XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Koho budete volit ?

 

Koho budete volit ?

Koho budete volit ?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Koho budete volit v parlamentních volbách ? co si myslíte o lídrech politických stran
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 z 54 | 54 | » | Poslední

 

guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.05.2010 13:42:17 ... (19/539)
Re (11): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.05.2010 13:03:46:
To nelze vyloučit. Blbí lidé budou vždycky.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 12.05.2010 13:03:46 ... (18/539)
Re (10): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 12.05.2010 12:50:21:

Mno, podle mě budou moje priority časem prioritami většiny obyvatel této země.....takže podle mě je důležité i přes různé vady podporovat podobné myšlenky doteď, dokud to tady politická korektnost a multikulturní totalita nepřevezmou komplet a nevypláchnou hlavy dostatečně velkýmu množství lidí....
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.05.2010 12:50:21 ... (17/539)
Re (9): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 12.05.2010 09:23:10:
Těžko říct, já na to jasný názor nemám. Při volbě mám však jiné priority.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 12.05.2010 09:23:10 ... (16/539)
Re (8): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 12.05.2010 06:42:15:

Mno, někde se začít musí. U nás lze najít nenásilná řešení v podobě přísné kontroly imigrace, silného tlaku na začleňování a naučení se českého jazyka, podpory vlastenectví, rozvíjení kultury, potírání ilegální imigrace, vyhošťování imigrantů za páchání trestné činnosti, odmítnutí současného multikulturalismu a přejití na politiku identity (my na svým, vy na svým, vzájemnej respekt, vzájemné obchodování, atd.), naprosté odmítnutí a odsouzení politické korektnosti, přestat podporovat "bílou vinu" (běloch může za všechny problémy světa, atd.), zrušit veškerou multikulturní výchovu a zavést naopak vlasteneckou výchovu a přestat se taky jako země profilovat jako někdo, kdo se musí pořád učit od pokrokového západu, ale naopak jako někdo, kdo se sice musí učit, ale má bejt i na co hrdej a má si umět dělat věci po svým....pak by se dál vidělo. Tady neexistuje řešení, co to smete najednou. Musí se někde začít a tohle je podle mě místo, kde bychom mohli začít nejenom my, ale i zbytek západu.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 12.05.2010 06:42:15 ... (15/539)
Re (7): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 23:40:35:
To je uznávám reálný problém.
To je dobře, že volíš podle svědomí, ale to je to, co jsem se snažil říci, a sice že podle mě řekl bych míra mluvení o tom bude stejná, ať získají 0%, či 2%. To by museli těch procent získat třeba 15, a to bych zase úplně nechtěl, aby se podíleli na politice této země. Otázkou je, zda by se to spíš nezhoršilo kvůli strachu některých lidí, aby se příští volby nedostali do sněmovny.
Jediné, co mohu říct, je, že občas se něco této problematiky dotkne v Reflexu, nenapadá mě, jak by se to dalo řešit, ale volbou dělníků podle mě cesta nevede.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 23:40:35 ... (14/539)
Re (6): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.05.2010 22:51:04:

Tak pokud víš, co je ideologií multikultury a jak používá politickou korektnost jako totalitní zbraň proti komukoliv, kdo nějak nesouhlasí, tak máš odpověď na to, co myslím tou multikulti a politicky korektní totalitou. V praxi se to projevuje například tak, že nepohodlní lidé jsou vyhazování z práce, zavíráni, nálepkováni jako rasisti, extrémisti, fašisti, atd...na západ od nás se dost množej i případy úspěšných žalob za urážku islámu, atd....začíná se to dost vymykat....
A já nevolim podle procent, ale podle svědomí. Jejich program mě nějak moc nezajímá, byť jsem ho četl. Je to ale strana, která je prezentována jako extrémistická a podle mě je třeba všechny ty extrémistické myšlenky dostat zpět do široké veřejné debaty a k tomu se DSSS hodí, protože na to alespoň upozorňuje. Extrémistickými myšlenkami přitom nemyslím nějakou recepci nacismu či tak, ale vůbec možnost se bavit o různých tématech aniž by měl člověk strach, že ho za jeho názor vyhoděj z práce nebo ho zavřou.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.05.2010 22:51:04 ... (13/539)
Re (5): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 22:06:05:
Co myslíš tou multikulturní a politicky korektní totalitou?
Souhlasím, že k narušovaní těch tebou jmenovaných svobod dochází, zdá se mi však, že je to záležitost hlavně dvou nejsilnějších stran a úplně především ČSSD, ale myslím, že mým hlasem TOP 09 nic takového (alespoň v nijak velké míře) podporovat nebudu. Chápu tvé pohnutky, ale tím, že dělníci získají třeba 2% a klidně i kdyby získali toho jednoho poslance, ničemu to nepomůže, na ty problémy se dá upozorňovat jinak. Mě spíš zajímá, jak to bude vypadat se státním dluhem a zneužíváním sociálních dávek; že bude mít nějaká nacionální strana 2%, je podle mě jedno.
Co tě vůbec v tom jejich programu zaujalo a jak to tam mají formulované? Já mám obavu, že zdaleka ne všichni sympatizanti a možná i členové v tom vidí to co ty, a že to tak opravdu lze vnímat jako nežádoucí extremistickou stranu.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 22:06:05 ... (12/539)
Re (4): ...
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 11.05.2010 22:01:39:

Souhlasil bych, kdybychom nežili v době, kdy se pomalinku utužuje multikulturní a politicky korektní totalita, pomalinku se ořezávaj svobody jako je svoboda slova nebo shromažďování, narůstá fízlování ze strany státu a to ne na státní úrovni, ale na úrovni celé západní civilizace. Pokud tahle svinstva neodmítnem a neobnovíme tady trošku toho zdravýho vlastenectví, tak půjdeme časem do řiti s nima. A subjekt, kterej se aspoň něco snaží prosazovat, je DSSS a proto jim dám hlas.
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 11.05.2010 22:01:39 ... (11/539)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 11.05.2010 20:23:55:
Já v tom třeba nevidím moc smyslu. Mají nějaké zajímavé myšlenky, jenže když získají 1 poslance, což je reálné maximum, nic neprosadí a kdyby získali nějaký větší podíl, nemyslím, že je to strana, u které bych chtěl, aby tu vládla a asi na to ani nemá. To je jako s piráty, je tam zajímavá myšlenka, ale nějaká komplexní politika chybí. A řekl bych, že u dělníků převažují negativa nad pozitivy.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 11.05.2010 20:23:55 ... (10/539)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od piskotiik ( mailto:pohoralyj@seznam.cz ) z 11.05.2010 18:53:34:

A proč ne?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 z 54 | 54 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: