XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bojová plemena

Bojová plemena

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Podiskutuje o Bulteriérech, Pittbulteriérech, ...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 21 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 18.04.2012 13:13:19 ... (141/201)
Re (25): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 18.04.2012 12:45:55:

Až mé dítě začne mluvit, tak bude moci do menšího okruhu kolem domu a až začne počítat, tak i dál *40*
Ve vyhlášce a i přepravních podmínkách, například ČD je dáno, že pes bez nepropustné schránky s pevným dnem do vlaku smí pouze s nevidomým, nebo ZTP-P jako doprovodný pes. Musí mít snad jen náhubek.
Musíš ale také brát názor lidí co se bojí psů a nemají psy rádi, že nechtějí, aby kolem nich volně běhalo 20 psů *4* Proto je volný pohyb psů dovolen jen na některých místech.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 18.04.2012 12:45:55 ... (140/201)
Re (24): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.04.2012 23:00:47:
fakt,ze je pes vycviceny lze dokazat-a to ihned na miste.Dale-pokud je tvuj pes diky svemu talentu znamy siroke verejnosti plus je oficialne v tymu terapeutickych psu v republice-opet je to o nem oficialne zaneseno a ma i sluzebni cislo-dalsi Dukaz - ihned overitelny na miste.Jinak dobre vychovany pes se pozna i podle toho,ze na ulici kraci bez voditka vedle pana,neplete se lidem pod nohy,neutika,nesteka,neskace na kolemjdouci-to uz pozna i amater.Co se ostatnich psu tyce-smir se s tim,ze pes ma pravo byt na volno v parcich a uzivat si pohybu a hrani s jinymi psy a lidmi.Spis bych na voditka uvazala vetsinu lidi a jeste nasadila nahubky.Zahrada je fajn-ale kazdy prumerne pricetny jedinec VI,ze pes,co stravi cely zivot JEN na zahrade je Chudak,co diky svemu panovi NIKDY NEPOZNA PRIROZENOU VAZBU s jinymi psy,socializaci a nenauci se nic,co by mel znat.Deti snad taky budes zavirat jen v ohrade?Je to tentyz princip.Pokud mi jde pes na ulici vedle me nohy a nikoho neobtezuje-protoze UMI jit poslusne po boku majitele-neni ZADNY duvod hystericky jecet,aby byl na voditku.ZAPLAT JAHVE to vetsina normalnich lidi chape a respektuje.Tvuj nazor ohledne volneho pohybu psu je dost stredoveky-mirne receno. :) Uvedom si,ze pes je od nepameti nejlepsi pritel cloveka. ;o) A tak to je a nic s tim neudelas. :-P Ja osobne nesnasim "lidi",co si psa poridi,ale omezuji jeho prirozenost volneho pohybu a potrebne vydani energie vcetne uceni se hierarchie a chovani mezi jinymi psy.Na netu si o tom muzes vyguglit bambilion fundovanych info od odborniku a kynologu z celeho sveta.
Ebisek Muž Ebisek ... 17.04.2012 23:00:47 ... (139/201)
Re (23): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 17.04.2012 19:53:39:

No, tak je to z nějakého důvodu. Si představ jak by to vypadalo, kdyby všude volně pobíhali psi *40* A v zákonech nejde určovat jestli je daný pes cvičený a nebo cvičený není, protože by to bylo vždycky o tvrzení majitele *4*
A asi chápeš že by všichni tvrdili "on je cvičený", aby mohli mít psa volně. Chce to spíše velkou zahradu, tak to má moje babička. Tím pádem nepotřebuje pouštět na volno psa ve městě v parku *40*
Ebisek Muž Ebisek ... 17.04.2012 22:56:40 ... (138/201)
Re (23): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 17.04.2012 19:55:50:

Protože z tebe mají strach ti odporovat, když i policajtům chceš znepříjemňovat práci *3*
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 17.04.2012 19:55:50 ... (137/201)
Re (22): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.04.2012 16:54:38:
a ma fenka je na tom az tak,ze ji tady pousti se mnou do lekaren,obchodu i na urady.Proc?Zkus si na to odpovedet. :-P
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 17.04.2012 19:53:39 ... (136/201)
Re (22): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.04.2012 16:54:38:
Cvicak je misto pro ty,co nemaji paru,jak naucit zaklady poslusnosti sveho psa a nestaci na nej nebo nemaji na to,aby to sami zvladli.Pes ma pravo byt vsude tam,kde neni jeho pritomnost vyslovne zakazana.BTW MIT PSA NA VODITKU NENI ZAKON-pouze jakasi vyhlaska a narizeni.Park je misto jak pro lidi,tak pro psy.A to vsude v civilizovanych zemich.Tady neexistuje,aby te policista v parku zastavil a narizoval ti,dat si psa na voditko.Protoze chape logiku veci-na rozdil od ceskych policistu.
Ebisek Muž Ebisek ... 17.04.2012 16:54:38 ... (135/201)
Re (21): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 17.04.2012 15:17:51:

Na druhou stranu, zákony by měly platit pro všechny *2*
Od toho my třeba u nás ve městě máme cvičák, který je oplocený a jsou tam i překážky a tak.... *4*
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 17.04.2012 15:17:51 ... (134/201)
Re (20): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.04.2012 14:10:13:
tak ja osobne mam taky par absurdnich zkusenosti s policisty z CR-a sice-buzerovali me tenkrat v parku,ze mam mit psa na voditku-coz jsem odmitla jiz z principu-psa momentalne trenuju-takze jsou "strazci zakona" dost mimo.Panove se rozcilili a zkouseli na me pokutu,atd.Fakt,ze opodal behali dalsi psi na volno ignorovali-byli to totiz vesmes Silne rasy a majitele prevazne ostri typci-takze na zensky s retrivkou si hrdinove hojili ego.Vysledek?Vzdali to,kdyz jsem pozadala o jejich sluzebni cisla s tim,ze si dojdu za jejich primym nadrizenym na sluzebnu,jelikoz jsou arogantni,drzi a jeste chteji omezovat cviceneho psa v treninku,nota bene plemeno retrivra.Tady neexistuje,aby te policisti buzerovali jen tak a pokud vidi,ze mas psa pod kontrolou a cviceneho-jeste se na tebe usmeji nebo daji do reci.A VO TOM TO JE. :-P
Ebisek Muž Ebisek ... 17.04.2012 14:10:13 ... (133/201)
Re (19): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 17.04.2012 12:07:02:

V naší zemi nefunguje nic. Policajti raději pokutujou desetileté děcka, které jezdí za šera z hřiště na kole bez světel, než aby pokutovali majitelé nezabezpečených psů a ty, co po nich neuklízejí. Mluvím o stavu nutné nouze. Teď jedu na kole a teď se za mnou rozběhl pitbul, zakousnul se mi do ruky a já krom rukavic na kolo nemám u sebe nic. Jde mi o život, co mám dělat...?
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 17.04.2012 12:19:52 ... (132/201)
Re (18): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.04.2012 00:03:45:
U nas 99% procent lidi,co maj pitbuly-si je drzi na voditku a drzi distanc od ostatnich pejskaru v parku i na ulici.Tady volne pobihajiciho pitbula fakt neuvidis a v parcich mame i policejni stanice a tam,kde nejsou-muzes videt spravce parku,ktery temer vsechny pejskare zna a resi pripadne problemy mezi pejskari.Dobra vec. ;o)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 21 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: