XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 107 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 

guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 08.02.2009 12:38:40 ... (937/1067)
Re (7): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 12:20:26:

zase sis to přebrala do svojí češtiny *3*...

já nejsem ta která o tom rozhoduje *41* to je kravina *161*.... všichni dospělí?*920* olala... takže super *47*...

no.. jako nevím jestli tu je další takovej pár...ale originál je jen jeden *845**47*....

on má něco za sebou a myslim že když si troufne tady radit tak proč ne?? od čeho jsou zkušenosti? at se pochlubí třeba si z toho někdo něco vezme a už je jeho věc jestli něco špatnýho nebo dobrýho *105*...

jen se zasmějte.. každej máme jinej smysli pro humor *47* my se třeba smějeme zakovým jako jsi ty *105*...

*3806* chaloupka *3955*
charašoooo padruga maja *111**64*
Moje fórum
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 12:20:26 ... (936/1067)
Re (6): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od chaloupik ( mailto:chaloupik@centrum.cz ) z 08.02.2009 12:15:34:..

A ty jsi děvenko ta která rozhoduje o tom co je normální názor, jo???*3**3*.......Jaká jsem ??Všichni dospělí se mnou souhlasí ..........žena se nemusí snažit, muž se musí snažit, jinak to šeredně odnese on*52*.............a kde tu je druhej 28 letej kluk, kterej chodí s 16 letou a rozebírá to denně na foru jako vztah , já ho nevidím??.......A ještě nám chce radit jako zkušený muž ....?*3**3**3*
guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 08.02.2009 12:15:34 ... (935/1067)
Re (5): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 12:06:13:

*2374* u tvejch příspěvku se fakt lidi pobaví *2374*...

noo... nevím hele... třeba já bych tohle neřešila tady ale třeba v šeptu nebo na soukromým foru.. zamčeným samozřejmě..ale zase jako neberu ti tohle *105* ty už taková asi jsi a je mi to úúúplně ukradený *47*... jako jo... forum je o od toho aby člověk napsal svůj názor... ale NORMÁLNÍ názor.... já tohle chápu niredo... a ty si asi zafixuješ jednu věc co tu tygr napíše a pořád jí opakuješ dokola a dokola a vůbec tě nezajímá že je to jinak *105* taky proč by tě to zajímalo... nechceš třeba číslo na pana doktora Cimického?*148*

*3806* chaloupka *3955*
charašoooo padruga maja *111**64*
Moje fórum
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 12:06:13 ... (934/1067)
Re (4): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od chaloupik ( mailto:chaloupik@centrum.cz ) z 08.02.2009 11:57:29:

*3**4* forum je od toho forum,aby tu člověk napsal názor........ pokud někomu vadí, že tu někdo řeší jeho soukromí, nemá ho psát na forum............jsi hloupá , když tohle nechápeš *3*Mě nikdo řešit nemůže...........já tu nepíšu, že mýho 16 letýho kluka zavírají doma.
guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 08.02.2009 11:57:29 ... (933/1067)
Re (3): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 11:31:29:

víš... jsi ubohá hledat tady tygrovo příspěvky... co z toho máš? dobrej pocit? jsi hláblá *148*... a laskavě přestaň říkat hloupou 16tku *148*.. ty jsi hloupá *105**3*... a vůbec... svěřovat se mohl ale co ty víš... třeba to tak bylo.... a jak je to ted už ti může bejt jedno... a nemyslim si že se věší na 16tky a že v nich vidí snadnou kořist.. to ne... hele... je to jeho život a i kdyby si nabrnknul ženskou o deset let starší a jenom by se o tom malinko zmínil tak se do něj pustíš... přesně jak to řekla medvídková... kdyby tygr chodil s modelkou tak budeš repat protože je to tygr... nebo tak nějak to bylo... nevím nehrabu se v tom *105*... já vůbec nevim jak tohle můžeš říct.. takový pitomosti...

ale víš co? jen si hledej ty příspěvky... on se ti člověk zasměje a půjde dál *6*

*3806* chaloupka *3955*
charašoooo padruga maja *111**64*
Moje fórum
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 11:31:29 ... (932/1067)
Re (2): Tygr lže
Odpověď na příspěvek od chaloupik ( mailto:chaloupik@centrum.cz ) z 08.02.2009 11:11:47:..

Podívej na diskutuju na forech , tak tu nepište svý příběhy, když vám vadí reakce .........píšeš děsný hrubky a Tygr se svěřoval, že tě rodiče zamykají ......takže mlč !!
Všechno tu je..................a Tygr tu lže ..........to se dá snadno dokázat.....neřekla bych že si všichni oddychnou, akorát lháři jako Tygr by rádi, kdybych mlčela ..............jasně že má hloupou 16 letou holku, dospělá by ho hnala, nemá co nabídnout, nemá byt , nemůže zabezpečit rodinu....tak se věší na 16 letý , snadná kořist......:

TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 08.01.2009 09:01:50 ... (1832/1976)Re (2): Jsem divnej? *40*
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( kovovamince@centrum.cz ) z 07.01.2009 21:49:09:

Mno já nedávno učinil zajímavý objev. Moje milá je doma držena velmi zkrátka (co kdyby se kdyby se někde venku potkala s zakoukala do nějakého kluka a nedejbože se s ním vyspala ).*3* Takže toho společného času je opravdu málo. Co z toho plyne? Snaha její rodiny zamezit jí v jakýchkoliv sexuálních aktivitách vede v konečném důsledku k tomu, že když jsme spolu tak skoro nic jiného neděláme

Svět je plný paradoxů
guest Muž chaloupik (chaloupik@centrum.cz) ... 08.02.2009 11:11:47 ... (931/1067)
Re: Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 10:31:32:


*369* nediro ty ses fakt někde musela pořádně praštit nebo já nevím proč tady píšeš takový kraviny *144*

pochopila jsi to blbě... zase sis to převedla do svojí češtiny... a vůbec co je ti do našeho vztahu? jak můžeš vědět jestli mě drží pod zámkem? no.. nemůžeš... takže o tomhle ticho a nepleť se do věcí do který ti NIC není *148* pletu se ti snad já nebo tygr do tvýho života??hm?? a s tím pravopisem... jsi trapna bože...*21**144* jinej NORMÁLNÍ člověk by to přešel ale ty si musíš rejpnout aby jsi byla zajímavá *447* takže radši někam zalez a myslim že si každej oddechne *148*

*3806* chaloupka *3955*
charašoooo padruga maja *111**64*
Moje fórum
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 10:52:21 ... (930/1067)
Re: Tygr lže
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 08.02.2009 10:31:32:..

Tuhle kravinu napsal náš Tygr mamince od malého miminka, která měla laktační psychozu z toho, ŽE ZJISTILA , že jí manžel celé těhotenství zahýbal a nespal s ní .......nějak tam nevidím, že se musí snažit OBA:


TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 17.10.2007 09:03:57 ... (Strom/Strom)Re (22): Hrnčíři!!!
Odpověď na příspěvek od kesibo z 16.10.2007 22:39:52:

Vlastně jsi toho neudělala špatně tak moc... jen jsi zapoměla, že chlap potřebuje, aby ho žena přitahovala, že vztah se musí budovat na společných mimoerotických zážitcích (aby měl na čem stát až ty erotické trošku vychladnou, což se stane vždycky) a že to, že má chlap milenku není jště zdaleka taková katastrofa jak se zdá.

Vůbec mám dojem, že daleko větší katastrofu z mimomanželských vztahů dělají právě podváděné manželky... kdyby to nechali koňovi, chlapa by milenka za čas omrzela (nebo on ji) a pokorně by se vrátil do teplého pelíšku manželského. Ale žárlivýma scénama kde se podle potřeby zatlačit druhého do kouta střídá křiky, výčitky a slzy k sobě ještě žádná žena muže nepřipoutala. Maximálně ho otrávila natolik, že ji nakonec skutečně pustil k vodě. Jedna věc je strašně důležitá - to aby člověk někoho miloval, to aby ho někdo přitahoval - to člověku nemůže nikdo nařídit. Dokonce si to nemůže nařídit ani on sám.

Podváděné dámy, nesnažte se vynutit si nevynutitelné. Neřežte si samy pod sebou větev. Ukažte co ve vás je, ukažte svému záletnému muži o co by přišel... nevyčítejte, a neobviňujte - nikam to nevede. I kdyby stokrát bylo "morální právo" na vaší straně, je to k ničemu.

Vyčítat chlapovi že vám byl nevěrný, když přece máte "morální právo" na to, aby vám byl věrný, má podobnou logiku, jako vstupit na zebru těsně před blížícím se kamionem a říkat si "já mám přece přednost". Možná máte. Jenže je vám to v dané situaci houby platný.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 08.02.2009 10:31:32 ... (929/1067)
Tygr lže
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 08.02.2009 09:32:45:..

Jasně .........hihi...ta tvoje 16 letá slečna je po porodu jo???*3**3*Ty žádnej vztah nemáš,ale hloupou 16 letou slečnu, kterou doma rodiče zamykají , tak nám tady nedávej příklady a douč jí češtinu prosím tě !!Nikdy jsi v žádným vztahu nefungoval.

Jestli někdo nemá rozum, tak jsi to ty...............a to všichni dávno víme ..........Kesibo jsi napsal, když měla malý mimi a kojila a její debilní manžel jí začal zahýbat , že asi udělala někde chybu a že by se měla snažit aby mu nedělala scény.....vůbec jsi nepsal nic o tom, že on by se měl snažit, aby ho měla ráda, zvlášt v tak citlivé době .......tak ted NELŽI celou dobu jsi tu psal, jak se ženská musíš snažit si tebe udržet , protože jsi zakomplexovanej ubožák..*3**3*


TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 06.12.2006 09:47:51 ... (8/1976)Re: asi nejsem normální......
Odpověď na příspěvek od h.gabule ( h.gabule@centrum.cz ) z 26.11.2006 18:19:03:
Tam se asi stala chyba už dávno... hloupá žena svého muže hlídá, moudrá ho přitahuje... a každá rozumná žena by si měla hlídat aby svého muže přitahovala... jakmile se o to přestane starat, průser je na cestě... vím o čem mluvím, ta moje tu chybu dělá taky... a věř mi, není nic horšího, než když ji ještě pořád mám rád, ale přitahuje mě úplně jiná...


TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 06.12.2006 13:53:52 ... (9/1976)Re: trable..
Odpověď na příspěvek od Ice.keys ( Kakrakinka@seznam.cz ) z 03.10.2006 20:48:12:
Hloupá žena muže hlídá nebo pláče - moudrá ho přitahuje:) Už jsem to tu někde v nějakým fóru psal...

TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 13.07.2007 10:59:43 ... (49/1976)Re (4): Jak to vidite
Odpověď na příspěvek od touhavasen z 13.07.2007 08:56:58:
Taky myslím, že na tom něco bude. Člověk touží vždycky po tom, co je nedostupné a co se mu nabízí téměř samo ho zpravidla brzo začne nudit. Z čehož plyne naučení: Má-li váš muž milenku, přejte mu to, pozvěte ji na oběd, udělejte si z nepřítele kamarádku, vezměte ji do divadla, vyražte ve třech na dovolenou, zkrátka všemožně a s láskou ho v tom podporujte - a uvidíte jak brzo ho to přestane bavit:)


TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 05.10.2007 09:54:47 ... (68/1976)Re (10): ??
Odpověď na příspěvek od Tittyi ( choleandr@seznam.cz ) z 01.10.2007 17:08:24:
Nevěra je věc TŘÍ lidí, ten podvedenej na tom má taky svůj podíl... nic není na světě bez příčiny. Mysleli jen na sebe, no jo... na koho myslíš ty? Myslíš na to, že tvůj přítel v tu chvíli prožil něco krásného, že oba byli v tu chvíli šťastní? Nebo myslíš jen na své ublížené srdíčko? Jasně, řekneš že ti ublížili. Ale není to nevěra co ubližuje. Samotný fakt že se někdo s někým vyspí.

To co ti ubližuje je ZPŮSOB JAK NEVĚRU VNÍMÁŠ. Hrůza! Podvedl mě! Zdradil! Teď se se mnou rozejde! Já se s ním rozejdu! To nemůžu přežít! Není místo sobeckého přivlastňování si jeho těla lepší uvědomit si co prožíval? Byl okouzlený, toužil po ní a ona po něm, každý přece zná ten pocit, co s tebou udělají hormony když potkáš někoho takového... svět se s tebou točí... prožili spolu pár chvilek kdy jim bylo oběma tak krásně... není normální přát člověku kterého miluješ aby prožíval krásné chvilky?
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 08.02.2009 09:32:45 ... (928/1067)
Re (28): holky jsou ublížený proto že....
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 06.02.2009 18:06:17:

Vy jste se teda rozjeli *47*

Tak tedy ve stručnosti, jak jsem to myslel:

Ženská by se měla snažit si chlapa udržet. To samé platí i obráceně pochopitelně. Sakra základní princip lásky je přece o tom, že mi NA TOM DRUHÉM ZÁLEŽÍ. Že mám starost o jeho štěstí. A rozhodně se bráním zjednodušení které tu uvedla dreana - snažit se parnera udržet rozhodně není jenom záležitost postele. Takže to co jsem řekl, bylo myšleno tak, že jeden partner má mít starost o druhého.

A víte co? Myslím že i po porodu může žena udělat něco pro to, aby ji její muž miloval ještě víc. Říká se tomu úsměv. Ta moje se naštěstí dokáže usmívat i ve chvílích, kdy jiná by vytáhla váleček na nudle *845*

Co se týče toho věku, niredko, ty sama jsi zářivým důkazem toho, že věk a rozum nemusí jít vždy ruku v ruce....

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 107 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: