XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Motorky

Motorky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*4924* *4926* *3587* *4250* *2428* *2694* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 11 | » | Poslední

 

guest Muž a-delka (a-delka@email.cz) ... 10.11.2005 23:16:37 ... (9/109)
Re: Výročí!!!
Odpověď na příspěvek od zegga ( mailto:zegga@centrum.cz ) z 10.11.2005 18:22:59:
Tak všechno nej dvěma kolům a tomu motoru mezi nima*4*
guest Muž zegga (zegga@centrum.cz) ... 10.11.2005 18:22:59 ... (8/109)
Výročí!!!
Tak kdopak zaregistroval...ha? [*3] Dnes my jednostopí máme slavnej den - dnes přesně na den se před xxx lety obbjevil první motocykl. Motorové pohybovadlo s dřevěnýma kolama pana Daimlera vyvinulo rychlost až 12kmh, dojezd až 10km. Stejný motor pak úspěšně použil později na dvoustopý samohyb...[*1]

Kdo nemá jak si zdůvodnit případnou dnešní kultůru, tak tady se mu nabízí ojedinělá příležitost...[*5][*1]
guest Muž Ivcaaaa ... 04.11.2005 12:49:57 ... (7/109)
Motorkáři!:)
Hojky všichni kdo vlastníte motorku!*45*
Chtěla bych poznat motorkáře!:) *57*
guest Muž a-delka (a-delka@email.cz) ... 01.10.2005 23:13:09 ... (6/109)
ještě jedna poznámka
Jo, ještě jak jsme se o tom bavili se zeggou na srazu - že by na stránkách mohl abýt sekce, kde bychom dávali takové ty naše pisálkovské pokusy ;) asi ne popisy z cest(to bych nechala jako jinou), jak už tady bylo navrženo, ale spíš takové ty zážitky a postřehy - např. Jak jsem si kupovala svou první helmu...ještě jste to nečetli všichni *3* a každej ze sebe dokáže vyplodit něco vtipnýho a zajímavýho pro ostatní, když bude chtít...
takže jen k tomu:)
guest Muž beesix ... 12.08.2005 14:31:05 ... (5/109)
new design
Několik poznámek k tématu:

Vzhledem k množství webů, bych jej řešil jednoduše s profily návštěvníků, jako fotogalerii nejen společných akcí, ale i akcí registrovaných a jako info o plánovaných vyjížďkách, nic víc, nic míň.

bodově - reakce na předchozí návrhy:

- novinky - ano, nejbližší akce
- počasí formou odkazu třeba na stránky Meteopressu, ale nemělo by v žádném případě chybět, vždyť podle počasí většina nás vyjížďky plánuje
- design a barvy stránek - v jednoduchosti je síla, takže podklad světlá barva, ale né teda návrh Lucky....třeba světle šedivý podklad + černé základní písmo, nadpisy červené, oranžové....případně lze udělat i personalizace....kdo chce popisy modré, měl by modré, kdo červené, měl by červené.....i to je možné...
- narozeniny stejně asi nikdo nesleduje, takže není nutné
- profily hlavně s možností fotky a krátkého popisu - měly by fungovat jako registrace uživatelů pro než by byl třeba umožněn přístup k fotkám - když chceš stránky navštěvovat, zaregistruj se....ale nutné není....
- fotogalerie s možností vkládání né pro všechny - lehká cenzura neškodí
- akce - vyjížďky, dovolené, hospody - určitě, s možností poznámek ostatních, kdo by se chtěl přihlásit, doplnit a tak....podle mne nejdůležitější položka uvažovaných stránek....
- odkazy na ostatní motoservery jsou zbytečné....většina z nás je zná, kdo nezná, najde si je sám.....je jich mraky
- bazar je hloupost - takových serverů je již dost a možnost prodeje je tam lepší
- nejsem příznivce for, ale někdo může mít jiný názor.....
- určitě sekci tipy na výlet, pěkné úseky silnic, motodovolené registrovaných, atd......
guest Muž Luciaska... (1.lucias@centrum.cz) ... 12.08.2005 13:58:36 ... (4/109)
Re: DISKUZE NA TEMA STRANKY MISTNOSTI
Tak tady je můj názor...
- novinky... ty by měli zůstat, a určitě obnovovat častěji...
-počasí... si myslím že je blbost... páč to co tam je je uplně na kulový... přesně jak řekla adelka všude je jinak a každej je odjinud, bud tam dát nějaký kde to bude rozdělený podle kraju aspon... bo to nemá as cenu...
-možná bych udělala nové logo, tamto je takový divný, mě se osobně nelíbí, a pokud by to bylo možné dala bych třeba nahoru fotku... motocyklu... ale našich (např jak sme měli akci u zeggy, tak na obědě ty v řadě, to by se mi líbilo něco takového *4*)
-narozeniny, to si myslím je zbytečné.... to může mít každej napsané u sebe u přezdívky... ale nemusí to být takhle zvlášt
-kdo je kdo bych teda klidně nechala rozdělila na ty lidi co tam chodí a ti co už nechodí bych dala do zvláštní sožky a kdyby začli zase bych je přesunula... a rozdělila do složek pod písmeno, jak je to v jednom nevypadá to dobře...
-Fotky, každopádně nechat a určitě obnovovat... a zkusit popisovat... kdo na nich je nebo tak... a udělat jinak to listování v nich.... nějaký miniatury bo tak...
-Vyjíždky... nejsou špatný ale podle mě se tam nikdo nedomluví, vždycky se domluvíme na chatu a tohle by se dalo určitě hodit pod srazy.... to bych smazala bo hodila podsložku pod srazy...
-Odkazy bych nechala a hodila tak takový ty informativí, třeba zrovna odkaz někam na počasí, na motorky, na servisy... ale nevím jak moc to nesouvisí s reklamou...
-Guest book, bych tam nechala a na takový ty dotazy atd... porozdělila bych to třeba...
-udělala bych tam nějakej bazar bo tak... prostě kdo prodáva motorku at to tam dá, a mohlo by se to objevit v novinkách...
-ty odkazy na xchat, jako je kdo je v místnosti (to bych nechala ale dala jinam), kde nás najdete je snad jasný... , a kde je kdo... bych vymazala....
Co se designu týče... záleží hodně jak moc do toho věnuje alex práci... a určitě bych to nedělala moc hejbací (takový ty pacičky atd), jednoduchý... a jako podklad by se mi líbila tm. modrá... a text červený... nebo takovou kombinaci... něco ayb text dobře vynikal... a volby bych udělala nahože ne z boku...
- mohlo by tam být třeba z boku kdo je zrovna v místnosti...
- a v registaci bych nechala, jmeno, motorka + fotka moto, os. fotku, icq, město, věk.... ale nic velkýho... víc má každej na chatu pokud chce...

Toť asi vše.... a moc se těším na new design k webu... a úpravy *4*
guest Muž a-delka (a-delka@email.cz) ... 11.08.2005 15:41:36 ... (3/109)
web
No takže i já přispěju svou troškou do mlýna:
- podle mýho bych teda zrovna počasí vyhodila, to je celkem zbytečný, když jsme odevšad a to počasí je vážně kilometr od kilometru jiný, tak mi to tak přijde,
- u lidí co chodí (teda spíš chodili) na xchat, tak jsme o tom už trošku debatovali - že ti, co tam chodili dřív - mohli bychom je hodit do zvláštní sekce, ale prostě je tam nechat, co když se jednou vrátí *4*
- teď tam bylo i forum i guestbook, tak by to chtělo pořešit, protože jsem tam chodila koukat a je fakt, že tam nepsali jen lidi z chatu - tzn. udělat nějakou novou formu - dát tam fakt přeba jen sekci řešení moto problémů, nákup prodej a pak ..(třeba ještě někdo na něco přijde)
- to samé jsou i odkazy, ty bych tam taky nechala - protože v tom si člověk taky občas něco najde,a třeba i to, co nezná (viz můj případ *3*)
- s tím, že by měly být novinky hned na ráně souhlasím taky
- souhlasím i s tím, že všechny srazy, vyjížďky, dovolené atd můžou být pod jednou sekcí...ať toho není tak moc

No pro shrnutí to bude asi všechno, jak mě něco napadne, tak jsem tady:))
PS: jo, sasinko, to s těma příspěvkama z destinací a tak, je moc dobrej nápad:))
guest Muž S.a.s.i (s.a.s.i@seznam.cz) ... 10.08.2005 15:30:09 ... (2/109)
Re: DISKUZE NA TEMA STRANKY MISTNOSTI
Takže jeden snad konstruktivní příspěvek:
-rozhodně by měly zůstat hned na začátku novinky
-taky databáze xchaťáků by měla zůstat...ale chtělo by to asi probrat trošku a smazat lidi, co na chat už nechodí...a u údajů...dát jméno, místo, motorku...a možná aktivitu na chatu...a třeba icq a mejl ( a kdo chce, tak datum narození třeba)
-narozeniny...to si myslím, že je zbytečný
-fotky...bez debat, ale chtělo by to pořešit graficky, jenže o tom se tady nesmí mluvit *6*
-srazy, vyjížďky...stačila by jedna sekce Akce, kam se bude psát všechno, tolik se toho zasejc neděje...s možností vkládání zaregistrovanejma uživateleme...když třeba někdo někam pojede, hodí to tam pro ostatní...
-odkazy...nevím, co v tý sekci bylo, nikdy jsem tam nekoukala...možná odkazy na nějaký motoshopy a stránky s mototématikou, ale to asi není tak nutný
-guestbook...ten asi taky není životně nezbytnej, spíš možná nějaký fórum...ale to je na xchatu...takže taky nemusí být...
-to kdo je v místnosti na xchatu a kde nás najdete...když je to web místnosti, asi by to tam mělo být...
-to počasí, datum a čas...to by taky mělo zůstat...
-no a pak by se mohla přidat třeba sekce zážitky z cest...když někdo navšítí nějakou zajímavou destinaci, potká pěknou cestu nebo tak...tak by se o to mohl podělit s ostatníma...
Já osobně radši budu koukat na web než do různejch služeb xchatu...ale každej to má jinak....
*5*
guest Muž fishmaker (fishmaker@centrum.cz) ... 10.08.2005 10:28:19 ... (1/109)
DISKUZE NA TEMA STRANKY MISTNOSTI
TAKŽE LIDIČKY,
současná diskuze byla o ničem, takže využijeme forum k užitečnějším věcem a to k podnětné diskuzi o tom co by mělo a nemělo být na stránkách místnosti.

Současná verze stránek je na : http://www.xmotorkari.com/ ale pripravujeme novy design (ve spolupraci s Alex69 a jeho firmou) a s tim souvisi i úprava rozsahu informací, které zde budou zveřejňovány.

Proto tedy pište návrhy co by nemělo chybět na stránkách naší místnosti s přihlédnutím k tomu že se dá hodně informací zadávat do služeb XCHATU - viz srazy, fotky, info o sobě.....nicméně třeba databáze lidí co chodí k nám do místnosti a info o osobě včetně fotografie motorky asi chybět nebude *4*

Takže pište, pište, navrhujte ale HLAVNĚ SE MI TU NEHÁDEJTE *40*

P.S: diskutujte prosim o obsahu ..... ne o designu *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: