XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Vaše láska z XChatu

 

Vaše láska z XChatu

Vaše láska z XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jaká je vaše láska z XChatu, svěřte se.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž New-name (Homolek@centrum.cz) ... 30.05.2006 21:33:02 ... (Strom/Strom)
Až po uši
Tak jak napovídá můj awatárek, taky v tom lítám *85* začalo to před rokem a něco, nevinný psaní na Xchatu, tak sem jí poznal, za začátku sem se jen smál, že je to zewl a pošťuchoval sem jí, pak sme si začali psát o sobě čím dál víc *18* No a aby tomu nebylo, tak se blížil sraz *72* ještě ten den odpoledne, sem nebyl rozhodnut, jestli tam mám jet. Nakonec sem tam jel, poznal sem jí osobně a byla mnohem hezčí, než na fotkách, bylo to takový střeštidlo a já v tý době potřeboval hodně poveselit *18* Přisedl sem si k ní a povídal i v realku, je to o něčem jiným než na četu, to ej jasný a moc sem si s ní rozuměl :))
Sraz pomalu končil a já jí šel vyprovodit domů a tak sem do toho spadl až po uši *85*
Dál to nebudu moc rozebírat *66* teď v pátek máme menší výročí a já jsem s ní pořád šťastnej *15*
*25* Alenka *25*


Ňů nejm *845*
guest Muž Alkacka (Alkacka@centrum.cz) ... 30.05.2006 21:43:06 ... (Strom/Strom)
Re: Až po uši
Odpověď na příspěvek od New-name ( mailto:Homolek@centrum.cz ) z 30.05.2006 21:33:02:

MILUJU TĚ *100*


Všechno co říká je pravda *18**1*


*1776* Á.j.e.n.k.a. *290*

*1212**1541*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: