XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bůh - ano či ne

Bůh - ano či ne

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Je víra tím správným krokem ke spasení
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž HOT-DOG35 (lacroe007@gmail.com) ... 23.04.2012 06:41:10 ... (Strom/Strom)
Existence Boha???
Leda tak moje posraná prdel existuje a né nějakej vymyšlenej bůh,twe *47* Nějaké církevní hovado vymyslí boha a ďábla,k tomu milión posraných svatých včetně toho zkurvence Ježíše a lidstvo se může z toho posrat.Kde byl a je ten váš buzík bůh,když se támhle vyvraždilo 6.miliónů židů,co by jeho oveček,co?A mohl bych ve výčtu dál pokračovat,kde ten chcípák chyběl,ale jebu vás do huby,fanatici blázniví.Až nebudete mít co žrát,dá vám ten váš bůh nažrat,co,vy vypatlanci?!? Debilní svět toto,tj už fakt z blití!
Ebisek Muž Ebisek ... 23.04.2012 15:51:32 ... (Strom/Strom)
Re: Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od HOT-DOG35 ( mailto:lacroe007@gmail.com ) z 23.04.2012 06:41:10:

Pravda, kdyby bůh existoval, za tvé vulgární příspěvky by tě kopal do koulí, až by jsi močil modrý pramen *47*
guest Muž Joe73 ... 14.05.2012 09:31:39 ... (Strom/Strom)
Re (2): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 23.04.2012 15:51:32:
I ty máš o Bohu dosti zvláštní představy. Kdyby měl nakopat každýho pitomce, tak nedělá nic jiného:) On s námi zúčtuje u posledního soudu. Do té doby si můžem dělat, co chcem. Například vyvraždit 6miliónü židů. Stvořil más jako bytosti se svobodnou vůlí, nikoli jako roboty.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 18.05.2012 14:00:01 ... (Strom/Strom)
Re (3): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.05.2012 09:31:39:
mam na tebe osobni dotaz-PROC veris v Boha?Ptam se jako clovek,ktery vyrustal v napul katolicke rodine a muj stryc je knez...ja ateistka,co CHCE verit v jakysi posledni Soud a konecnou Spravedlnost-coz s Bohem jako takovym ovsem nemusi nutne souviset...
guest Muž Joe73 ... 21.05.2012 09:46:45 ... (Strom/Strom)
Re (4): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 18.05.2012 14:00:01:
Věřím v něj, protože mi přijde zcela nemožné, aby vše, vesmír, příroda i my sami ,vzniklo samo od sebe náhodou a z ničeho. Poslední soud bez Boha si představit neumím. Kdo by nás soudil? Věřím v Boha i proto, neboť doufám, že tam "nahoře" je spravedlnost a na každého tam dojde. A do třetice věřím, neboť mě oslovují slova a život Ježíše Krista.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 23.05.2012 12:49:47 ... (Strom/Strom)
Re (5): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 21.05.2012 09:46:45:
tvoje slova davaj smysl...Vira je samozrejme tva svobodna osobni volba.Pokud nejsi fanatik a nepotrebujes ke sve vire kostely a pokryteckou cirkevni dogmatickou instituci,jenz nema s ucenim Krista pranic spolecneho-pak je to fajn.Ostatne ani Jezis nemel rad kneze a jejich chramy...
guest Muž Joe73 ... 24.05.2012 01:19:05 ... (Strom/Strom)
Re (6): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 23.05.2012 12:49:47:
O tom,že Ježíš neměl rád kněze a chrámy nic nevím,asi jsem četl špatnou Bibli:) A že církev nemá nic společného s Kristem,to je hodně úsměvné,když Ježíš je její zakladatel:) Soudě dle tvých slov máš asi za fanatika každého,kdo je v nějaké církvi a navštěvuje mše. Dle mě jsou fanatici jak mezi věřícími,tak mezi ateisty, fanatismus je svého druhu psychická vyšinutost, kterou člověk nepochytí tím,že vleze do kostela,nýbrž tím, že za jediné správné bere své názory a lidi s jinými má za méněcenné apod.
Ebisek Muž Ebisek ... 24.05.2012 11:06:35 ... (Strom/Strom)
Re (7): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2012 01:19:05:

Jako fanatika já mám každého, kdo v dnešní době vstává v 6 ráno, aby se ještě před odchodem do práce stihl pomodlit, neboť si nedovedu představit větší opovrhování časem.
guest Muž Joe73 ... 24.05.2012 21:22:43 ... (Strom/Strom)
Re (8): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 24.05.2012 11:06:35:
Na samotné modlitbě nic fanatického nevidím.Já mám za fanatiky třeba ty,co se pomodlí a pak se odpálí v davu.
guest Muž said5 ... 25.05.2012 07:35:06 ... (Strom/Strom)
Re (9): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 24.05.2012 21:22:43:
A nebo ti co pomodli a pak jdou znasilnovat mlade divky(jak je to v Vatikanu),nebo driv je upalovali,a nebo i ty co vyvdazdovaly po modlitbe cele narody vcetne zen a deti(indiany,kananejci-Stary zakon- i td).Radej divaj se do rad svych fanatiku,ktery zavrazdili o mnohem vic lidi,a znicili cely narody a civilizaci nez jaky koliv jine barbarske narody.A ted svuj fanatismus zabaluji do tak zvanych svobod cloveka-kdy uci ze lidi v spolecnosti muzou delat co koliv,a vnucuji co i jinym.Ten co odpali v "dava"znici jen telo,ale tvoji fanatici svymy odpalamy neomezeny svobody a prava projevu nici predevsim dusi,a tym padem i nadeji vecneho zivota(pred cim i varoval Jezis).A proto oni jsou nebezpecnejsi.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 25.05.2012 13:02:51 ... (Strom/Strom)
Re (10): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od said5 z 25.05.2012 07:35:06:
dovolim si faktickou poznamku: zdaleka nejvetsi svinstva a pogromy realizovala katolicka cirkev.Tot prukazny fakt.Proto katoliky nemam rada.Coz ovsem neznamena,ze budu generalizovat a odsuzovat kazdeho katolickeho jednotlivce.Nicmene prave katolicka cirkev jako takova zije na miliony mil daleko od praveho uceni Krista...cirkevni restituce?Cirkev nema prece prahnout po mamonu..Biskupove,kardinalove,atd. ty zlate prsteny a draha roucha?CO TO MA SPOLECNEHO s Jezisem Nazaretskym a Bohem?Soucasne vysetrovani financni korupce ve Vatikanu...dodnes neomluveni se za ustasovska zverstva v byvale Jugoslavii-kdy i esesakum tuhla krev v zilach pri pohledu na obzvlast "umne" zmasakrovane obeti,ktere odmitly konvertovat z pravoslaví na katolictvi..nema smysl pokracovat-vycet je obsirny..Na zaver tresnicka: zadny katolicky knez nikdy nikde nebyl odsouzen k vezeni za sexualni tyrani deti-cirkev je vzdy kryje a jen presune do jine dieceze.To jsou FAKTA-nikoli smyslene historky.Pokud kdy ma byt jakysi Posledni Soud-prvni odsouzeni Bohem budou prave oni zbozni knezi a tzv sluzebnici bozi.Howgh!
guest Muž Joe73 ... 25.05.2012 19:40:59 ... (Strom/Strom)
Re (11): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 25.05.2012 13:02:51:
Tvoje fakta jsou z říše pohádek pro malé děti respektive pro úplné pitomce.Nejradši mám lidi,kteří o učeni Ježíše vědí úplné hovno,viz tvé tvrzení,že Ježíš nechodil do kostelů,a přitom by chtěli církvi radit,co má dělat.Když v tomto státě mizí dnes a denně miliardy v kapsách různých gaunerů,kteří si za to pořídí vily s bazény atd,nic se většinou neděje,zatímco když se jen a pouze mluví 22let o tom,že by se nějaké miliardy vrátily církvi,která by ty peníze použila na opravy památek,na hospice,školy atd,tak se z toho můžou lidi posrat.A když tak závidíš církvi,tak si řekni strejdovi,ať ti dá nějaký zlatý prsten,jistě se ve zlatě i koupe jakožto katolický duchovní...
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 25.05.2012 19:54:30 ... (Strom/Strom)
Re (12): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2012 19:40:59:
soudim,zes naprosto nepochopil me sdeleni.ZAVIDET cirkvi?Proboha a co??Jeji celosvetovou ostudu?Neuc orla litat,ja zila mezi katoliky x let a jakou 12letou me houpal na kolenou kardinal Tomasek-jeden z mala spravnych katolickych hodnostaru.Jezis nikde nikdy neprikazal apostolum stavet drahe chramy s jeho krizi a sochami.Dokument Zeit Geist ti asi nic rikat nebude ze?Zkus se k nemu propracovat.. :-P a na pochopeni knihy knih,jenz si skrz naskrz protireci a kdyz jsme uz u toho-KDO ji sepsal...?A jak dlouho se utvarela a formovala do te dnesni podoby...?Takze tady marne neprskej síru a ohen archandela Gabriela. :o) JEN tim ukazujes,jak dalece jsi schopen akceptovat neoddiskutovatelne veci a jak moc jsi jako typicky katolik zahleden slepe jen do onoho vaseho sveta mimo realitu. :o)
guest Muž Joe73 ... 25.05.2012 21:18:59 ... (Strom/Strom)
Re (13): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 25.05.2012 19:54:30:
Tak už chápu tu úroveň tvých znalostí,když jsi je načerpala houpáním...Ten dokument bude asi pěkná ptákovina,když ho doporučuješ. Není to náhodou tento? http://frantisek.bloguje.cz/618276-lz...-filmu-zeitgeist.php

Co mají znamenat tvé otázky o Bibli? Chceš jimi asi naznačit, že původní text se změnil, což je vyvráceno nálezy svitků dokazujícími,že se text po staletí nezměnil.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 25.05.2012 21:28:31 ... (Strom/Strom)
Re (14): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2012 21:18:59:
a je to tady..jak typicke pro katoliky-protiargumentu nemaje-prejdou do chabych pokusu o zpochybneni faktu. *1* od zadneho bloggera jsem necerpala-ten dokument jsem videla tady v zahranici diky irskym pratelum.Mimochodem houpani na kolenou kardinala Tomaska mi dalo vic nez tobe-jak vidno...Krom toho-jeho odpovedi na otazky tykajici se viry a evangelií apostolu byly na rozdil tvych nicnerikajicich vet vskutku poucne a zajimave.PS zkus nejdriv vyvratit zverstva vasi cirkve po staleti pachana vcetne naroku na falesne restituce-pak te muzu povazovat minimalne za prumerne racionalniho jedince. Do te doby si zopakuj par desatku,at se ti ulevi od te zloby,jiz zde tak epilepticky srsis. *1*
guest Muž Joe73 ... 25.05.2012 22:34:59 ... (Strom/Strom)
Re (15): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 25.05.2012 21:28:31:
Nemám argumenty proti čemu? Ten dokument jsem neviděl,dal jsem odkaz na hodnocení toho dokumentu od člověka,který ho viděl a našel v něm desítky nesmyslů. Toť vše. Církev páchala zločiny,to nikdo rozumný nepopírá,V církvi jsou lidé stejně jako mimo ni.A lidé jsou hříšní.Já nepolemizuji s tvrzením ,že církev zabila nevinné lidi.Polemizuju s popisem církve coby zločinecké organizace nemající nic společného s Ježíšem a žijící pouze zneužíváním dětí.Já se např.považuju za katolíka a nikoho jsem nezabil a nezneužil a takových je jistě drtivá většina.Co se restitucí týká,tak si přečti třeba publikaci Kalného Církevní majetek. a restituce.Shrnuje,jak církev během staletí k majetku přicházela a často o něj přicházela.Nezískávala ho krádežemi,ale např.dary od panovníka,hospodařením,odkazy a dary od věřících apod.Tebou i jinými zmiňované tvrzení,že církev majetek jen spravovala a fakticky byl stále státu vychází z dob Josefa II.,který zavedl do práva ustanovení,že církevní statky nepřestaly být statky státními.Kdyby teď parlament odhlasoval,že tvůj třeba automobil nepřestal být státním,tak to přece nic nemění na faktu,že byl a je tvůj.A co se týká toho,že Ježíš nám neřekl,ať stavíme drahé chrámy,tak nám neřekl ani to,ať jezdíme vlakem,stavíme obchodní domy,jezdíme k moři,sbíráme známky a tisíc jiných věcí,přesto je děláme.Řekl třeba: vezmi svůj kříž a následuj mě,tak by si taky mohla říct,že správný křesťan by se měl nechat ukřižovat.Ježíš lidi dobře znal,kladl vysoké nároky,ale věděl o našich slabostech,vždyť dokonce i jeden z jeho učedníků ho zradil,další zapřel.Lidi jsou, byli a budou hříšní.A to platí o všech,ať jsou katolíci nebo ne.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 25.05.2012 23:05:40 ... (Strom/Strom)
Re (16): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 25.05.2012 22:34:59:
s tim nasledovanim a krizem je to symbolika-tedy metaforicky-vezmi sve tezkosti a utrpeni jinych na sva bedra a pojd cestou pokory a lasky.Dale-nezajima me laicky nazor nejakeho cloveka na uznavany dokument Zeit Geist-na nemz mimochodem pracovali vedci,renomovani profesori z univerzit a dalsi.Pokud souhlasis s necim nazorem na neco,cos nevidel-pak jednas jako clovek bez nazoru a jako ovce.Co se tyce restitucí-promin,ale az cirkev prokaze doklady,ze ji neco patri-sklopim usi.A jsem nazoru-ze cirkev by onen majetek nevenovala potrebnym a chudym,ale pekne na nem sedela a chranila si sve koryto jako odjakziva.
guest Muž Joe73 ... 26.05.2012 00:25:09 ... (Strom/Strom)
Re (17): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 25.05.2012 23:05:40:
Oledně výkladu těch Ježíšových slov se s tebou shodnu.
Nepsal jsem,že souhlasím s názory toho blogera,ptal jsem se,zda jím kritizovaný dokument je ten,který mi doporučuješ.
Současný návrh restitucí podmiňuje vydání majetku předložením dokladů,takže můžeš klidně spát.V případě,že nastane zázrak a konečně se ukradený majetek navrátí,v což osobně moc nevěřím,tak církev jistě nezíská nic,co by ji kdysi nepatřilo.
Kdyby církev odjakživa seděla na majetku,tak by ztěží postavila tolik chrámů,špitálů,škol,kapliček,soch atd.Na co sem nejvíc jezdí turisté?Na Karlův most se sochami svatých,orloj s apoštoly,na památky UNESCO typu katedrály v Kutné Hoře,kostel ve Žďáru,bývalý arcibiskupský zámek v Kroměříži atd.Nebýt církve,neexistovala by spousta krásných míst.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 26.05.2012 13:16:10 ... (Strom/Strom)
Re (18): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.05.2012 00:25:09:
bezesporu cirkev nechala postavit spoustu nadhernych staveb,to nelze poprit!Ale to i panovnici a jejich architekti.Ohledne one wikipedie-zkusim znova sehnat onen presny odkaz pres znameho-tam je prave i mozne procist x kapitol on line z knihy Dabel prichazi z Vatikanu a tiche dohody papeze Pia spolu s krestanskym komandem Ustasovcu vcetne Hitlera...Nevycucala jsem si to z prstu-jen prostudovala vecne shrnuti faktu..SOKOVALO ME to i jako ateistku...Ty nejsi instituce-jako jedinec cirkev nepotrebujes-ale cirkev potrebuje tebe.Komu by pak hlasala a kazala mse?Knezske povolani by pak ztratilo smysl.Uz to chapes?Co se tyce dokumentu Zeit Geist-ten ukazuje,ze nic neni cernobile a ze cirkev jako takova nic skutecne smysluplneho pro obycejne lidi nevykonava-a pasovala se na vsevedouciho Boha na zemi.Az se katolicka cirkev prestane chovat jako zlocinecka organizace-pak ji budu akceptovat.Zakaz potratu znasilnenych zen ti prijde normalni??Mne ne.Totez odsuzovani reholnich sester v USA-ktere se hlasi k liberalnimu stylu zivota.Staci sledovat seriozni a investigativni zurnalistiku ze sveta...
guest Muž Joe73 ... 26.05.2012 21:56:27 ... (Strom/Strom)
Re (19): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 26.05.2012 13:16:10:
Pro mne je cirkev nejen instituce,ale především společenstvi veřicich. Jak mužeš vedet,co ja potrebuju?Mluv za sebe.Cirkev nepotrebujes ty.Ze cirkev,coz je vic nez miliarda lidi,nevykonala nic smysluplneho,je stejny blabol jako tvrdit,ze napr.Evropani nevykonali nic smysluplneho.Kde je zakaz potratu znasilnene?Ten neni ani v silne katolickem Polsku.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 26.05.2012 22:22:31 ... (Strom/Strom)
Re (20): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 26.05.2012 21:56:27:
ono me vetne spojeni "Ty cirkev nepotrebujes" nebylo mineno osobne na tebe,nybrz coby vseobecne konstatovani k vericim jako rozdil-ze cirkev bez stada by ztratila smysl,ale stado bez cirkve by meli svou viru i bez ni.Zkus se nekdy nejdriv zamyslet na obsahem,nez kvapne vystrelis mimo cil.Spolecenstvi vericich muze existovat i bez instituce cirkve,stejne jako komunista,co neni oficialne ve stranicke bunce.PS Vira v Boha je odlisna vec od viru v cirkev.
guest Muž Joe73 ... 27.05.2012 00:49:33 ... (Strom/Strom)
Re (21): Existence Boha???
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 26.05.2012 22:22:31:
Já věřím v Krista,který Petrovi řekl,že na něm zbuduje svou církev.Pro mě to stádo rovná se církev.Lze věřit i bez církve,ovšem součástí mé víry je víra v to,že katolická církev je tou jeho církví.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: