XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Závislost na chatu

 

Závislost na chatu

Závislost na chatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co říkáte na zavislost na chatu?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž fragnatic (kubelka@pavelkubelka.com) ... 17.06.2007 11:20:37 ... (Strom/Strom)
XChat Addiction
Já se musím přiznat.. já sem... ale tím neříkám, že sem hodně... sem jenom trochu a proto se přizvánám dobrovolně *1*
guest Muž dekamenak (BillyX@email.cz) ... 17.06.2007 13:53:42 ... (Strom/Strom)
Re: XChat Addiction
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:kubelka@pavelkubelka.com ) z 17.06.2007 11:20:37:
ani nevim proč, ale u mě už to nějak upadá... neni to tu jako dřív, třeba do naší místnosti už nechodí lidi, co chodili dřív, teď tam chodí nějaký ****** a plácaj mezi sebou *171**71**105**1*

*3393*Ondy*961*
love my guitar
guest Muž Screeamgirl (Screamgirl@seznam.cz) ... 18.06.2007 10:51:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): XChat Addiction
Odpověď na příspěvek od dekamenak ( mailto:BillyX@email.cz ) z 17.06.2007 13:53:42:

*3214* Řeknu to takhle: Byly časy kdy na jednu místnost chodila tzv. "stará garda" ... na to, že je mi pohoupohých nedožitých 18 let *40* jsem patřila mezi ně, byla jsem za to vděčná, uplynula doba X a většina se rozprchla, nikomu nezůstal čas na zbyt nebo našli jiné priority. Přišla doba Y, kdy začli na Stálou místnost chodit mladší chataři a nováčci, kdo se s tím nesmířil nebo se nezačlenil měl smůlu, prostě z kolektivu vypadl. Začli se nacházet lidi co si neustále stěžovali na to, že staré časy jsou už fuč..ale koho to zajímá? Když si stěžovali na nováčky, byla to chyba, ty lidi nemůžou za to, že x chat objevili až později, nemůžou za to že jsou nováčky, jelikož každý z nás si nějaké to své postavení vybudovat musel a řekla bych, že si jej postupem času stále buduje. *3214**261* I tu záwislost*3214**40* ... takže stěžovat si na to že oldies časy už jsou fuč....*105* co už mno, srázky s těma lidma jsou, když chci mám na ně číslo, nikdy nezapomenu, ale přišly nové časy tak se s tim smiřmě *3* ... a nemelme howna o tom že někdo mele howna *47**261* tohle mě nejvíc dokáže naštvat....stejně jako když přijdou prudící nicky co zažili dobu X i Y a začnou psát slovo NUDA NUDA NUDA...*4087*bych dala do pravidel, že slovo nuda = kick, jelikož kdo se nudí, ať jde ven či na jinou místnost *4069*.....já tu sedím x hodit denně *3* normálních je 13 - 14 hodin *261* ...fím, je to záwislost, ale nikdy se nestalo že bych napsala nuda *3* to jenom system furt hlasí: System->Screeamgirl: Špatný příkaz *3214* .... nečtěte to, jsou to howna o ničem *1642**3214*

*1338* salve prdelky moyéééééééé *1338**985**413**64**64*
guest Muž terry.uiu ... 02.10.2007 09:23:28 ... (Strom/Strom)
Re (3): XChat Addiction
Odpověď na příspěvek od Screeamgirl ( mailto:Screamgirl@seznam.cz ) z 18.06.2007 10:51:59:
Zcela s tebou souhlasím a myslím, že nejsem sama, u nás v Olomouci je to to samé. Já se počítám mezi nováčky (chodím na xchat denně už skoro 8 měsíců), naštěstí máme v osazenstvu i pár lidí ze staré gardy, kteří nad nováčky nezavírají oči a snaží se je přibrat do bandy. Ale najdou se i tací, kteří už na chat zanevřeli, protože tam podle nich chodí samí noví lidi, s kterými si nemají co říct (nebo se je ani nesnaží poznat) a neustále si stěžují na nudu a malou návštěvnost, že za starých časů tam chodilo 50 lidí denně a všichni se znali a nebyly žádný spory, bla bla bla. Někdo asi nechápe, že vše se mění a někam postupuje, jak v životě, tak na xchatu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: