XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Pokec a klábosení / Bezva klábosení

 

Bezva klábosení

Bezva klábosení

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*1581* Vítejte mezi námi, pojďte poklábosit *54* 
Odkaz vyvoláte i na xchatu, na skle, příkazem !help

Tady něco o naší nejvědší závislačce: Botka_BK

Pravidla pro používání a komunikaci s BOTkou:

1) V případě zjištění, že někdo kicknul botku z místnosti, bude vyhozen i uživatel který ji vyhodilDej si bacha   *1582*
2) Příkazy pro bota můžete klidně psát na sklo, tady za to nevraždíme Nerovnej boj   *2866*
3) Zprávy, které Vám BOTka odepíše, prosím nekopírujte na skloPozor   *90* Jinka kick z místnosti HaHaHa   *1049*
4) Zneužítí funkcí bota => kick viníka Zubatej   *40*
5) Pokud Vám bot vadí, tak si ho vložte do ignorace Já ti dám   *1114* /ignor Botka_BK
6) Pokud chcete, aby Vás bot zdravil dle Vašeho textu, napište vzkaz uživateli VidzewMrkám   *148*
7) Pokud uživatel bude z nějakého důvodu zneužívat funkcí bota (tapetování atd.), může mu být bloknuta možnost využívat funkce bota a s tím souvisí absolutní ignorace bota uživatele i počítání statistiky.

____________________________________________________________ ___________________________________

Ovládá: Vidzew
BOTka spuštěna: 27.2.2007

!top - vypíše Vám top 5 záwisláků z BK
!TOP5 1 - vypíše top 5 záwisláků, kteří od startu bota napsali nejvíc vět.
!TOP5 2 - vypíše top 5 záwisláků, kteří od startu bota napsali nejvíc slov.
!TOP5 3 - vypíše top 5 záwisláků, kteří od startu bota napsali nejvíc písmen.
!TOP5 4 - vypíše top 5 záwisláků, kteří od startu bota napsali nejvíc smajliků.
!top nick - vypíše Vaší statistiku "nick zatím řekl 3310 vět (1. místo) 20945 slov (2. místo) 112525 písmen (2. místo) a 2327 smajlů (3. místo)
!help - Vypíše Vám Vaše pravomoce a příkazy pro BOTa, které smíte pozužívat.

INFO
- robot je povolený administrátory xchat.cz a splňuje všechny podmínky a pravidla xchat.cz
- bot je ROBOT, a nikoliv člověk, se kterym by se mohlo povídat (poznámka, vloženo od Vidzew: Botka reaguje na sklo, lze si s ní od nahrání umělé inteligence povídat)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 26 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž Ibizz ... 20.03.2010 08:01:52 ... (190/260)
Re (6): pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od C-JeY ( mailto:www.c-jey@centrum.cz ) z 19.03.2010 19:45:07:
ja to reknu z blata do louže jo.)JSI ČISTOKREVNEJ DEBIL:)ješte klika,že se tu mužeš konečne pred celim narodem vykoktat:)doufam,že už ten tvuj trapny,nesmyslny sloh sem flakat nebudes:)až ty nekde....tak ja už davno................jsi klaun teto room ne-li cele prahy :)tak hodne stesti.)
guest Muž C-JeY (www.c-jey@centrum.cz) ... 19.03.2010 19:45:07 ... (189/260)
Re (5): pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od Ibizz z 19.03.2010 16:02:39: Proč jen opakuješ to co já? Si tak ubohej že nedokážeš vymyslet nic jiného?Svého?...Asi ano a pleteš se v tom že tě chci urážet nevím co bych si z tebe vzal???Nemám potřebu tady v čemkoliv soupeřit a to už vůbec ne s tebou nestojíš mi za to až ja budu se svíma fellas v letě sedět někde na zahradce u pivka tak ty budeš jak pytel sraček sedět tady a trapčit,dokazovat že nemáš nic jen xchat užij si to *3*nechtěl bych si socka na mě nijak nezapůsobíš máš to marny*268*tohle je to poslední co ti na xchatu píšu už se nebudu snižovat na tvojí socialni úroveň zbohem trapaku*133*
guest Muž Ibizz ... 19.03.2010 16:02:39 ... (188/260)
Re (4): pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od C-JeY ( mailto:www.c-jey@centrum.cz ) z 19.03.2010 15:05:43:
tohle je proslov inteligentniho človeka co si hrajes nebo vyplod tve opravdove demence??tak ,kdo si tohle precte,tak si o tobe udela slusnej obrazek...ja tu aspon tebe urazim slusne,ne v kazdy vete 3 sprosty slova??tim me chces urazet??tomu vyplodu se tu jen muzu a muzem zasmat co mas v te hlave...jj s pozdravem tvuj ucitel ibizz:)
guest Muž C-JeY (www.c-jey@centrum.cz) ... 19.03.2010 15:05:43 ... (187/260)
Re (3): pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od Ibizz z 19.03.2010 14:50:00: A tohle má bejt jako co? Parodie na inteligenci? Bo trapnej pokus o vtip? Ja z tebe vážně nemůžu co ty jsi za dementa*2374*a nechám tě dál v dojmu že si machr nee musím to napsat ty si jen vymrdlá buznička z xchatu nic víc. mě nezajímaj tvoje dementní řeči ,mě nezajímá že vypadáš jak čůrák co se přestřelil herákem ,mě nezajímáš ty jako celek si pro mě asi tak zajímavej jako psí hovno na chodníku a tady platí čím víc do hovna štouráš tím víc smrdí a ty smrdíš hoódně prskáš tady jak bezcená čubka kterou ojel němec do řiti a nedal jí euro tak jen tak dál ty blbečku ty nepiš o nulách bo ty si tady z nás lidí co na xku prudíme ten nejslabší článek ale nic nezvládáš jen trapčíš v bk ty socko nikdy sem za tebou nebyl a nikdy nebudu to je jen tvá vysněná iluze tak mi polib prdel zmrde a zdechni*3*půjdu ti pochcat hrob *3* ooOoOoo dostal si nářez radši už nereaguj neztrapnuj se*3*






čůrák čůrákem zustane i když mu buzna ibizz líže koule...
guest Muž Ibizz ... 19.03.2010 14:51:01 ... (186/260)
Re (2): pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od otabuster z 18.03.2010 18:15:00:
cau cau,no nejni,dela se tu krasna mitina,zacina jaro,tak se bujdem vykřicet i na vzduch.)nekdy se ukaž neee:)
guest Muž Ibizz ... 19.03.2010 14:50:00 ... (185/260)
Re (2): pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od C-JeY ( mailto:www.c-jey@centrum.cz ) z 19.03.2010 08:50:16:
človeče,co sem pišeš si svoji inteligenci opravdu nezvedl,porad mas tu latku rozumu hodne dole koukam.)no docelaj si se suprove vykoktal,ale co jsi napsal,to už ctu kazdy den,kazdy obden od tebe,ty proste nic noveho za ten půl rok v hlave ty smazko nevymyslis:)jinak,bootka me nezdravi,ta me tajne miluje a nejsem posuk jako ty.....proč bootka me nezdravi??asi to nevis,tak připominam,ze jsem si vyprclej pozdrav u widzeva jako ty hlupaku neudelal,tak aby jsi byl v obraze...završim to tim,ze tvoje nicky jsou me u prdele,jo,machruju,už musis bejt machr na ip,za to ty jsi dvojita 0 tak aby jsi vedel,kdo tu je machr??porad ja a ty jsi stale zamnou...jestli chces neco dodat??prskni zas obaleny nesmysli,z posunutym datumem:).........tvoje mlada fronta dnes a denne...kurwa,nemam hacky,čarky me zas za to semele:)
guest Muž C-JeY (www.c-jey@centrum.cz) ... 19.03.2010 08:50:16 ... (184/260)
Re: pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od Ibizz z 18.03.2010 16:48:00: Ibízku myslíš že to tady někoho zajímá? Tvoje rádoby rozumy jsou jen k smíchu a vypadá to že jsi mnou posedlej už asi po 100x ti opakuju že nejsem na chlapce.Takže to zkus na jiného člověka ne na mě dnes sem byl v bk a tebe tam nepozdravil ani bot tak si tam napsal zas několik dementních slov např ježis a o5 si tam jen čuměl jak socka*3* když už chceš používat diakritiku používej jí pořádně napsat ježiš s háčkem nad z a nad s už né je demence ...Ale z5 k tématu zdá se mi že nejsi spokojenej se svím životem tak se prostě sereš do života jiných si jak malej harant já bez xchatu dokážu žít což se o tobě říct nedá si tady každej den jak smrad nad hovnem a hltáš slova jiných jak socka tak si to tady v bk užij a dál si tady trapči jak malej Pepík tímhle končím v debatováni s někým jako si ty protože jsi jen nula z chatu zamysli se nad sebou a pak teprv mluv sám si měl již nekolikrát blok nicku a děláš tady machra mě nick dál vesele funguje mám jen key na měsíc a to mi žíly fakt netrha ty mladá fronto takže můj závěr?? Si debílek a tím už zůstaneš bye nulo. Čůrák čůrákem zůstane i když mu nikdy nevstane*40*....
guest Muž Miley-xD (Hendy.vavrova@seznam.cz) ... 19.03.2010 07:05:21 ... (183/260)
Ahojky
Ahojky jak je?
guest Muž C-JeY (www.c-jey@centrum.cz) ... 18.03.2010 18:39:02 ... (182/260)
Re (2): pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od otabuster z 18.03.2010 18:15:00: Pořád stejny dement *3*to je máš recht*3*
guest Muž otabuster ... 18.03.2010 18:15:00 ... (181/260)
Re: pro naseho blokare roku.)
Odpověď na příspěvek od Ibizz z 18.03.2010 16:48:00:
zdar chlape koukám pořád sejný sitotu užij čus

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 26 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: