XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Názory na uživatele

 

Názory na uživatele

Názory na uživatele

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Odpočinek ukončen, zas všichni můžou psát a moderátoři mazat :o)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: LiThius.di.aLumiNi

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Nick.iE Žena Nick.iE (linda.kajzarova@gmail.com) ... 11.03.2010 10:27:29 ... (Strom/Strom)
Přesun
z administrátorů, názor na dronty

master.jeff (master.jeff@seznam.cz) ... 11.03.2010 10:09:31 ... (4881/4881)
Omfg
zavřete jí už někdo hubu *369*

kdyby to byly aspoň věcné příspěvky, jenže ona pořád, zase a znovu JENOM brečí, řve, kňourá a pláče, že se jí něco nelíbí *21*
tento " člověk " by měl dostat zákaz psaní na fóra...



*90* *82* Jeff Hopsahejsa *82* *90*
ať žije basketball *294* *100*

< /spineless>
The owls are not what they seem!
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 11.03.2010 10:36:37 ... (Strom/Strom)
Re: Přesun
Odpověď na příspěvek od Nick.iE ( mailto:linda.kajzarova@gmail.com ) z 11.03.2010 10:27:29:
Souhlas *6*.....


*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 11.03.2010 11:02:42 ... (Strom/Strom)
Re (2): Přesun
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 11.03.2010 10:36:37:

*3**3**3* ... Koukám , také přitakávač a leštič co ? ..... *1*
Jen počkéj až ty budeš mít problém a druzí tě budou kamenovat , samozřejmě že ti , co stím nemaj nic společný . Potom se ti příjdu vysmát . Nebo tu píšeš jen pro to , aby řeč nestála?
guest Muž kralicekxx (kralicekxx@centrum.cz) ... 11.03.2010 11:35:39 ... (Strom/Strom)
Re (3): Přesun
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 11.03.2010 11:02:42:
Píšu to tu proto, že dění na forech docela dost sleduju a to co tady předvádí ten nick je upo na palicu, denně tu musím číst dlouhou řadu infantilních příspěvků, každý třetí den napíše *a tím končím už nebudu psát,pá*.. nebo něco podobného.. hehe a další den ráno zas X uplně marných příspěvků. Nemám potřebu nikomu přitakávat ani nikomu leštit, žádného admina neznám osobně ani nepožívám přízně někoho z nich, přide mi ale že ten člověk coe za tím nickem, není úplně v pořádku, řek bych že hlavní problém má sám se sebou....... Hele chodím na fora abych se tam či onde něco dozvěděl a byl v obraze, občas někam přispěju, ale abych se, než než najdu co chci, musel prokousávat desítkama, fakt si troufnu říct místama až imbecilních příspěvků, to mě fakt ale fakt leze na nervy..// Proto sem sám za sebe vyjádřil názor že ten nick by měl mít na nějaký čas nepřístup na fora jako atkové, bo když se mu zamezí jedno forum, tak upo nesmyslně začne valit ty své kody na jiné , s daným problémem kolikrát nijak nesouvisející forum.


*1876*
Stálý Správce : FLIRT *13*
guest Muž A-v-g (a-v-g@centrum.cz) ... 11.03.2010 11:56:14 ... (Strom/Strom)
Re (4): Přesun
Odpověď na příspěvek od kralicekxx ( mailto:kralicekxx@centrum.cz ) z 11.03.2010 11:26:53:

Docela tě i chápu , že se musíš prokousávat tím množstvím příspěvků . Ale jsou dva druhy lidí - ti co se neuměj bránit a proto raději mlčí a druzí , co to zvládají až moc dobře . A právě ti , jsou trnem v oku , bo se zdá že až příliž mluvěj . Ale já si myslím že od toho tady ty fóra jsou , pokud chápeš podstatu slova - FÓRUM- je to o diskuzi . A není možné na fóru vést jen jednostranný dialog vedoucí k umlčení nevhodného subjektu , ať už z jakých koli příčin . Hrubě se mi proto nelíbí , když do toho zasahují lidé kterých se to netýká a jejich připomínky s danou věcí nesouvisí a jen se chtějí zviditelnit . Dobře víme asi o koho zde kráčí , je jich jen pár a jsou v tom už skoro profíci .
Přeji krásý den ..... čáu

ps : Jo a nic ti nebrání v tom , že příspěvky co se ti nelíbí ( někoho konkrétního ) můžeš klíďo přeskočit bez čtení. Nemám pravdu ?
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 11.03.2010 21:13:56 ... (Strom/Strom)
Re (5): Přesun
Odpověď na příspěvek od A-v-g ( mailto:a-v-g@centrum.cz ) z 11.03.2010 11:56:14:

Dovolím si reagovat- Vůbec se mi nelíbí, jak si v mnohém protiřečíte. Jednou jsou to "fóra veřejná a všem přístupná", na druhou stranu se vám nelíbí, že reagují "i lidé, kterých se ten či onen daný problém netýká".
Tak jak to tedy je? :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: