XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Brno

Brno

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*3010* | Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž my.name.is.Bruce (soniii@centrum.cz) ... 04.12.2008 19:35:29 ... (Strom/Strom)
Co to vidí očí mé? *712*
Omg lidi, co ste to z toho Brna udělali? Když jsem tam chodila, tak to byla Místnosti s velkým m, ale teďka?

Také zbytečné hádky *369* Házíte tu na duka špínu, ale že by ste někdo hodil důkaz? Screen? Nemáte? *2374*

Navrhovat sám sebe ..... bez cementu, bo to nejde cementovat, že *47* Jasně, on je SSko a zneužívá práva, že *3* Tak to bych fakt chtěla vidět. Taháte do toho osobní věci. On vám dělá peklo ... ale že někdo dojde a začne mu nadávat, to vidíte? Ne

Omg *369* troska zbyla z téhle místnosti


Bruce *2637*
guest Muž MANAN (manan@centrum.cz) ... 08.12.2008 15:04:24 ... (Strom/Strom)
Re: Co to vidí očí mé? *712*
Odpověď na příspěvek od my.name.is.Bruce ( mailto:soniii@centrum.cz ) z 04.12.2008 19:35:29:

Zbytečné hádky vyvolal tvůj kamarád duke. Je jasný, že ho budeš bránit když jste jedna ruka. Screeny jsou a krásně na nich je vidět co dělá. Nedivil bych se kdyby ti řek at se ho zastaneš, protože seš zatím první člověk, který to udělal.
guest Muž my.name.is.Bruce (soniii@centrum.cz) ... 08.12.2008 18:28:42 ... (Strom/Strom)
Re (2): Co to vidí očí mé? *712*
Odpověď na příspěvek od MANAN ( mailto:manan@centrum.cz ) z 08.12.2008 15:04:24:

Chyba lávky. Jak se to mohlo stát? Neřekl mi, abych se ho zastala, to, co se tu děje, mi řekla někdo, kdo chodí i ho Brna i do Seznamky. Tak jsem si to fórum pročetla a všude jen řeči a kde nic tu nic ...... Tak sem se taky ozvala. Zajímá mě, co vám tu tak strašného provádí, když je to dukův teror *3* A jestli dělá co nemá, tak je ****. Ale fórum je plné slibů a skutek utek.

Bruce *2637*
guest Muž martinecka20 (martinecka20@centrum.cz) ... 11.12.2008 11:04:39 ... (Strom/Strom)
Re (3): Co to vidí očí mé? *712*
Odpověď na příspěvek od my.name.is.Bruce ( mailto:soniii@centrum.cz ) z 08.12.2008 18:28:42:

Jen nechápu, proč nám něco vyčítáš, když nevíš tedy oč jde.... Asi tu nejsi většinu dne, tak říkáš, že se nic takovýho neděje... Teda aspoň tu nejsi tolik jako dřív, když tě tu nevídám.
Prostě jen nevím proč se do toho plete někdo, kdo o tom nemá ani páru *105*
Jistě, kdybych sem nechodila, tak mi taky nevadí to co se tu děje!!!!
guest Muž GejbyTekKA (g.gejby@atlas.cz) ... 11.12.2008 15:04:58 ... (Strom/Strom)
Re (4): Co to vidí očí mé? *712*
Odpověď na příspěvek od martinecka20 ( mailto:martinecka20@centrum.cz ) z 11.12.2008 11:04:
Nerozčiluj se holka*18*...nemá to cenu...níže uvedeno bylo že si stěžujou lidi s malým počtem hodin co chodí do Brna..jejich hlas nebyl brán vůbec,tak proč by se měl brád takovej potaz od někoho kterej přijde do Brna jednou za tejden na hodinu*21*na hlavu postavený...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: