XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Strach

Strach

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
čeho se nejvíce bojím...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Obrain ... 09.05.2009 20:49:39 ... (Strom/Strom)
Strach?
Tak ten já mam rád. Ale jak to myslim? Myslim to tak, že když člověk má strach o "život" tak má v těle příliš adrenalinu. Což já zbožnuju. Proto provozuju parkur. A proč parkur? Jde tam o zdraví a proto mam strach sám o sebe. Vim, jsem šílenec.

Money, power, respekt.
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 14.07.2011 23:45:16 ... (Strom/Strom)
Re: Strach?
Odpověď na příspěvek od Obrain z 09.05.2009 20:49:39: Strach je instinkt třeba jako stydlivost. Oba instinkty nám říkají ať to neděláme. A instinkt mame poslechnout tedy nepřekonávat strach.
guest Muž liska-E (liskaElis@seznam.cz) ... 15.07.2011 10:18:13 ... (Strom/Strom)
Re (2): Strach?
Odpověď na příspěvek od lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 14.07.2011 23:45:16:

No to je ale blbost na entou. Když se bejby bojí čertů, tak je to instinkt, který se nemá překonat? Když se bojí jít domů, že dostalo špatnou známku, je to instkikt, který se nemá překonat? Když se bojí člověk pavouků, výšek ... když se bojí sednout za volant, nebo má panickou hrůzu z čehokoliv. To je podle tebe instinkt, který se nemá překonávat?

Stydlivost je instinkt??


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 15.10.2011 07:16:13 ... (Strom/Strom)
Re (3): Strach?
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liskaElis@seznam.cz ) z 15.07.2011 10:18:13:
pokud má někdo strach z výšek z toho důvodu, že má závratě ať tam neleze

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: