XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Botování na XChatu

 

Botování na XChatu

Botování na XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
A vše kolem...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž segrajitka (segra_jitka@centrum.cz) ... 01.02.2005 14:23:27 ... (Strom/Strom)
:-)
Pravidla vzdy byla a vzdy budou od toho aby se porusovala,i kdyz nevidim nic zvlastniho na tom se predhanet s hodinama na xchatu a to formou botovani. Kdyz jsem zacala chatovat tak jsem si rekla,ze jednou se dostanu do prvni desitky*1*,byl to sen,dnez uz vim ze nemozny,ale botovani jsem opravdu nikdy nepouzila*4*
guest Muž KuLovy_BLeSk (kulovyblesk@centrum.cz) ... 14.02.2005 04:20:24 ... (Strom/Strom)
Re: :-)
Odpověď na příspěvek od segrajitka ( mailto:segra_jitka@centrum.cz ) z 01.02.2005 14:23:27:

segrajitka: k čemu jsou hodiny? Proč předhánět? Je snad ten někdo, kdo má víc hodin lepším člověkem? *40* Né není. Já to vidím jako docela pitomost :) ... do desítky by se dalo dostat, kdybych tu byl od začátku chatu (já)a né, když začínám s chatem o 4 roky déle než ostatní *50*

antrax: ty výpadky se možná zlepšili, nevím to. Já sem xchat radikálně omezil, když jsem zjistil, že jsem záwislák *40* a k těm pravidlům. Já četl pravidla jenom, když jsem narazil na pořádnej problém a to že sem se pohádal s kamarádem co je měl prostudovaný až moc *36* Mňo měl vlastně pravdu, ale to je na dýl a není to teď podstatný *3* prostě pravidla jsem čet vlastně jednou a ani když jsem byl SS tak ne *85* spíš sem se spolíhal na zdravej rozum. Ty pravidla jsou doopravdy dost přehuštěná a jsou v tom už kraviny.
Dobře se s tebou hrajou hry na ICQ *82**3*
guest Muž segrajitka (segra_jitka@centrum.cz) ... 15.02.2005 22:18:35 ... (Strom/Strom)
Re (2): :-)
Odpověď na příspěvek od KuLovy_BLeSk ( mailto:kulovyblesk@centrum.cz ) z 14.02.2005 04:20:24:

Ja nemam ani ty pravidla proctene,ono ale staci chodit na fora,kde nekteri "dobrovolnici" je s radosti prezentuji*1*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: