XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Humor a zábava / Na blbou otázku blbá odpověď!

 

Na blbou otázku blbá odpověď!

Na blbou otázku blbá odpověď!

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pojďte se blbě ptát... to vám přeci vždycky šlo...
Pravidla:
Kytka, květina   *1962* Hra spočívá v tom, že se zeptáte, např.: Věděli jste, že kráva dokáže sežrat skleněnou pneumatiku?
Kytka, květina   *1962* a někdo odpoví: Ne, včera pršelo.

Kytka, květina   *1962* ...a zeptá se zase na nějakou kravinu...

Pozor!   *1660* Zkuste ty otázky a odpovědi trochu rozvádět... Pozor!   *1660*

Moderátoři: hudyna

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 23 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 04.03.2012 01:38:40 ... (188/228)
Re (185): ...
Odpověď na příspěvek od lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 03.03.2012 20:39:10:

S ohledem na beta testy, není možné uvolnit těla dokud nebude uvolněn nový service pack. V případě, že by došlo k nějaké poruše při uvolňování těla, mohla by selhat nějaká oktalová funkce, jako je třeba generace gamapaprsku při dýchaní a těla by pak byla navždy ztracena.
Neodvedeš si představit jaká panika by nastala teprve kdyby se vojska probraly do mrtvolného smradu mrtvých těl, jímž selhaly klíčové životní funkce.

Když jsme u těch těl, jak být univerzální kulturou bifidus esensis obsahující obojpohlavní znaky člověka, ovšem oddělené dostatečně pro to, aby byla zachována hrdost obou pohlaví současně?
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 03.03.2012 20:39:10 ... (187/228)
Re (184): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 27.02.2012 12:54:39:

Můžeš vyřídit Zentivě, že se mám dobře po zimě. Navíc se cítím bezpečně, protože, děla tank jsou ucpaná a těla vojsk uspaná a navíc vločkami tekutého dusíku zaplavená a omráčená mou novou hračkou ve tvaru Ypsilon.

Bylo by možné uvolnit, zprovoznit a ovládnout děla dřív, než se vojska proberou a nastane panika?
Ebisek Muž Ebisek ... 27.02.2012 12:54:39 ... (186/228)
Re (183): ...
Odpověď na příspěvek od lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 27.02.2012 07:31:42:

O tvuj stav se zajima vedeni Zentivy prave z duvodu monitorovani stavu jak ti je. Chteji na tobe bez skrupuli zalozit obchodni model prumyslovych hnojiv urcenych pro lidsky travici trakt. Slibuji si od toho predevsim rust prodeje hracek, nebot se jejich ecka nedaji spojovat v retizek tak jako komunisticke cecka. Slibuji si, ze monitorovanin tveho stavu zjisti, kde je ona chyba, a vubec, zda je prave v chemii.

A jak ti vubec je po zime, kdy zmrzle vlocky tekuteho dusiku a sazi zaplavovaly nejen nasi krajinu, ale take nase tela a ucpavaly tankum dela?
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 27.02.2012 07:31:42 ... (185/228)
Re (182): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 05.02.2012 11:00:10:

Bojová šalina, kterou ty máš na mysli je jen kulisa fukušimské ambasády jakéhosi prašivého mechanizmu, kteří na nás hrají divadlo.

Zajímalo by mě, co je komu do toho, že mi je tak, jak mi je. Vždyť je to jen chemie. A kdo vlastně zato může, vždyť já nechci žádné zlato...:-(
Ebisek Muž Ebisek ... 05.02.2012 11:00:10 ... (184/228)
Re (181): ...
Odpověď na příspěvek od lukasszdar ( mailto:Lukasszdar@centrum.cz ) z 05.02.2012 10:49:04:

Marcipánový džbán, dokonce i marcipánové hrnky jsou pouze věcí stylusu. Někdo prostě chce mít dobrý stylus, tak se dotýká kapek zlatého deště marcipánovým džbánem a užívá si sladce povznášejícího pocitu. Je to však výsadou peněz taky, kdo nemá na džbán, má džbán s defektem... a kdo nemá ani na to, tak koštuje zlatavý sladký osvěřující mošt rukama. Proto také hermafroditní druh bezdomovce středoevropského-lihového tolik zapáchá po moči. Je to z té sladké vody s příměsí psí moci. Když to tedy shrneme, tak ve své podstatě všichni, jde jen o to, jak velký má každý z nás stylus *4*

Nevíš něco o té nové bojové šalině, která střeží barikádu na fukušimském břehu Vltavy v Praze?
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 05.02.2012 10:49:04 ... (183/228)
Re (180): ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 04.02.2012 23:10:30:

To je těžká věc. Zvláště, když jezdí v jaderném autobuse a ještě k tomu vybavená zablešenou čokoládou a dokonce milkou. Ale já mám na to jeden trik. Když k ní přistoupíš oslovíš 'madam' rozplyne se v prach ve tvaru osmicípého hřibu, který chutná jako rozšlehaná čokoláda milka, která prošla zažívacím defektem srdečního svalu.

Kdo by chodil s marcipánovým džbánem pro vodu a riskoval tak, že se ucho utrhne, když se stejně sladká voda nedá pít páč do toho chčijó psi a studená voda je pak špatně osvěžující s dalším nežádoucím defektem? *3*
Ebisek Muž Ebisek ... 04.02.2012 23:10:30 ... (182/228)
Re (179): ...
Já bych vyzkoušel oslovení "pane knedlík, kde játrové knedlíčky sprchují se, nezalévejte ty kytky paňmadlo, nebo je vykastrujete fénem."

Spíš jak se bavit s termodůchodkyní vybavenou na boj zablešenou čokoládou Milkou v jaderném autobuse? *3797*
guest Muž lukasszdar (Lukasszdar@centrum.cz) ... 16.04.2011 09:32:21 ... (181/228)
Re (178): ...
Odpověď na příspěvek od s.spitous z 13.01.2011 17:19:17:
Vačnatec Vaška Vydry v animované kondomedii měří jen 2 melouny, tudíš se skrotit nedá. Vždycky se smekne. Snad nám to Vašek poví sám za ždibec koprové omáčky se špetkou líbezného čuňátka a paštikou na dortu.

Jak mám oslovit stařešinu zvanou stydlík, když má svou hlavu namočenou do rostodivného sajrajtu egyptského s vůní mandelinky alkoholické?
guest Muž s.spitous ... 13.01.2011 17:19:17 ... (180/228)
Re (177): ...
Odpověď na příspěvek od zooomek ( mailto:zooomek@seznam.cz ) z 07.01.2011 21:40:51: v Komančbádu je absolutně nejvyššî klerikálně optoelektrická školka nacionálně levitujících himlhergot kádrů ze všech. Můj otec bratra mé matky tam studoval večerní kurs kuplířských dovedností škrabky na rebrambory. A jak si ho pan profesorka pochvalovali! Dokončil školku se samými nedokvačtečnými v sedmém semestru a ještě toho loňského roku promoval na letecké základně v ušním boltci mechanizovaného válečníka wehrmachtu za 3marky 50halířů. Úplatky na škole frčely už tehdy a tak pohraniční primátorka s chrochtáním školního zvonku lezla po jabloni a byla náhle svěží asi jako vložka Bašíra Sadry se stavitelnými šípovými křidélky z žáruvzdorného tvrzeného papundeklu.--------Jak se krotí vačnatec Vaška Vydry v animované rodinné kondomedii v koprodukci Koprové omáčky, Kanady a Japonské lidově nádenické republiky?
zooomek Muž zooomek (zooomek@seznam.cz) ... 07.01.2011 21:40:51 ... (179/228)
Re (176): ...
Odpověď na příspěvek od Dj-oSRaL ( mailto:antitechnik@seznam.cz ) z 26.12.2010 12:10:38:

Protože upilovaná brokovnice nesnese tlak kuželové filharmonie v ulici plné cíkánských rodin, která nakupovala pozejtří loni na jaře. Mouchofonní kozel z Abraxasu s přítlačným křídlem na lopatce napsal verše, ve ktérých stálo, že lízátko vyrobeno podle jemných vaječných receptur se balí pouze a jenom v uhelném kokpitu se zelenou nožičkou od brejlí za doprovodu holubího trusu létajícího z kamen, což znamená, že z obalu se tarzan neotráví, nýbrž přiotráví a proto kotouč. Zhaslé lampy jsou v dnešní době natolik moderní, že si je nedovolí obejít ani kulihrášek Ferero rošé alias vanilkovej rohlíček tvojí babičky. Stejně tak se v těch verších psalo, že ve státě karlovarského kraje je to možné pouze ve vakuu, ale za podmínek nám neslyšitelným, takže se toho hodně dovíme.

Jak vysoká je střední škola, základní škola a mateřská škola na vysoké škole antifašistického učení v Komančbádu?


Mám dvě opravdové lásky, jednu mohu poslouchat, s druhou mohu žít... *15*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 23 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: