XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

16 let a více

16 let a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Příjemně se u nás bavte! *1* 
Odkaz pro vstup do místnosti: http://mistnost.xchat.cz/16-let-a-vice

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 50 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

HallucinationFlower Žena HallucinationFlower ... 13.06.2020 23:51:06 ... (426/496)
Re: Hodnocení SS
Odpověď na příspěvek od Hide-and-Seek z 13.06.2020 17:42:10:

Jelikož je prázdné fórum, v anketě ti to taky moc hlasů, skoro vlastně žádné, nevynáší, tak mě zajímá, proč tebe, jako největšího rozdělovače společnosti v 16+ tohle nutí dělat? :-) Stejně tím ničeho nedosáhneš a kicky dostaneš zaslouženě tak či tak od každého, ne jen od nás. Ale chápu, že puberta někdy člověka trápí delší čas než je běžné.
Jen ti to ráda napíšu ještě sem a v bodech, abys nevinně nezapomínal, proč u nás nejsi vítán a do svého napravení vítán nebudeš (zbytek uživatelů se může ovšem připojit, v čem s tebou mají problém oni)

► Zfalšovaný screen s tvým fejk holčičím nickem ElzaMari,kde konverzuješ JAKOŽE s mým kolegou L., který ti JAKOŽE hanlivě odpovídá - to je hrubé porušení *90*

► Urážení členů za fyzický vzhled.

► Vyvolávání neustálých konfliktů, při kterých ještě přiznáváš, že je rád vytváříš a že všem to tu dělá dobře. - ne, vtipný už to skutečně po měsíci není.

► Neustálé ovlivňování uživatelů, které poštváváš proti stálým správcům, obzvlášť proti mně a kolegovi legendawn jen díky tomu, že každý z nás měl nějakou historii X let zpět (už by sis měl najít kvalitnější argument) + za to, že tvoje kicky jsou vlastně neustááááááááááále "neoprávněné".

► GDPR ti nic neříká - zveřejňování jmen a příjmení na skle, které je zde též zakázáno.

O to, o co se celou dobu snažíš, je poněkud jaksi předem prohraná bitva, jelikož si tu všechny členy poštval vůči sobě. Nedělámě tu nikomu mámu ani tátu a vážně už je unavující ti dokola něco opakovat, když to děláš úmyslně a ještě jsi navíc díky key v šeptech ke mně vulgární. Sorry jako.
Navíc ještě tvá budoucí spolupráce s.. No, nebudu předbíhat *20**3* Ovšem, jestli se tak citíš více důležitý a posouvá tě to v životě výrazně dál, tak přeji hodně štěstí, budeš ho potřebovat *3**591*

*5162* *852* *5162*
Hide-and-Seek Muž Hide-and-Seek ... 13.06.2020 17:42:10 ... (425/496)
Hodnocení SS
Ahoj, nedávno naše místnost získala 3 nové stálé správce. Prosím o objektivní zhodnocení, jak jste spokojeni se způsobem jejich správcování a chováním vůči uživatelům. Hodnotit můžete zde na fóru nebo prostřednictvím anonymního formuláře.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAI...d2qXLNKFP3A/viewform

HallucinationFlower (spokojen/nespokojen)
legendawn (spokojen/nespokojen)
Tomasek (spokojen/nespokojen)


Aktualizace 1)
Kvůli vysokému počtu fiktivních hlasů s hanlivými vzkazy se nyní uznávají pouze ověřené hlasy. Dotyčný mi musí v chatu nebo ve vzkazu potvrdit, že opravdu hlasoval. Po dohodě s jedním uživatelem jsem se rozhodl tuto anketu povýšit na petici. Hlasování vzniklo jako iniciativa, která má za cíl chránit většinový zájem stálých návštěvníků proti libovůli jednotlivce. Hlasovalo již 8 ověřených uživatelů a 25 neověřených uživatelů.
guest Muž HardBoy (hardboy@centrum.cz) ... 22.02.2020 13:58:11 ... (424/496)
SRAZ
Fuj, tady je zatuchlo, jak tu dlouho nikdo nebyl *3*
Jsem tu, abych zmínil blížící se sraz v Praze (sobota 7.3. od 17 u Tří prasátek) - ano je to název restaurace na Vinohradský, ne počet peďáků u stolu.
Počítám s tím, že to bude komorní akce pro pár lidí, protože fejkové, multinicky, pedofilové apod. se neukážou - tak doražte *2999*
guest Muž Clersmeriize ... 11.04.2016 16:02:52 ... (423/496)
Re: Jak se věci mají.
Odpověď na příspěvek od aRTySIX z 11.04.2016 15:40:26:
Slíbila jsem, že se k tomu taky vyjádřím, ač už sem delší dobu nechodím. A souhlasím. Paráda, že to má slečna správkyně alespoň na koho svést, dělá, jako bych ji do zaklíčování toho nicku nutila. Dozvěděla jsem se, že prý jsem jí dala SS jen proto, aby mohla artysixe zabanovat, což mi přijde trošku divné, aby si kvůli jednomu člověku, kterýho ani nezná, zařizovala certifikaci a následně stálé správcovství. To, že neplní limity a navíc své "oblíbence" netrestá, ví každý, ale asi je jim to jedno, jelikož když jsem se proti tomu naposled ohradila já, tak jsem najednou byla ta nejhorší. Teď je mi to celkem jedno, protože sem nechodím, ale vadí mi, že tady o mně píše věci, které nejsou pravda.. a které mimochodem mně samotné nenapíše, protože když jsem se s ní snažila spojit a žádala jsem ji, aby toho nechala a raději si hleděla svého, tak si mě zablokovala. :D Takže ostatním vyprávět pohádky ano, ale aby pověděla něco pěkného mně, to už nene. A co se stálého správce té místnosti týče, je to jako by tam žádný nebyl. *793**45*
aRTySIX Muž aRTySIX ... 11.04.2016 15:40:26 ... (422/496)
Jak se věci mají.
Tak nějak se dívám, že jde tato místnost do sraček. Proč? SS tu je stále osoba, která neplní nějaký měsíc limity hodin, ty co má v oblibě nechává dělat kdo ví co a ty co nemusí vyhazuje a banuje za prkotiny. Proto jsou z ni skoro všichni udělaní. No naštěstí né všichni. Že jsem měl jednu dobu ban se ví, kdy jsem byl zabanován za ŠEPT tj. neveřejnou konverzaci s jednou uživatelkou, načež to dotyčná sama mohla kdykoliv utnout když by jí to bylo nepříjemné. Neutla, překvapivě a proč? Protože se jednalo o past kdy byly pak screeny využity a přikresleny k tomu abych dostal BAN! No včera jsem se však od SS dozvěděl cituji: 16:45:13 fatal-error: Klára byla ten kdo chtěl ať zařídím to, ať jdeš do Klíčů kamaráde *47*
Načež jsem se Kláry, bývalé SS ptal jestli je to pravda a odpověď její byla: "Jasně, já.. byly to ona a kaithlin, kdo prazdrojovi posílaly nějaký prasárny od tebe, ale já jsem ti ho zařídila. :D Tak určitě. Ty si jako myslíš, že by si Michala ode mě nechala něco poroučet? Kdyby ona nechtěla, tak to neudělá. ;) Mimo to se potom chvástala, jak s tebou pěkně vyběhla. Vyřiď jí prosím tě, ať si vzpomene, kdo Prazdrojovi posílal kdejaký screeny a laskavě nemele hovna, protože už mě vážně sere...."
Takže tu máme nejen namistrovanou SS proti které nikdo nejde aby se se zlou nepotázal, vona navíc ještě lže. No krásna teď čekám zával antizpráv od všech co mu ma omotány okolo prstu... ale fakt je takovej že nedává hodiny, nespravedlivě správcuje a vyhazuje (banuje ty co nemusí) a hlavně LŽE.
aRTySIX Muž aRTySIX ... 14.07.2015 19:27:49 ... (421/496)
Re: Hellow
Odpověď na příspěvek od aRTySIX z 25.06.2015 19:53:18:


Sice teda nevím proč se tu zadělává nové téma o létě, když jsem s podobným dotazem sám přišel na začátku léta, no zřejmě byl omylem přehlídnut, každopádně si odpovím na své...

Moje léto je ze všech nejlepší, nejúžasnější, a nejzábavnější, záviďte mi.


Ano píšu namyšleně a sobecky, to proto že vy mne takového děláte, tak mi to pak laskavě nevyčítejte *47*
aRTySIX Muž aRTySIX ... 14.07.2015 19:22:10 ... (420/496)
Re (6): SS
Odpověď na příspěvek od EwicKaa14 ( mailto:ewickaa14@seznam.cz ) z 11.07.2015 22:59:11:

Co plácáš za hovadiny? Jaký výhody? Si přečti, co jsem psal a nepřekrucuj! Jednak SS může být kdokoliv, kdo tam chodí a kdo si případně o SS zažádá, na to není potřeba vyvolenýho člověka. To že jsem si o něj zažádal v dobré vůli já a ostrouhal díky pomluvám už je zásluha jiných, tak nepřekrucuj ty "výhody" dle toho, jak si ty myslíš že bys je brala. Já k tomu napsal jasný vyjádření šlo o to, že do místnosti chodím delší dobu a znám tamní poměry. Že to stádo pochopilo jinak.. se pak není divit reakce...

Ano mám strašně moc nosánek nahoru a žiju xchatem, bez něj bych se ani neudělal *92* další .... co soudí a nezná.
guest Muž otec_Fura ... 14.07.2015 14:05:49 ... (419/496)
Stále správcovaní
Pokud mohu dát i svůj nazor a hlas, zvolil bych oba zájemce, tedy jak Clersmeriize tak Artysix. Každý by měl možnost ukázat co v něm je bez předsudků.

Jinak prázdniny užívám pracovně na brigádě v Praze.

B.
guest Muž Clersmeriize ... 12.07.2015 12:40:57 ... (418/496)
Re: Letošní letní léto
Odpověď na příspěvek od DERB z 12.07.2015 01:10:32:
*161**161*
guest Muž deefd ... 12.07.2015 09:14:38 ... (417/496)
Re: Letošní letní léto
Odpověď na příspěvek od DERB z 12.07.2015 01:10:32:
*3* DERBE DERBE *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 50 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: