skončí fanatismus, výhrůžky. Jiní, co dokázali dojít ještě dál, ti řeknou, že tě Bůh miluje, atd....
Takže, ptej se těch, co o křesťanství opravdu něco vědí a ne těch pitomů, co si to jednou za měsíc odsedí v neděli v kostele a pak se hrdě bijí v hruď... a šíři takové blbosti.

Za tou církví, co má na svědomí to, či tamto, je zase člověk na cestě, který "někam" došel a... ještě má kus cesty před sebou, než se stane dokonalým. Až se tak stane, nejspíš už nebude na tomto světě, aby mohl být dokonalým knězem, nebo papežem, jak bychom potřebovali, takže se musíme spokojit s tím, co je na skladě.

To tě ale vůbec nemusí nějak trápit, či svazovat, jednak vzorem křesťana není nějaký biskup, nebo papež, ale JK, a pokud tě to pořád trápí, jak špatně na tom církev je, tak běž tygře, staň se křesťanem a nandej to těm pokrytcům tím, že budeš lepší, než oni.

Budeš-li mě dost dlouho přemlouvat, možná bych tě mohl nasměrovat, nic neslibuji.
slami990h Muž slami990h ... 04.10.2020 14:07:10 ... (1654/1663)
Re: Lži RKC dozrávají a blíží se konec
Odpověď na příspěvek od Rageknight2020 z 26.09.2020 12:38:09:

Rozpor mezi přáním a skutkem, který zmiňuješ, má svoje vysvětlení.
Lidé si často myslí, že, v okamžiku, kdy se člověk stane křesťanem, dojde ke změně, asi jako když v noci zmáčkneš vypínač a hned se v pokoji rozsvítí světlo, člověk zlý je v jednom okamžiku, najednou dobrý.

Takhle to bohužel nefunguje.
Okamžik křtu, je jen začátkem cesty, vedoucí k proměně, završení této proměny stojí až na jejím konci, tam se člověk stává svatý, tedy dokonalý. Tam už můžeš od křesťana očekávat svoji shodu mezi přáním a skutkem.

Jediné, co lze na křesťanovi vidět, je, že je někde na této cestě. Někdo stojí na začátku, někdo pokročil, ale do cíle, ještě v průběhu svého života dokáže dojít asi tak 1 z 10 milionů.

Když se na celou věc podíváš z této perspektivy, mělo by ti být jasné, že na křesťany kladeš nároky, které jsou, technicky vzato absurdní.
Připadá ti normální, přijít za žákem 5 třídy základní školy, chtít, aby zvládl maturitní zkoušky a když ji neudělá, tak je to vyvrhel? Přesto, s vážnou tváří a jakoby se nic nedělo, chceš od křesťana v principu totéž.

Doporučuji přečíst si něco o svatých a uvidíš křesťany, mnozí raději zemřeli, než by se dopustili hříchu.


Připadá mi nemorální, když si líný člověk nedokáže prostřednictvím několika kliknutí, vyhledat pár informací na síti a místo toho, jen tak vláčí křesťany špínou, jako pokrytce.
Tito lidé se dnes možná nechovají předpisově, ale jednou budou, doufám, že potom budou hodni, toho pohlédnout zpříma a bez hanby, do očí lidem jako jsi ty, lidem, kteří na ně už dávno čekají na vrcholu...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 167 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 
Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: