XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Metal

Metal

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*4145* vstup na vlastní nebezpečí *957* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Warning_001 (warning_001@centrum.cz) ... 24.09.2007 18:50:13 ... (Strom/Strom)
Dete nekam
Je jasny,ze vy 4 budete drzet pri sobe.*268*
A nevymyslela jsem si,me staci to,co jsem slysela a koneckoncu jsme se svodobny zemi abych mohla napsat svuj nazor,tak nebuzerujte
guest Muž in-flames ... 26.09.2007 11:55:23 ... (Strom/Strom)
Re: Dete nekam
Odpověď na příspěvek od Warning_001 ( mailto:warning_001@centrum.cz ) z 24.09.2007 18:50:13:

Ah, jenze ty si pletes svobodu s bordelem. Tvoje svoboda konci tam, kde zacina moje, to je jaksi princip svobody. Tvuj nazor je fajn vec, ale ten tvuj nazor(ani neni to tvuj nazor, jenom prezentujes to, co ti nekdo jiny nakukal) je snusna lzi a nesmyslu.

Ty predevsim ani nechces si o nas myslet neco jineho, proste budes bez jedineho konkretniho dukazu, nicku, ci nejakeho skutecne podlozeneho tvrzeni tvrdit, ze bezduvodne kopeme lidi atd. a proste to tak je, protoze si to slysela a hotovo. S podivem, ze ten onen clovek ("zdroj") se sam neozve, skoda, mozna by to bylo zajimavejsi. Proc si nestezuje nekde, proc sam neprijde a nerekne nam? Hm? To se sama pasujes do role takoveho tiskoveho mluvciho, ci se ostatni boji projevit nazor?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: