XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Znásilnění

Znásilnění

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
jak byste se k tomu stavěli??
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.06.2008 07:44:21 ... (Strom/Strom)
Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
http://www.novinky.cz/clanek/142168-c...brani-v-potratu.html
Čtětě pozorně, vážení křesťané i nekřesťané. Tohle je přesně důvod, proč flanďáky nemám rád a jako jedinou možnou víru vyznávám víru osobní, která je na úrovni pocitů, nikoliv na úrovni ideologie (jako je tomu u křesťanství)....Takhle přesně to probíhá......Když maj pánbíčkáři moc, tak ji zneužívaj jak jen můžou....jsou jako mor, kterej se nezastaví dokud naprosto všechno nepohltí a nerozloží.......my, ČR, máme to ohromné štěstí, že patříme mezi nejateističtější země světa a tady se pánbíčkářům každej leda tak tlemí do xichtu a přesně proto tady nemaj moc a můžou si leda tak omílat někde v kostelíku svoje modlitbičky a vědomí, že nic nemohou ovlivnit......Zlatej českej ateismus!...Važme si toho, lidé, neboť v něm máme dar nevýslovné hodnoty!
Rozhov Muž Rozhov ... 11.06.2008 08:56:28 ... (Strom/Strom)
Re: Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.06.2008 07:44:21:
To co se děje v Polsku je odsouzeníhodné a ostudné.Svým způsobem je to omezování lidských práv a svobod.Ty flanďáci tam jsou duševně někde ve středověku.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.06.2008 09:01:05 ... (Strom/Strom)
Re (2): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Rozhov z 11.06.2008 08:56:28:

To jsou ale flanďáci naprosto všude...oni se nemohou změnit, protože se říděj brožurkou s pohádkama, který považujou za nejsvětější pravdu, kterou nelze měnit.......v tom je právě ten průšvih...flanďáci u moci vždy budou znamenat problém a to přesně tohoto rázu....se podívej na naši KDU-ČSL...ti taky občas lehce vystrčej růžku, ale každej se jim vysměje a tak zase zalezou....
Rozhov Muž Rozhov ... 11.06.2008 09:13:12 ... (Strom/Strom)
Re (3): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.06.2008 09:01:05:
Tak na tuhle věc máme myslím oba úplně stejný názory.Naprosto s Tebou souhlasím.Nemusím komunisty,ale na tohle byli výborní.I když,na druhou stranu,taky dělali pěkný zvěrstva.Ale to je na jiný fórum.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.06.2008 09:16:07 ... (Strom/Strom)
Re (4): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Rozhov z 11.06.2008 09:13:12:

Jj, plně souhlas. Jako komanči jsou taky verbež, ale útlak tohodle mi zrovna od nich nevadí...na druhou stranu nemyslím, že v tom naši komáři udělali nějakou velkou práci, protože na Slovensku a v Polsku taky byli a s pánbíčkářstvím to tam nehlo....to je spíš naší národní mentalitou a tím, že náš už tady církev s*re takovejch stovek let, že na ně prostě každej rozumnej člověk kašle....
Rozhov Muž Rozhov ... 11.06.2008 09:26:19 ... (Strom/Strom)
Re (5): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.06.2008 09:16:07:
To je vlastně pravda.U nás jsou rozumnější lidi.I když,já mám manželku z Moravy,která je teda taky silně nevěřící,jako já,ale když vyprávěla,jaký tam jsou některý lidi doslova fanatici,tak člověk jenom žasne.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.06.2008 11:52:37 ... (Strom/Strom)
Re (6): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Rozhov z 11.06.2008 09:26:19:

Jo, to je pravda. Jako já mám Moravu rád a mám tam plno přátel, ale fakt nemusim to, že patřej nejenom k levicovější části naší země, ale též díky nim jsou pořád v parlamentu černoprdelníci....tohle všechno tam cpou Moraváci....
Rozhov Muž Rozhov ... 11.06.2008 12:18:26 ... (Strom/Strom)
Re (7): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.06.2008 11:52:37:
Je to všechno jedna pakáž.Třeba takovej poslanec Karas.Nevím teda,jestli je z Moravy,ale je to taky přesnej fanatik proti potratům.Ten by se jim hodil v Polsku.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.06.2008 16:54:24 ... (Strom/Strom)
Re (8): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Rozhov z 11.06.2008 12:18:26:

Vo Karasoj vim...magor..totální....jsem ho slyšel dříve a z jedný strany jsem měl sto chutí ho něčím přetáhnout a z druhý jsem se musel tlemit, co je to za blázna....
Rozhov Muž Rozhov ... 11.06.2008 17:19:34 ... (Strom/Strom)
Re (9): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.06.2008 16:54:24:
No to je totální magor.Taky je z KDU.To je vůbec banda pánbíčkářů.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.06.2008 17:35:28 ... (Strom/Strom)
Re (10): Takhle to vypadá, když jsou u moci věřící...
Odpověď na příspěvek od Rozhov z 11.06.2008 17:19:34:

Jj, to je přesně ono. Ale naštěstí jich je menšina, takže jsou akorát k smíchu...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: