XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Akty

Akty

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Místnost o focení a nahotě *3651* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž StepanL (stepan.lehocky@post.cz) ... 17.01.2008 12:54:04 ... (Strom/Strom)
Staflík
V pohodě. Ale pokud si projdeš ty text, z mé strany tam neuvidíš žádné vyhrožování, žádné urážky a všechno to, co u Angeliky najdeš. Jen se bráním, nenechám si to prostě líbit. A to znám Angeliku roky.
guest Muž L--Staflik (lstaflik@tiscali.cz) ... 17.01.2008 12:56:51 ... (Strom/Strom)
Re: Staflík
Odpověď na příspěvek od StepanL ( mailto:stepan.lehocky@post.cz ) z 17.01.2008 12:54:04:

to už je pak problém každého .......... ne nadarmo se říká že moudřejší ustoupí ......... nemuselo by se tu pak nic řešit a vše by se vytratilo, takto se jen hádáte jak děcka na pískovišti o bábovičky
guest Muž AngelikaDePlesiblier ... 17.01.2008 12:59:12 ... (Strom/Strom)
Re: Staflík
Odpověď na příspěvek od StepanL ( mailto:stepan.lehocky@post.cz ) z 17.01.2008 12:54:04:
Stepánku en neznáš mě pleteš se, štaflík mě zná mnohem více a to sice osobně,tys mě v životě neviděl a dle mého názoru jsi psychicky labilní jedinec, který dělá z komára velblouda.Štve tě že ses chtěl pobavit na náš účet a obrátilo s eot proti tobě a my se pobavili na ten tvůj.Já tě slušně upozornila že svými najpnými příspěvky narušuješ dle mého názoru chod místnosti a že za to se může i vyhazovat a dál se v klidu bavila s labutí o událostech a tvých přehnaných reakcích.Zajdi i k psychologovi, bude ti líp.Pac a pusu verča *3*
guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 17.01.2008 19:16:55 ... (Strom/Strom)
Re (2): Staflík
Odpověď na příspěvek od AngelikaDePlesiblier z 17.01.2008 12:59:12:

Milá Angeliko, začínám mít pocit, že nejsi vhodný kandidát na SS a to sem to forum nedočetl až dokonce. SS by měl mít trochu nadhled a ty se tu zatím projevuješ jak malé dítě.

*1367*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: