XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Volby

Volby

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Volnost projevu o volbě prezidenta 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 3 | » | Poslední

 

guest Muž Joe73 ... 29.01.2013 07:57:36 ... (8/28)
Re: Omlouvám se všem opět za Joe73.Lidská blbost nezná hranic.Je mi ho upřímně líto ubožáka.
Odpověď na příspěvek od KRNOVAK z 28.01.2013 13:47:59:
Omlouvám se sudetským Němcům za to, že jsme je vyhnali a přitom tu klidně necháváme žít a vládnout Čechy jako je Krnovak.

Děkuji mu za citaci z Rudého práva či z kterého hnoje ty sračky vyhrabal.

Můj výklad, proč vyhrála lež a nenávist nad pravdou a láskou: V Česku jako tradičně vyhrála žumpa a lůza, neboť obzvlášť v přímé volbě tu nikdo jiný vyhrát nemůže. Už jsem v minulosti psal, že jediné rozumné vysvětlení pro velkého zastánce přímých voleb v Česku Petra Cibulky je, že touží být oběšen. Já nikoli, proto mu na přímou demokracii alias Šloufa zvysoka seru.
guest Muž KRNOVAK ... 28.01.2013 13:47:59 ... (7/28)
Omlouvám se všem opět za Joe73.Lidská blbost nezná hranic.Je mi ho upřímně líto ubožáka.
Proč vyhrál Miloš Zeman?

1. Miloš Zeman se až na krátké intermezzo se Stranou práv občanů-Zemanovci deset let v české politice neangažoval.Z Vysočiny jen občas promlouval jako moudrý glosátor a ekonomický expert.Podařilo se mu veřejnost přesvědčit,že čtyři roky jeho vlády v letech1998-2002 byly obdobím ekonomické prosperity a politického klidu.
2. Naladění společnosti se po dvou letech Nečasovy vlády obrátilo výrazně doleva.Nejjasněji to prokázaly loňské volby do senátu a krajských zastupitelstev,které ovládly 3 levicové strany-ČSSD,KSČM a SPOZ.Tohoto vychýlení politického kyvadla Miloš Zeman a jeho tým mistrně využil.Podle aktuálního výzkumu agentury Median pro ČT hrál pro 66 % voličů odpor proti Nečasově vládě rozhodující roli.
3. Miloš Zeman posbíral většinu hlasů,které lidé v prvním kole dali kandidátovi ČSSD Jiřímu Dientsbierovi,přesvědčil ale také značný počet příznivců Jana Fischera a Vladimíra Franze.Překvapivé naopak je,že přes hlasitý příklon vedení KSČM k Miloši Zemanovi ho podle Medianu volilo necelých 55 % jejích členů.Zřejmě byl pro ně málo levicový a obávali se,že po volbách bude tlačit na novou opoziční smlouvu ČSSD a ODS.
4. Miloš Zeman si mohl být jistý,že pokud postoupí do finále první přímé prezidentské volby,nemůže prohrát.Ačkoliv rozjezd kampaně postavil na objíždění krajů a kontaktu s občany,po prvním kole se už soustředil jen na televizní a rozhlasové debaty.Ty jednoznačně ovládl.Byl útočný,nekomromisní a pohotový.Na diváky,kteří si večer nečtou politologické příručky a neověřují si fakta,Zeman působil jako srozumitelný obhájce obyčejných lidí.
5. Zabrala sázka na češství budoucí hlavy státu.V okamžiku,kdy Karel Schwarzenberg vypustil džina Benešových dekretů a poválečného odsunu,Miloš Zeman nikoho nenechal na pochybách,že ho do láhve nevrátí,naopak s ním soupeře umlátí.Podvědomý strach lidí v pohraničí z možného návratu jejich majetku sudetským Němcům zafungoval dokonale.



Proč prohrál Karel Schwarzenberg?

1. Předseda TOP 09 se stal překvapivým finalistou.Ještě v létě by si na jeho postup nikdo nevsadil ani zlámanou grešli..Sám Karel Schwarzenberg si nedával téměř žádnou šanci.Jeho postup byl obrovským úspěchem nadšenců a amatérů kolem něj.Ve 14 dmech po prvním kole ztratili dech a tápali,na čem mají kampaň postavit.
2. Fatální chybou byla zmínka o Benešových dekretech o nichž Karel Schwarzenberg řekl,že jsou dvacet let neplatné.Chyba!To byla lež a není to pravda!To proti němu obrátilo velké množství lidí,kteří by volby možná ignorovali.Schwarzenbergův štáb amatérů nedokázal na vzedmutou hladinu obav,které živil dosluhující prezident Vávlav Klaus,reagovat.Nedokonalá čeština a majetkové zázemí Karla Schwarzenberga proti němu obrátili dosavadní vlažné voliče,především z venkova a menších městeček.
3. Karla Schwarzenberga jednoznačně podopřili lidé s příjmem nad 30 tisíc korun.Těch je v ČR nepoměrně méně než občanů s podprůměrným příjmem.Pro tyto voliče je předseda nejpravicovější vládní strany TOP 09 nepřijatelnou volbou.Spojují ho s nemilovaným ministrem financí Miroslavem Kalouskem a všemi reformami Nečasovy vlády,které jim výrazně zdražily živobytí.
4. Karel Schwarzenberg ovládl Prahu,tady měl nejvíc věrných přisluhovačů,nohsledů,patolízalů,vtěrek, rádobyumělců,kteří mu projevovali přízeň. Byli hodně vidět a slyšet až to bylo trpané a ubohé,nicméně do jisté míry šlo o virtuální podporu,protože zbytek celé republiky tolik nadšení pro uslintaného šišlajícího pomočujícího se knížete s čírem neprojevil.Venkov Karel Schwarzenberg nezískal.Neoslovil ani tradičně konzervativní moravské voliče,kteří většinou hlasují pro KDU-ČSL.Nepomohla mu přízeň představitelů katolické církve,spíše naopak.
5. Masová podpora pražských rádobyumělců a hlavně jednoznačný příklon pravicových médií na Schwarzenbergovu stranu vyvolaly opačný efekt,než si jeho vlezdozadkupodporovatelé přáli.Čtenáři MfD,LN či HN a diváci TV NOVA to zkrátka viděli jinak.




Jsem pyšný a hrdý na to že v mém Moravskoslezském kraji získal Miloš Zeman největší podporu voličů v České Republice a to 67,25 %.V samotném okrese Bruntál 73,89 % a v mém Krnově 68,47 %



Ještě jednou se všem slušným lidem omlouvám za Joe73,myslím si že to neunesl a nemůže to velké sousto pořád spolknout.

Tohle je mé poslední vyjádření k volbám prezidenta České Republiky.
Ať žije nový český prezident Čech pan Ing. Miloš Zeman.
guest Muž Turunen (turunen*1590*@centrum.cz) ... 28.01.2013 10:26:16 ... (6/28)
hlasování xchat ankety
V hlasování na foru xchat ankety vyhrál Karel Schwarzenberg *18*
guest Muž Joe73 ... 28.01.2013 09:30:56 ... (5/28)
Česko
Kde je Zeman, tam se pravda nikdy neukáže!!! Jedině lež plus závist (Bohdalová ji dobře hrála v Nesmrtelné tetě, proto ji Šlouf najal do kampaně). Takže opravuji Klause: Lež a závist vyhrála nad pravdou a láskou:)
http://zpravy.idnes.cz/slouf-viden-ze...25_221816_domaci_aha
Ubožáci vytahující stále, že kníže neumí volit: vemte se za ruce a zpívejte si to česky pořád dokola! Že u toho zblbnete, nehrozí, už víc blbí bejt nemůžete:)
I pokud odhlédnu od toho, že před volbou vyšel lživý a nezákonný inzerát v Blesku, který ho jistě rozhodil, a i pokud odhlédnu od toho, že byl oslňován mnoha blesky, tak pořád tu je jen ten fakt, že se spletl. Zeman kudy chodí, tudy tvrdí, že chyboval: když Špidlu udělal nástupcem, Grosse ministrem, támletoho poradcem, jiného bůhvíčím. Taky tvrdil, když vložili na jeho internetové stránky hnusnou lež o ženě Schwarzenberga, že to byla  chyba. Přitom snad každý trochu soudný člověk by hned poznal, že ten zdroj je absolutně nedůvěryhodný. Toto je pro mě mnohem větší ostuda než špatně odvolit. Po zvolení Zeman na tiskovce mluvil o softwarových místo airsoftových kuličkách. Spletl se... No a hned v prvním rozhovoru s Moravcem po zvolení vysvětloval Zeman, že si spletl nějakého Němce s Rakušanem. Mohl by ten zřejmě nesvépravnej nebo věčně ožralej bolševik jmenovat nějaké případy, kdy se nespletl? A to jsem nezmínil, jak si spletl Bohdalku se svou ženou a přitáhl si ji na tiskovku a nadšeně ji tam líbal:)
Tvrdíte, že novináři stranili Schwarzenbergovi (a uznávám, že někteří fakt ano), vysvětlete mi tedy, proč ho nechali se u voleb ztrapnit???
KDYŽ VHAZOVAL LÍSTEK DO URNY, NEDAŘILO SE MU HO TAM DELŠÍ DOBU VHODIT. NIKDO HO ALE NEUPOZORNIL, ŽE OBÁLKU DRŽÍ V DRUHÉ RUCE. PŘITOM, KDYŽ JSEM TO VIDĚL V TV, TAK MĚ TA ŽLUTÁ BARVA LÍSTKU BILA DO OČÍ. NEVŠIMLI SI TOHO TI NOVINÁŘI A FOTOGRAFOVÉ? BYLI SNAD I ONI OSLNĚNI BLESKY? A KDYŽ BYLI ONI, PROČ BY NEMOHL BÝT I SCHWARZENBERG?
Až budete ve věku Schwarzenberga vše dělat bezchybně i za situace, kdy jste oslněni mnoha blesky, tak teprve pak sem přijďte kritizovat!

P.S. KRNOVAK se chová jako Čech, navíc typickej, když neví, že do mrtvol se nekope. Je stejnej jako Čech a husita Klaus, o kterým Tabery teď trefně napsal, že připomíná fracka,  který skáče na hrobu svého protivníka. Vybavuji si, že Češi kopou i do mrtvol opravdických. Např. husiti vyndali mrtvého Václava IV. z hrobu ve Zbraslavi, aby ho zneuctili. V 50. letech vojáci v Sudetech hráli s lebkama  z hrobů, které zničili, fotbal. Někde komunisti vyndali mrtvolu šlechtice z hrobky a vozili ji na traktoru...

Nicméně Čech určitě není. Napsal totiž, že fotografie obletěli místo obletěly. Čech by nikdy chybu neudělal tak jako cizák Schwarzenberg, který se spletl při zpěvu a u volební urny. Takže Sudeťáku, byl jsi odhalen! Táhni z Krnova do Německa. Že na tebe Beneš zapomněl při odsunu, se nedivím. Nikoho by ani ve snu nenapadlo, že takovej hajzl by mohl bejt Němec a ne Čech:) Dotatek pro Gringborga: tento odstavec je ironie.
Ebisek Muž Ebisek ... 26.01.2013 20:24:56 ... (4/28)
Další
Další volby budou za rok a půl volby do poslanecké sněmovny?
guest Muž Joe73 ... 24.01.2013 09:54:47 ... (3/28)
Hulvát a buran nebo šlechtic a Evropan?
http://www.sinagl.cz/domaci-zpravodaj...eje-nebo-upadek.html
guest Muž Joe73 ... 24.01.2013 00:23:03 ... (2/28)
Zeman pokračuje ve lhaní
Včera na Nově Zeman prohlásil, že neví o tom, že by se lživé nařčení ohledně nacistického obrazu týkalo ženy Schwarzenberga.
Zemanovci napsali mimo jiné toto: "dokonce v rodovém sídle, kde pobývá jeho manželka Therese, dosud visí obrazy s hákovými kříži a hajlujícími lidmi". Koho jiného se asi tak tato věta týká? Že by snad Šloufa a jeho srpu a kladiva?
V té debatě mě pobavil příznivec knížete, který na otázku, co říká na podporu od Klause Zemanovi, odvětil, že je to Boží požehnání:)
Oceňuji i herečku Čvančarovou, která Zemana kritizovala za nejapné vtipkování a Klausovou za narážky na neznalost češtiny Schwarzenbergové.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 3 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: