XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 54 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 29.06.2010 11:46:59 ... (469/539)
Re (3): volby
Odpověď na příspěvek od M0RGAN z 29.05.2010 22:51:36:
Morgane,Morgane,asi na Tebe neblaze působí sluníčko.Vlez si do vody a ochlaď se.To co 4SSD a jí tedy Paroubek prosazovali,nebylo proti lidem a jako jediní,to plnili.Chyba které se Paroubek dopustil byla v tom jeho chvastounství,byť to myslel dobře takto,se nedá v politice vystupovat.Podlehl topolovi a těm kteří si do huby neviděli a vracel jim to stejně,takže se zařadil do fronty.I kdyby 4SSD vyhrála a měla nad 108 hlasů,musela by ty škrty udělat též.Rozdíl by byl jen v tom,že by nekrátili příspěvky tělesně postiženým ale utáhli by opasek celé té loutkové vládě a to se jim nelíbilo.Občané této republiky prohráli,bohužel a i když osobně fandím Radkovi Jonovi,nevěřím,že bude schopen přinést změnu v politice jako takové a že ta slušnost bude jen zástěrka.ODS se nikdy nezmění a vždy to bude jen parta zbohatlíků,kteří si dají pozor aby nemuseli začlenit vůči dělníkům slušnost.Platíš daně a platit budeš ještě víc a rád by jsem v čem se to vůči tobě a všem lidem vůbec poznal.O kolik se budeme mít líp a jaké budou naše jistoty ošetřené.Oni ty své už dávno mají.teď budou komunálky,a jsem zvědavej jestli to bude stejné,ale jen tak dál ale pak žádné protesty,stávky a jen mít zklopené uši a užívat si to.Ty chyby děláme všici ale všeci jsme tu republiku nerozkradli,to mohli jen Ti nahoře ruku v ruce.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 02.06.2010 23:45:54 ... (468/539)
Re: Sorry.
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 01.06.2010 08:57:30:

Eduard Bass - báseň Drahota někdy z roku 1912 nebo 13. Některé věci se prostě nemění. ;-)
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 01.06.2010 21:42:09 ... (467/539)
Re: Sorry.
Odpověď na příspěvek od dronty ( mailto:potrosek@seznam.cz ) z 01.06.2010 08:57:30:
Za tohle ho URČITĚ neupálili!!! Upálili ho,neboť hlásal z věroučného hlediska pro církev nepřijatelné věci. Dnešní církev řekla,že neměl být upálen,že to bylo nelidské,ovšem dodnes platí,že mnohé (a není tím myšlena kritika poměrů v církvi), co říkal,jsou z teologického hlediska pro katolickou církev nepřijatelné věci. Přečti si třeba od Kantůrkové knihu o Husovi.Je to bývalá komunistka,tak ztěží ji lze brát za někoho,kdo by stranil církvi.,A co se těch slov týká,tak na husity a jejich chování by platila ještě ostřejší slova...
guest Muž Joe73 ... 01.06.2010 21:19:25 ... (466/539)
Re (2): Kalousek versus John
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 01.06.2010 00:55:52:
Já transparentnost od netransparentní strany neočekávám,John nemá ani právo za stranu něco podepsat...Mladí a noví nemusí znamenat lepší než ti dosavadní.Když jsem četl kdysi třeba,jak chtějí řešit církevní restituce-že vrátí církvi jen kostely vyjma katedrály,no tak smysl pro černý humor teda mají hodně silný.Kostely většinou patřily církvi i za komunistů a patří ji i dnes,kláštery se vrátily po revoluci,takže jinak řečeno církevní restituce v jejich podání-udělat na církev dlouhý nos.
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 01.06.2010 08:57:30 ... (465/539)
Sorry.
Omluvám se, ale tohle musím dát nejen na své forum:
NEPŘEDBĚHL MISTR JAN HUS DOBU? Úryvek z jeho kázání.

Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zem, aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra. Nemají slitování. Jejich srdce zledovatěla touhou po bohatství. Se víšm kupčí, všechno prodávají. Chceš pokřtít dítě? Zaplať! Chceš loupit a vraždit? Zaplať a bude ti odpuštěno!
Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatitl, vstoupil by na nebesa?
A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají, čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší, zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil.

VŠAK POZNEJTE SE, VY ZLODĚJI CHUDÉHO LIDU, NEBOŤ BŮH I LIDÉ VÁS VIDÍ.

Jjj, a za to jej upálili!
guest Muž M0RGAN ... 01.06.2010 03:03:09 ... (464/539)
Re (2): Kalousek versus John
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 01.06.2010 00:55:52:
Mně zase ta strana (VV) přijde jako splácání populistických myšlenek dohromady - i když je to aspoň pravicový populismus a ne levicový. A když se novináři začnou ptát (jako Moravec), tak to moc promyšlené nemají. Ale uvidíme, každopádně do této koalice vkládám velké naděje.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 01.06.2010 00:55:52 ... (463/539)
Re: Kalousek versus John
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 31.05.2010 14:53:10:

Uvidime.. faktem je ze od VV si slibuju hlavne transparentni a cistou politiku. Je to strana stredu, ktera dovede udelat kompromis a zlepsit naladu v dolni komore parlamentu.. Zadny extremismus doprava ani doleva. Snad. Taky vzhledem k tomu, kolik zkorumpovanych politiku uz dobrovolne nebo nedobrovolne opustilo parlament, je to nepochybne uspech. A v neposledni rade, a to byl asi hlavni duvod proc jsem je volil, nabidli relativne velky pocet zen na kandidatkach a zaroven mlade, nove lidi.. John je mi celkem ukradeny, prilis ho neznam, ale musim rict ze nektere jeho komentare jsou vtipne a presne. ;-)

jinak casto se rika ze by se melo omezit volebni pravo napr. podle urovne vzdelani. Pri prohlizeni volebnich map mam ale lepsi napad: omezit volebni pravo podle mista bydliste v cechach 3 hlasy, na morave 2 a v ceskem slezsku 1.. viz nasledujici odkaz:

http://www.skyscrapercity.com/showpos...5&postcount=1145
__________
:Harvest Red
guest Muž Joe73 ... 31.05.2010 14:53:10 ... (462/539)
Kalousek versus John
Kalousek na adresu Johna řekl,že 15let na Nově šířil lži a kecy.Svatá pravda.
guest Muž Joe73 ... 30.05.2010 18:14:47 ... (461/539)
Re (3): volby
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 30.05.2010 06:53:54: Taky mi poslední dobou přišlo,že už se socdem někdy chovaj hůř než komunisti.
guest Muž Joe73 ... 30.05.2010 18:07:40 ... (460/539)
Re (3): volby
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 30.05.2010 00:49:39: A John ti přijde normální? Že má KČ nerealistický program,to souhlasím.Obnovit zde monarchii je velmi nerealistické... VV myšlenky nepotřebuje, ta hlásá, že bude dělat, co chce většina. Viz i její vydírání vlastních kandidátů,kteří museli podepsat,že budou hlasovat s většinou nebo zaplatí milióny straně. Já klausovce opravdu nemusím, takže Skokan a další nejsou šálek mé kávy. U tebe s názory, jaké tu prezentuješ ohledně Beneše a jeho dekretů, mě překvapuje, že je volíš. Klaus Beneše obhajuje,dekrety má za posvátnou krávu a sám sebe prezentuje jako ochránce této země před hordami Sudeťáků. Teď Klause prý potešilo,že z parlamentu zmizeli extremisti-míněno zelení,které jsem volil. Já se zas těším,až přestane strašit na Hradě on s tou svou partou pošahaných poradců.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 54 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: