XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

! DJs

! DJs

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
DJing a tak kolem
Zdarec gramec !!!

Moderátoři: Pulkie, Nick.iE

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 36 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž DJ-Johny4 (honzabraba@seznam.cz) ... 28.01.2009 10:36:39 ... (327/358)
Johny4 - 23.01.2009 @Home
Johny4 - 23.01.2009 @Home
01)Moussa Clark Terrafunka-She wants him (Blake Jarrells panty dropper remix)
02)Deadmau5 feat Kaskade - I Remember
03)Robert Burian - Redux (Sparkx Remix)
04)Richard Durand - Predator vs. Cha Cha (Mix One)
05)Public Domain - Operation Blade 2009 (Dean Newton Mix)
06)Sied Van Riel - Riel People Know (Siedchain Mix)
07)Mojado vs. Sander van Doorn - Riffkaktus (DM Interpretation)
08)Rank 1 - L.E.D. There Be Light (Trance Energy Anthem 2009)
09)Michael Burian - Vltava (Matthew Peterson Remix)
10)Mike Foyle - Bittersweet Nightshade (Original Mix)
11)Mr Sam featuring clAud9 - Cygnes (Alex Kunnari Remix )


http://www.edisk.cz/stahni/83685/John...Home.mp3_89.8MB.html
guest Muž Stailey (Stailey@centrum.cz) ... 22.01.2009 16:56:50 ... (326/358)
DJ Stailey - Energy Power Mix - Max Volume 3
http://staileydj.7u.cz/DJ_Stailey_-_E...x_-_Max_Volume_3.rar


Alex Romano Feat. BT - Exceed (Dabruck And Klein Mix)
Toby Emerson - Inappropriate Electro (Original Mix)
Katy Perry - I Kissed A Girl (DJ Kez & FeelDii Remix)
Lady Gaga - Just Dance (Johnny Max Remix)
Dj Kez - Self Control 2009 (Electric Extended Version)
Novy Vs Eniac - Superstar 2009 (Eniac Club Mix
Novaspace - Dancing Into Danger (Maddox Remix)
Liquid Tuner - My Sweet Dreams (Tek-House Vision)
Mondotek - D-Generation (Original Mix)
Kato Feat. Ian Dawn - Are You Gonna Go My Way (Ph Elektro Remix)
Laurent Wolf - No Stress (Club Revolution Remix)
Elektronique - Move That Thing (Extended Mix)
S And H Project - One Stop Love (Spencer & Hill Remix)
MLA - Yes! (On The Move) (Original Mix)
KJ - Shakin That (Wideboys Elektro Extended Mix)


Dyštak polechnite a nahodte nějaké komentíky třeba i s kritikou co spravit..

Stránky DJe Staileyho - playlist

:-)

*252* DJ Team Promotion *252*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 03.12.2008 02:03:16 ... (325/358)
Re (11): I And Friend Are In The Mix
Odpověď na příspěvek od Stailey ( mailto:Stailey@centrum.cz ) z 02.12.2008 21:26:52:

S mp3 z internetu nevím, jak to je - možná se to řídí licenčními podmínkami, které musíš schválit před stažením konkrétního souboru nebo registrací na takovém serveru. Ale tuším, že tam musí mít s sebou seznam všech takových písniček pak na diskotéce zvlášť ještě na papíře a taky musí nějak umět prokázat, jak k nim konkrétně přišel (platební doklad).

Jestli myslíš hudební styl - "disco", to disco, co se hrálo v 70. letech? *40* Nebo myslíš taneční hudbu, co se dnes hraje na diskotékách?

Jo a opravdu není mým úmyslem dávat ti tu rady nebo ukazovat, že když dělám něco déle jak ty, že to umím líp, každý vč. mě se lecos může stále přiučit nebo dozvědět něco nového ;).
guest Muž Stailey (Stailey@centrum.cz) ... 02.12.2008 21:26:52 ... (324/358)
Re (10): I And Friend Are In The Mix
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 02.12.2008 20:46:51:
Njn já o tomhle taky něco vím, newím jak je to tedy přísné a podovně.. Navíc abych řekl nejde ani o to asi máš CD napálené nebo ori.. Můj kamarád co dělá DJ si legálně stahuje MP3 ze stránek a pak s nimi i hraje, protože se nějaké tzv remixy shánějí docela složitě což víš i ty jako DJ. Normální disco seženšš v pohodě ale taky ne hned a rmx, no u těch to lehké není.. Navíc záleží i na kb/s a tak víš že hrát na disce s MP3 128 a pod je trapné a pozná to snad někdy i blb když to tam poslouchá..
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 02.12.2008 20:46:51 ... (323/358)
Re (9): I And Friend Are In The Mix
Odpověď na příspěvek od Stailey ( mailto:Stailey@centrum.cz ) z 02.12.2008 19:30:42:

Tím že odkazují blogy a weby, kde jsou umístěné MP3, neporušují zákon, ten porušují pouze tehdy, pokud umisťují písničky přímo na své servery!

Ad diskotéky. Sám jsem za dobu, co hraju diskotéky, zažil dvě kontroly, naštěstí jsem vždy hrál pouze z originálů. Jinak provozovatelé diskoték jsou povinní platit autorské poplatky u všech akcí, vč. pořádání koncertů a počítá se to od čtverečního a kapacity podniku, kde se akce koná. Kdo neplatí, porušuje zákon a čeká ho sankce.

Třeba před cca dvěma lety otevíral jeden můj známý podnik v Mariánských Lázních, kde jsem hrál jako DJ. Nikam placení autorských poplatků nenahlásil a hned třětí víkend nás večer navštívili kontrolóři OSA, jeden šel rovnou za mnou aby si zkontroloval CD a další dva za majitelem - samozřejmě nic neplatil, a taky na to doplatil - diskotéka zkrachovala a dnes nemá skoro na to, aby uživil rodinu.

Nu což... marná snaha.

Zatímco se ti tu snažím pomoct a varovat tě před riziky, ty mě tu akorát hloupě urážíš. Ale to poznáš brzy sám. Přeju ti, ať se ti nepříjemnosti vyhnou ;).
guest Muž Stailey (Stailey@centrum.cz) ... 02.12.2008 19:30:42 ... (322/358)
Re (8): I And Friend Are In The Mix
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 01.12.2008 21:47:43:
*2374* Nedělej ze sebe chytráka... Tady tohle piš někomu kdo si tvoří blogy s MP3kama a ne mě.. Už je to moc trapné a tímto dokazuješ jakejsi spíše blb než chytrák! No ni já jdu radši dál a ty tvé hovadiny číst ani nebudu protože to nemá cenu se kvůli tobě nasýrat. radši tě budu ignorovat! S těmi sračkami a co tu tvdíš by asi už tedy žádná discotéka nemohla fungovat a bez DJ ony discotéky apod neexistují a kolik DJs zveřejnuje své sety na internetu? OMG
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 01.12.2008 21:47:43 ... (321/358)
Re (7): I And Friend Are In The Mix
Odpověď na příspěvek od Stailey ( mailto:Stailey@centrum.cz ) z 01.12.2008 21:22:03:

Doporučuju ti přečíst si http://www.osa.cz/page2.php?t=104, obzvlášť část "v přestupkovém řízení nebo v řízení o správním deliktu se vystavujete nebezpečí uložení pokuty (ze strany úřadů) až do výše 150 000,- Kč".

Potom by se ti mohl hodit zákon o autorském právu http://www.osa.cz/upload/az_stav_k_31.05.2006.pdf a taky co potřebuješ, abys mohl svoje mixy šířit po internetu http://www.osa.cz/page2.php?t=15

Možná nad tím kroutíš očima, ale věř mi, že s tímhle není moc radno si hrát. Taky by se mohlo stát, že bys mohl dostat několikaset tisícovou pokutu a autoři se s tebou mohli soudit o ušlý zisk díky tomu, že jejich dílo šíříš nelegálně přes internet. Věř mi, že s tímhle už za tu dobu sedmi let, co dělám DJ a asi rok, co sám v podobném oboru podnikám, mám zkušenosti, zažil jsem sám už i několik kontrol (jak přímo na diskotéce, tak i těch domácích) a někteří mí známí a přátelé měli s tímhle velké problémy. Může se taky snadno stát, že po vyčíslení ušlýho zisku ti může soud vměřit částku, kterou budeš splácet na následujících 20 let. Takže vše, co si za ta léta vyděláš nad životní minimum asi 5 tisíc Kč(?) (v případě, že bys měl průměrný český plat), jim odevzdáš ;-).

Jo a víš že někteří právní zástupci OSA i dalších organizací a svazů, zastupující duševní vlastnictví autorů děl (IFPI, BSA, ...) si platí soukromé detektivy, kteří se zaměřují výhradně na internet a vyhledávání potencionálních osob, které takto šíří nelegálně obsah? A víš že se dají snadno najít? Těch případů už bylo...
guest Muž Stailey (Stailey@centrum.cz) ... 01.12.2008 21:22:03 ... (320/358)
Re (6): I And Friend Are In The Mix
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@xrakovnik.cz ) z 01.12.2008 21:08:46:
OMG
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@xrakovnik.cz) ... 01.12.2008 21:08:46 ... (319/358)
Re (5): I And Friend Are In The Mix
Odpověď na příspěvek od Stailey ( mailto:Stailey@centrum.cz ) z 28.11.2008 11:40:29:

Zveřejněný možná ano, ale bez souhlasu zástupců držitelů autorského práva. Co řešit? Několikadesetitisícovou - settisícovou pokutu od OSA za porušování autorského práva? *47*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 36 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: