XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Hubnutí a cvičení

Hubnutí a cvičení

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Podělte se s ostatnímy o poznatky kolem hubnutí a cvičení
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Greneia (greneia@centrum.cz) ... 16.09.2006 02:39:18 ... (Strom/Strom)
zhodit kilča snadno
jo, jde to .. mám dvě dítka .. a jsem fakt tip člověka, co nemá sílu na to, aby držel nějaké programy, cvičení, diety .. ne, na to fakt nemám pevnou vůli *71* pak jsem narazila na přírodní produkt .. dala jsem za něj pár kaček *2* a během prvního týdne jsem měla výsledky .. takže jsem teď fakt hrozně šťastná .. už to beru víc jak měsíc .. a vím, že mi to neublíží, protože to není chemie, takže mohu užívat neomezeně dlouho .. *18*

Teda ale přiznávám, že jsem měla více než skeptický pohled, protože jsem toho už vyzkoušela fakt dost a pěkně drahý na prd produkty .. a zde jsem byla ráda, že jsem do toho šla, že jsem se i tentokrát nechala vrtnout *3* .. mno co .. za tu cenu *47*
guest Muž Donn (Donnik@centrum.cz) ... 17.09.2006 00:19:44 ... (Strom/Strom)
Re: zhodit kilča snadno
Odpověď na příspěvek od Greneia ( mailto:greneia@centrum.cz ) z 16.09.2006 02:39:18:

Ahoj *6*

Možná by jsi mohla lidem co si čtou tohle fórum a chtějí,nebo se snaží zhubnout a nemají pevnou vůli ( což je hodně důležité) poradit,nebo ještě lépe napsat,co je ten produkt zač a jeho značku *4*

S pozdravem Donn *44*
guest Muž Greneia (greneia@centrum.cz) ... 27.09.2006 19:29:29 ... (Strom/Strom)
Re (2): zhodit kilča snadno
Odpověď na příspěvek od Donn ( mailto:Donnik@centrum.cz ) z 17.09.2006 00:19:44:

jestli pomůže tohle > http://zdravyzivot.greneia.com/hubnuti.html ale teda beru to jako reklamu *71* .. takže budu počítat s tím, že se to mázne :) ale třeba někdo stihne se na to juknout .. a fakt doporučuji *18*

Gren *2*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: